ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4733, 19 października 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Cyfrowy Polsat zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony9 października 2020r. godz. 08:25, odsłon: 989, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu
Błachnio, Pałubski i Usewicz - STAND-UP
W centrum Kultury i Sztuki "Muza" w Nowogrodźcu wystąpi trójka standuperów
Bolesławiec - Informacje: Błachnio, Pałubski i Usewicz - STAND-UP Błachnio, Pałubskii Usewicz - Stand-up w Nowogrodźcu (fot. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu)

30 października (w piątek) o godzinie 20 w Centrum Kultury i Sztuki "Muza" w Nowogrodźcu będzie wesoło i zabawnie. wystąpi tam trójka twórców reprezentujących popularny STAND-UP: Ewa Błachnio, Michał Pałubski i Damian „Viking” Usewicz.

Bilety w cenie35 zł możecie kupić pod TYM LINKIEM.

Ewka Błachnio czyli istny kombajn działalności przeróżnych! Aktorka kabaretowa – niegdyś widywana z Limem, ale przypudrowała oko… i aktorka dramatyczna – tak, koniecznie w tej kolejności..;). Czasem śpiewa, trochę tańczy, ale przyznaje, że lubi prowadzić… i to nie tylko swojego Harleya. Grywa solo i z przegenialnym zespołem „Muzikanty”, obecnie związana z krakowskim teatrem „sztuka na wynos”, Sceną CK w Gdyni i Teatrem Żelaznym w Katowicach. Ponadto z dużą radością współtworzy kabaret „Para Numer Dwa”, „Spółka z o. o.”, projekt „Stand’up Night” i coroczny „Stand’upowy Dzień Kobiet”. Scena, ekran czy w eterze, a jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa! Szykujcie się na jej kolejne odsłony – ponoć pod choinkę dostała sztalugę, trykot, dłuto i fortepian…. Tak. To było spore drzewko!

Michał Pałubski to zodiakalna ryba, współtwórca nieistniejącego już kabaretu Nie My. Szlify aktorskie zdobywał na scenie teatru w Częstochowie, którego dyrektorem był wówczas Marek Perepeczko, wcielając się w tytułową rolę Pana Tadeusza, w reżyserii Adama Hanuszkiewicza. Jest również jednym z współzałożycieli przeglądu kabaretowego Trybunały Kabaretowe, organizowanego w Piotrkowie Trybunalskim, na którym wystąpił w tym roku jako jedna z gwiazd z kabaretową Formacją Chatelet. Za skecz, w którym gra główną postać Buby, został nominowany do Telekamery 2007. Wystąpił w etiudzie filmowej Tomasza Skibickiego Adam. W roku 2017 wraz z pisarzem Jakubem Ćwiekiem i mistrzem BJJ Maciejem Linke zaczął występować na scenie stand-up w projekcie „Michał Pałubski i
Brothells”. Ich standup’owe występy sprawiają mu wiele frajdy i radości, bo mówi o rzeczach, na które w kabarecie nie ma miejsca. Obecnie występuje solo, z autorskim programem stand up’owym. Śpiewa, tańczy, recytuje :). Ma doskonały kontakt z publicznością, potrafi ją rozbawić do łez.

Damian „Viking” Usewicz to szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany z od ponad 10 lat. W swoich programach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie.
 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Cztery kulturyDomoExprtWeterynarzMORENAProfi
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy