Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Na Co??
od Ja dla dla przeczytałam
Pa. Pa. Moim Skromnym Zdaniem, Nie Umniejszając Niczemu Ani Nie Naciągając Za Bardzo, Z Tego Akurat To Doktorska Mogłaby Wyjść. I J
od . dla .
Proszę Autorkę Tego Ogłoszenia O Pozostawienie Jakiegoś Kontaktu Do Siebie.gdzie Się Ukryłeś? Może Porozmawiamy?
od D dla Tajemnicza
I Tego Ci życzę. Powodzenia.
od . dla .
BolecFORUM Nowy temat
Wideo
5 lutego 2019r. godz. 19:38, odsłon: 5050, Bolec.Info

Bez zbędnej polityki dla Bolesławca

Władze Prawa i Sprawiedliwości będą przyglądać się i opiniować pracę naszego wicestarosty,
Szymon Pogoda
Szymon Pogoda (fot. Wojtek Szoka)

Szymon Pogoda pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w Bolesławcu, radny Rady Miasta był gościem Kazimierza Marczewskiego. Rozmawiano o koalicji w powiecie bolesławieckim, o kulisach wyboru Mirosława Horzempy na stanowisko wicestarosty i wizerunku Prawa i Sprawiedliwości w Bolesławcu.

- Wystąpiłem do przewodniczącego Rady Miasta Jarosława Kowalskiego z propozycją podjęcia Uchwały, aby udzielić 99 % bonifikaty mieszkańcom, którzy wniosą jednorazową opłatę za przekształcenie prawa wieczystego użytkowania na własność - mówi Szymon Pogoda. - Stać nas na bezpłatną komunikację, niepłacenie podatku od nieruchomości dla osób fizycznych, to pomóżmy także tym, którzy chcą wnieść jednorazową opłatę za przekształcenie użytkowania wieczystego.

Zostałem wybrany przez mieszkańców radnym i zamierzam działać w ich wymieniu w Radzie Miasta. Prawo i Sprawiedliwość jest konstruktywną i merytoryczną opozycją działającą na rzecz mieszkańców Bolesławca, dlatego nie zamierzam być wicestarostą w powiecie bolesławieckim.

Stanowisko  wicestarosty wynika z zawartej koalicji w powiecie, władze Prawa i Sprawiedliwości będą przyglądać się i opiniować  pracę naszego wicestarosty, dajmy mu trochę czasu na tą ocenę - dodaje.

Zapraszamy do oglądania tego interesującego wywiadu.

Bez zbędnej polityki dla Bolesławca

~~Żółtawobrunatny Wielosił 5 lutego 2019r. o 23:18
Nic z tego wywiadu dla nas nie wynika...Decyzję o bonifikacie podejmie Roman.Decyzję o wicestaroście podejmie Roman.Decyzję o odśnieżaniu dróg powiatowych podejmie Roman. Koniec i kropka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka 6 lutego 2019r. o 8:32
W końcu jakaś opozycja. Myślę, że z Impulsem Miasta powinni właśnie tak działać i przedstawiać rozmaite propozycje. Roman ma twardy orzech do zgryzienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek 6 lutego 2019r. o 9:01
Dopóki nie zmienicie wicestarosty to nic z tego nie będzie. Nie można tolerować takich postaw, które tak bardzo popsuły wizerunek PiS w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Dalia 6 lutego 2019r. o 10:30
Gołym okiem widać, że ludzie z tendencjami do chamstwa i hejtu nieco uspokoili się po wydarzeniach po śmierci Prezydenta Adamowicza. W sieci nie jesteśmy anonimowi i nareszcie ludzie to rozumieją.
Pochwalam takie działania Rządu i od dawna o tym niejednokrotnie pisałem. Koniec z mową nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka 6 lutego 2019r. o 10:36
Oczywiście, ludzie widzą że np. taki Pan Szymon to normalny gość, taki jak my i do tego chce pomóc. A my karmieni jesteśmy tą papką z telewizji która nas na siebie szczuje robią demony czy to z PiS czy PO. Jak już pozna się człowieka i zobaczy że jest normalny i życzliwy to wtedy się zmienia myślenie. To pozytywny objaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Amarantowa Kalia 6 lutego 2019r. o 12:49
Nareszcie konkretne działanie i w końcu jakiś konkretny projekt. Będzie ciekawie na najbliższej sesji. Ciekawe, co na to ratusz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowoczerwona Skimia 6 lutego 2019r. o 13:06
Widzisz Roman? Patrz i się ucz jakie projekty można składać dla po pierwsze mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Przebiśnieg 22 marca 2019r. o 16:48
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA