ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4779, 4 grudnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

26 października 2020r. godz. 10:23, odsłon: 3946, Bolec.Info/UM/DUW/Sanepid
195 zakażonych w naszym powiecie
4 mieszkańców powiatu w naszym szpitalu.
Bolesławiec - Informacje: 195 zakażonych w naszym powiecie Karetka w Szpitalu Powiatowym w Bolesławcu (fot. Bernard Łętowski)

195 zakażonych koronawirusem osób jest w naszym powiecie. W szpitalu w Bolesławcu jest obecnie 83 chorych z koronawirusem, 6 pacjentów na Intensywnej Terapii, 9 pod respiratorami.

Czworo pacjentów szpitala to mieszkańcy naszego powiatu, 714 mieszkańców powiatu jest w kwarantannie.

Od początku epidemii liczba  zakażonych mieszkańców naszego powiatu wynosi 512 osób. Zmarło, od początku epidemii, 18 zakażonych osób, trzy z nich z innych przyczyn.

Liczba ozdrowieńców w naszym powiecie od początku epidemii to 297 osób.

Ponad połowa wykonanych wczoraj w naszym laboratorium testów mieszkańców naszego regionu dała wynik pozytywny. Więcej o bieżących testach i ich wynikach przeczytacie w tekście Ponad połowa testów pozytywnych

 

Jeśli interesuje Was temat epidemii zapraszamy do facebookowej grupy Koronawirus w Bolesławcu - tylko WAŻNE informacje z terenu powiatu


Przyłącz się do facebookowej grupy "Koronawirus w Bolesławcu - tylko WAŻNE informacje z terenu powiatu" , w której znajdziesz bieżące informacje o epidemii na terenie miasta i powiatu. Kliknij w TEN link.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


WeterynarzNoclegi KlekusiowoMORENADomoExprt
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy