Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Jakie kombi powyżej 2000 roku do 12000zł

11100
#Blackjack nieaktywny
22 listopada 2015r. o 13:21
~ napisał(a):
CNC napisał(a): dopłać i kup a4 b6 :D bardzo udane auto tylko 1.9tdi lub 1.8 t[img=1448181304_hcrf1y6.jpg]

dokładnie to już ostatnie udane modele nie za dużo elektroniki i mało awaryjne mam takie cóś ;)

Tak zwłaszcza Multitronic jest mało awaryjny :D Ogólnie audi w każdym chyba modelu robi według mnie jakiś bubel, a to taśma wyświetlacza fis, a to słaby lakier (podatny na zarysowania), pompy olejowe w dizelku 2.0 :) Można tak wymieniać ....
Według mnie auta tej grupy od czasów Passata b4 , golfa 3 to jakościowo można porównać do fiata ....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pietrek1 niezalogowany
22 listopada 2015r. o 17:10
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a):
CNC napisał(a): dopłać i kup a4 b6 :D bardzo udane auto tylko 1.9tdi lub 1.8 t[img=1448181304_hcrf1y6.jpg]

dokładnie to już ostatnie udane modele nie za dużo elektroniki i mało awaryjne mam takie cóś ;)

Tak zwłaszcza Multitronic jest mało awaryjny :D Ogólnie audi w każdym chyba modelu robi według mnie jakiś bubel, a to taśma wyświetlacza fis, a to słaby lakier (podatny na zarysowania), pompy olejowe w dizelku 2.0 :) Można tak wymieniać ....
Według mnie auta tej grupy od czasów Passata b4 , golfa 3 to jakościowo można porównać do fiata ....

Nie uogolniaj. Sam mam A4 B6 1.9tdi z multitronickiem i powiem Ci jedno. Jesli wlasciwie uzytkujesz te skrzynie i regularnie dbasz o wymiane w niej oleju, bedziesz bardzo zadowolony. Jesli chodzi o uzytkowanie tej skrzyni, to poezja. Pracuje wysmienicie. W porownaniu z Tiptronickiem, skrzyniami montoweanymi w Subarynach, jest super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
22 listopada 2015r. o 17:25
~pietrek1 napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a):
CNC napisał(a): dopłać i kup a4 b6 :D bardzo udane auto tylko 1.9tdi lub 1.8 t[img=1448181304_hcrf1y6.jpg]

dokładnie to już ostatnie udane modele nie za dużo elektroniki i mało awaryjne mam takie cóś ;)

Tak zwłaszcza Multitronic jest mało awaryjny :D Ogólnie audi w każdym chyba modelu robi według mnie jakiś bubel, a to taśma wyświetlacza fis, a to słaby lakier (podatny na zarysowania), pompy olejowe w dizelku 2.0 :) Można tak wymieniać ....
Według mnie auta tej grupy od czasów Passata b4 , golfa 3 to jakościowo można porównać do fiata ....

Nie uogolniaj. Sam mam A4 B6 1.9tdi z multitronickiem i powiem Ci jedno. Jesli wlasciwie uzytkujesz te skrzynie i regularnie dbasz o wymiane w niej oleju, bedziesz bardzo zadowolony. Jesli chodzi o uzytkowanie tej skrzyni, to poezja. Pracuje wysmienicie. W porownaniu z Tiptronickiem, skrzyniami montoweanymi w Subarynach, jest super.

Jeździłem dość długo A6 C6 z Multi....masz rację skrzynia rewelacyjna, inna niż wszystkie, zero szarpania, to płynne bezstopniowe przyspieszanie, w trybie sport... Rakieta. Do czasu naprawy (4tyś) ;(
Kolega kupił audi z multitronkiem z Niemiec..... po tygodniu poszła skrzynia( 5tyś).
Drogie te "audice" w utrzymaniu....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~4x4 niezalogowany
22 listopada 2015r. o 17:40
a co powiecie na nissana terrano znalazłem fajną ofertę 2001 r 2,7 tdi 7 miejsc to jak kombi? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oLO niezalogowany
22 listopada 2015r. o 18:24
Każdy chce sprzedać "swojego"-nowiuśkiego.

A KIEROWCA CIESZY SIĘ DWA RAZY :
1 JAK KUPUJE
2 JAK SPRZEDAJE

I TO BY BYŁO NA TYLE :D ;( :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~das auto niezalogowany
22 listopada 2015r. o 18:48
kup opla omege c fl po 2000 roku , bedziesz zadowolony. nie to co vw przereklamowane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2015r. o 21:36
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): passat b5 2004 1.9 130km

Nigdy więcej .... Miałem kiedyś, drogi w utrzymaniu ze względu na przednie zawieszenie. Codziennie robił po 100km, co 1,5 roku wymiana zawieszenia (2,5tys).
Jak na takiego starocia to 5tyś na zawieszenie, w ciągu 3 lat to stanowczo za dużo.


to Cie mechanior nieżle w konia robił.
kompletne zawieszenie kupisz już od 500 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
22 listopada 2015r. o 21:59
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): passat b5 2004 1.9 130km

Nigdy więcej .... Miałem kiedyś, drogi w utrzymaniu ze względu na przednie zawieszenie. Codziennie robił po 100km, co 1,5 roku wymiana zawieszenia (2,5tys).
Jak na takiego starocia to 5tyś na zawieszenie, w ciągu 3 lat to stanowczo za dużo.


to Cie mechanior nieżle w konia robił.
kompletne zawieszenie kupisz już od 500 zł

Nawet za 350 zł kupisz, ale ze względu na przebiegi kupowałem oryginały (tzn na 1 montaż), a to już cena koło 2 tyś.
Robocizna, zbieżność i wychodziło ok 2, 5tyś.
Zbierałem faktury za naprawy, mam je przy sobie.
Zawieszenie przednie (2x 2,5tyś) 5tyś
Tuleje tylnej belki 200zł
Rozrząd 400zł (sam robiłem)
Amory tył 300zł
Tarcze hamulcowe 400zł
łącznik tłumika 200zł
Czujnik poduszki 100zł
Naprawa przelotek w drzwiach 100zł
Pęknięty kolektor wydechowy 100zł
Wyciek z chłodnicy, wymiana 250zł
opony 650zł
Pęknięta sprężyna amortyzatora 300zł
Uszk. silnik wycieraczki tył 150zł
Króciec w układzie chłodzenia chyba z trzy razy wymieniany...
i wiele innych drobnych napraw ...
Takie są te super auta.... Nigdy więcej



Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.