ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4915, 16 maja 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

9 kwietnia 2021r. godz. 16:30, odsłon: 2794, Bolec.Info/KPP Bolesławiec
31 tysięcy porcji handlowych metamfetaminy
25-letni mieszkaniec Bolesławca posiadał prawie 32 tysiące porcji czarnorynkowych metamfetaminy i marihuany.
Bolesławiec - Informacje: 31 tysięcy porcji handlowych metamfetaminy Środki odurzające i psychotropowe (fot. KPP Bolesławiec)

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej jednostki wspólnie z policjantami komendy wojewódzkiej we Wrocławiu zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe oraz zabezpieczyli ponad 31 tysięcy porcji handlowych metamfetaminy i 540 porcji marihuany.

W wyniku działań operacyjnych mundurowi ustalili, że mieszkaniec Bolesławca może posiadać dużą ilość narkotyków różnego rodzaju. 25-latek został zatrzymany w chwili wychodzenia ze swojego garażu. Po sprawdzeniu pomieszczenia policjanci potwierdzili swoje podejrzenia. Na miejscu zabezpieczyli prawie 32 tysiące porcji czarnorynkowych metamfetaminy i marihuany. Podczas sprawdzenia miejsca zamieszkania podejrzanego, funkcjonariusze znaleźli jeszcze kilka porcji narkotyków.

Zatrzymany, który ma już na swoim koncie różne przestępstwa, usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i psychotropowych, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

W ostatnich dniach to kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową na terenie powiatu bolesławieckiego i wycofanie z rynku dużej ilości środków odurzających.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExprtWeterynarz
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Oferta pracy: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych – Rena Polska - Wykroty, Dolnośląskie