Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Tatiana niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 15:36
~~Pannazdzieckiem napisał(a): Małgorzata dla miłości nago balowała u szatana .

Co robił Mistrz?
~~Pannazdzieckiem napisał(a): I jak tu nie chlać ? :D

Bułhakow gustował w morfinie, co kto lubi.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Hutujnia niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 17:28
dajcie spokój pannie
człowiek nie wielbłąd ,pić musi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 17:36
Metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski podczas kazania powiedział, że "mamy obowiązek dziękować Panu Bogu" za Lecha i Jarosława Kaczyńskich oraz za "dar ich życia dla Polski".
Z tych słów Jędraszewskiego wszyscy są zadowoleni.
Jedni bo faktycznie kopie dół pod KK w Polsce i pracowicie przyśpiesza laicyzację, drudzy bo powiedział to co wyznawcy Kaczyńskich chcieli usłyszeć.

Skoro każde życie jest darem to wdzięczność winniśmy za każdego człowieka. Również tego LGBT, niewierzącego, z totalnej opozycji, z gorszego sortu , a nawet za narkomana czy pijaka. Sprawiedliwie byłoby głosić wdzięczność za każdą Polkę i Polaka i za wszystkie matki W szczególności tych, które wychowały znacznie więcej dzieci, w znacznie trudniejszych warunkach niż willa na Żoliborzu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Aronia niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 19:35
~~Tatiana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pannazdzieckiem napisał(a): Małgorzata dla miłości nago balowała u szatana .

Co robił Mistrz?
Ktoś napisał: ~~Pannazdzieckiem napisał(a): I jak tu nie chlać ? :D
Bułhakow gustował w morfinie, co kto lubi.


Tatiana , nie miałem okazji spytać Bułhakowa jakie ma preferencje erotyczne , i ile żon , jednego jestem jednak pewien ...
Małgorzata Bułhakowa jest moim ideałem kobiecości .

Być może Panna pokusi się kiedyś o przeskoczenie Mistrza , ale brakuje Małgorzaty , Droga Tatiano
Myślę sobie , że Mistrz nie zgasł , jak powiedział Bułhakow . Jeszcze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 19:40
~~Tatiana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pannazdzieckiem napisał(a): Małgorzata dla miłości nago balowała u szatana .

Co robił Mistrz?
Ktoś napisał: ~~Pannazdzieckiem napisał(a): I jak tu nie chlać ? :D
Bułhakow gustował w morfinie, co kto lubi.


Tatiana , nie miałem okazji spytać Bułhakowa jakie ma preferencje erotyczne , i ile żon , jednego jestem jednak pewien ...
Małgorzata Bułhakowa jest moim ideałem kobiecości .

Być może Panna pokusi się kiedyś o przeskoczenie Mistrza , ale brakuje Małgorzaty , Droga Tatiano
Myślę sobie , że Mistrz nie zgasł , jak powiedział Bułhakow . Jeszcze żyjemy i chlejemy . Świadomości mistrza nawet Bułhakow nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 19:48
... nie zgasi Droga Tatiano :)
Miłego wieczoru
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 20:09
Jak opój przedkładający chlanie nad wszystko może marzyć o znalezieniu swojej Małgorzaty?
Nie ma kobiety która by znosła w swoim domu pijusa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 20:59
~~Pannazdzieckiem napisał(a): ... nie zgasi Droga Tatiano :)
Miłego wieczoru
:)


Tatiana?
Od razu panna poczuł się swojsko bo chwalił się tu pewną znajomością
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.