Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Gratuluje Poczułaś Się Dorośle Kiedy Załatwiłaś Ofierze Pobicie Przez Policje
od pokrzywdzona dla solenizantka
Gratuluje "dorosłej" Ze Szczytnicy Ktora Pod świetlicą Krzyczala Brawo Policja Kiedy Pokrzywdzoną Wlasnie Przez Nią Szarpała Policja M
od pokrzywdzonej dla dorosła
☆ Dzwonek Do Drzwi Czy To Ty...? Przecież To Niemożliwe A Ja Ciągle W To Wierzę.. ( M*m )
od Mnie dla Ciebie
Miłego Dnia....
od kobieta dla dla Innych
BolecFORUM Nowy temat
Wideo
5 lutego 2019r. godz. 19:38, odsłon: 5087, Bolec.Info

Bez zbędnej polityki dla Bolesławca

Władze Prawa i Sprawiedliwości będą przyglądać się i opiniować pracę naszego wicestarosty,
Szymon Pogoda
Szymon Pogoda (fot. Wojtek Szoka)

Szymon Pogoda pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w Bolesławcu, radny Rady Miasta był gościem Kazimierza Marczewskiego. Rozmawiano o koalicji w powiecie bolesławieckim, o kulisach wyboru Mirosława Horzempy na stanowisko wicestarosty i wizerunku Prawa i Sprawiedliwości w Bolesławcu.

- Wystąpiłem do przewodniczącego Rady Miasta Jarosława Kowalskiego z propozycją podjęcia Uchwały, aby udzielić 99 % bonifikaty mieszkańcom, którzy wniosą jednorazową opłatę za przekształcenie prawa wieczystego użytkowania na własność - mówi Szymon Pogoda. - Stać nas na bezpłatną komunikację, niepłacenie podatku od nieruchomości dla osób fizycznych, to pomóżmy także tym, którzy chcą wnieść jednorazową opłatę za przekształcenie użytkowania wieczystego.

Zostałem wybrany przez mieszkańców radnym i zamierzam działać w ich wymieniu w Radzie Miasta. Prawo i Sprawiedliwość jest konstruktywną i merytoryczną opozycją działającą na rzecz mieszkańców Bolesławca, dlatego nie zamierzam być wicestarostą w powiecie bolesławieckim.

Stanowisko  wicestarosty wynika z zawartej koalicji w powiecie, władze Prawa i Sprawiedliwości będą przyglądać się i opiniować  pracę naszego wicestarosty, dajmy mu trochę czasu na tą ocenę - dodaje.

Zapraszamy do oglądania tego interesującego wywiadu.

Bez zbędnej polityki dla Bolesławca

~~Żółtawobrunatny Wielosił 5 lutego 2019r. o 23:18
Nic z tego wywiadu dla nas nie wynika...Decyzję o bonifikacie podejmie Roman.Decyzję o wicestaroście podejmie Roman.Decyzję o odśnieżaniu dróg powiatowych podejmie Roman. Koniec i kropka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka 6 lutego 2019r. o 8:32
W końcu jakaś opozycja. Myślę, że z Impulsem Miasta powinni właśnie tak działać i przedstawiać rozmaite propozycje. Roman ma twardy orzech do zgryzienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek 6 lutego 2019r. o 9:01
Dopóki nie zmienicie wicestarosty to nic z tego nie będzie. Nie można tolerować takich postaw, które tak bardzo popsuły wizerunek PiS w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Dalia 6 lutego 2019r. o 10:30
Gołym okiem widać, że ludzie z tendencjami do chamstwa i hejtu nieco uspokoili się po wydarzeniach po śmierci Prezydenta Adamowicza. W sieci nie jesteśmy anonimowi i nareszcie ludzie to rozumieją.
Pochwalam takie działania Rządu i od dawna o tym niejednokrotnie pisałem. Koniec z mową nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka 6 lutego 2019r. o 10:36
Oczywiście, ludzie widzą że np. taki Pan Szymon to normalny gość, taki jak my i do tego chce pomóc. A my karmieni jesteśmy tą papką z telewizji która nas na siebie szczuje robią demony czy to z PiS czy PO. Jak już pozna się człowieka i zobaczy że jest normalny i życzliwy to wtedy się zmienia myślenie. To pozytywny objaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Amarantowa Kalia 6 lutego 2019r. o 12:49
Nareszcie konkretne działanie i w końcu jakiś konkretny projekt. Będzie ciekawie na najbliższej sesji. Ciekawe, co na to ratusz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowoczerwona Skimia 6 lutego 2019r. o 13:06
Widzisz Roman? Patrz i się ucz jakie projekty można składać dla po pierwsze mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Przebiśnieg 22 marca 2019r. o 16:48
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA