Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~arek niezalogowany
15 września 2021r. o 18:42
~~irek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a): Aby się nie bać "piekła" i innych takich strachów wystarczy po prostu nie wierzyć w jakichkolwiek bogów i wyprodukowane dla ich promowania legendy (biblie, talmudy, korany i inne bajki).
Niech się boją ci którzy w to wierzą, to ich problem.


Nic nie wiedzieć, w nic nie wierzyć, nic nie czytać, swój rozum za przewodnika, łykać co powie TVN 24, albo Onet, przez życie przejść z 8 gwiazdkami na koszulce i błyskawicą na czole, a jeszcze bzdury wypisywać........ to jest życie, prawda arku?



Właśnie dużo czytać, dużo wiedzieć a nie wierzyć w gusła, piekła, nieba i inne takie pierdoły i oczywiście swój rozum mieć za przewodnika !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
15 września 2021r. o 23:07
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~falko napisał(a): czyli Malachiasz jest zwykłym łgarzem...
no to przynajmniej w tym się zgadzamy...;D

Znów mi wmawiasz coś, czego nie powiedziałem. Czy Malachiasz podaje konkretny termin?


Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego z naszych podatków,wszystkich obywateli, niezależnie od tego czy są wierzący czy nie. mamy utrzymywać bandę nierobów, W Polsce jest około 28-29 tysięcy zakonnic i zakonników oraz 34 tysiące księży. DO ROBOTY zapędzić to całe towarzystwo niech zarobią na swoje utrzymanie. Każdy zakonnik może orać i siać na tych wyłudzonych od państwa 165.000 hektarów ziemi. Niech się z tego wyżywią - bo wypada ponad 3 hektary na jedną kościelną kleszą gębę. Co sami nie zdołają zjeść, niech oddadzą do Caritasu, aby żywić bezdomnych i bezrobotnych. Tak nakazuje wiara. Im biedniej na tym padole będą żyć, tym większych łask doznają w niebie - bo tak od 1700 lat głoszą, że tak nauczał Jezus. Skoro tak - niech po wieczne czasy dają przykład. Według nich wszelkie cierpienia jakich doznaje się tutaj na ziemi będą nagrodzone tam u "góry". To na co czekają, dlaczego tak kurczowo trzymają się życia doczesnego.Nigdy jakoś jeszcze nie słyszałem, ani nie czytałem żeby jakiś klecha, od księdza po papieża wołał jak zachorował "" Chcę do świętego miejsca słynącego z uzdrowień"" A jest ich multum ,szczególnie świętej niepokalanej panienki od czegoś tam. Oni dla swojego wyzdrowienia nie uważają świętych sanktuariów, ale najlepsze i najdroższe kliniki.Swięte sanktuaria rzekomo uzdrawiające to sa dla ciemnego i zabobonnego oszołomstwa parafialnego.. Po jaką cholerę na każdym polskim uniwersytecie maja być wydziały teologiczne - ABSOLUTNIE wystarczy ich na kościelnych uczelniach - niech to finansuje Watykan - to jego biznes aby kształcić swoją administrację kościelną. Dość biskupich wypasionych pałaców, dość luksusowych plebanii, dość drogich limuzyn - DOŚĆ PAŃSTWA W PAŃSTWIE.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
16 września 2021r. o 7:42
widzisz tytoń powyżej jak ludzie widzą tych twoich ''pasterzy''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
16 września 2021r. o 9:13
~~Horus napisał(a): widzisz tytoń powyżej jak ludzie widzą tych twoich ''pasterzy''?

Widzę, widzę. Ty i tobie podobni odwaliliście kawał dobrej roboty.
Skorn pomstuje, że część jego podatków idzie na Kościół. Jakoś mu nie przeszkadza, ze z tych samych podatków są opłacane szkolenia dla tęczowych bojówkarzy. Kościół Katolicki jest fundamentem cywilizacji europejskiej. Nie będzie Kościoła to i Europa zginie. Jaka będzie nowa cywilizacja? Najprawdopodobniej czeka nas korporacyjne niewolnictwo. Kościół stoi na drodze do tych zmian i dlatego jest do zaorania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Papryka niezalogowany
16 września 2021r. o 9:18
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): widzisz tytoń powyżej jak ludzie widzą tych twoich ''pasterzy''?

Widzę, widzę. Ty i tobie podobni odwaliliście kawał dobrej roboty.
Skorn pomstuje, że część jego podatków idzie na Kościół. Jakoś mu nie przeszkadza, ze z tych samych podatków są opłacane szkolenia dla tęczowych bojówkarzy. Kościół Katolicki jest fundamentem cywilizacji europejskiej. Nie będzie Kościoła to i Europa zginie. Jaka będzie nowa cywilizacja? Najprawdopodobniej czeka nas korporacyjne niewolnictwo. Kościół stoi na drodze do tych zmian i dlatego jest do zaorania.


Kościół stoi na drodze postępu i rozwoju nowoczesnej cywilizacji !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
16 września 2021r. o 9:24
~~Złocistozielona Papryka napisał(a):
Kościół stoi na drodze postępu i rozwoju nowoczesnej cywilizacji !

To kolejne korporacyjne oszustwo. Kościół nie hamuje nauki i postępu. Stoi jedynie na straży godności życia każdego pojedynczego człowieka. W nowym porządku świata jednostka będzie niczym. To jest ta "nowoczesność".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Papryka niezalogowany
16 września 2021r. o 9:31
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Papryka napisał(a):
Kościół stoi na drodze postępu i rozwoju nowoczesnej cywilizacji !

To kolejne korporacyjne oszustwo. Kościół nie hamuje nauki i postępu. Stoi jedynie na straży godności życia każdego pojedynczego człowieka. W nowym porządku świata jednostka będzie niczym. To jest ta "nowoczesność".


Tak, tak - zwłaszcza stoi na straży godności ministrantów, kleryków i innych młodych chłopców !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
16 września 2021r. o 9:37
~~Złocistozielona Papryka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): widzisz tytoń powyżej jak ludzie widzą tych twoich ''pasterzy''?

Widzę, widzę. Ty i tobie podobni odwaliliście kawał dobrej roboty.
Skorn pomstuje, że część jego podatków idzie na Kościół. Jakoś mu nie przeszkadza, ze z tych samych podatków są opłacane szkolenia dla tęczowych bojówkarzy. Kościół Katolicki jest fundamentem cywilizacji europejskiej. Nie będzie Kościoła to i Europa zginie. Jaka będzie nowa cywilizacja? Najprawdopodobniej czeka nas korporacyjne niewolnictwo. Kościół stoi na drodze do tych zmian i dlatego jest do zaorania.


Kościół stoi na drodze postępu i rozwoju nowoczesnej cywilizacji !

mnie nie interesuje kto na co pomstuje...
cieszę się że doceniłeś fakt wykonania kawałka ''dobrej roboty''
wierz mi ...to i w twoim interesie byś w końcu wyszedł z ''ciemnej doliny''
i przestań z tą demagogią...Kościół fundamentem europejskiej cywilizacji?...chyba kpisz...
napisz mi na jakiej podstawie tak twierdzisz?

słyszałeś ostatnie doniesienia że w Wadowicach z laski na pomniku trysnęła woda ?
ponoć ma właściwości lecznicze...
cud czy kolejne oszustwo? przypomina mi to jedno z oszustw ''kościoła'' kiedy to posąg jednej z ''matek boskich'' płakał krwawymi łzami...
płakał do chwili ujawnienia oszustwa i którejś nocy ...zniknął...

jak to wyjaśnisz?
nie wyjaśnisz ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza