Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
16 września 2021r. o 9:41
~~Złocistozielona Papryka napisał(a):
Tak, tak - zwłaszcza stoi na straży godności ministrantów, kleryków i innych młodych chłopców !

I jeszcze jedno korporacyjne kłamstwo. Dałeś sobie wmówić że każdy ksiądz to pedofil, a w najlepszym wypadku homoseksualista. Nie pamiętasz " każdy Polak to pijak i złodziej"? Jesteś pijakiem i złodziejem? Uważasz że takie uogólnienia przybliżają nas do prawy? Takie hasła służyły temu, byśmy się czuli nic nie warci, żebyśmy z pocałowaniem ręki pracowali u Niemca za grosze. A czemu służą uogólnienia dotyczące księży, już wcześniej napisałem. Kościół trzeba zaorać, inaczej nie wprowadzi się nowego porządku świata - czytaj niewolnictwa korporacyjnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
16 września 2021r. o 9:48
~~Horus napisał(a):
i przestań z tą demagogią...Kościół fundamentem europejskiej cywilizacji?...chyba kpisz...
napisz mi na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Ano na takiej podstawie, że Jezus przywrócił godność każdemu pojedynczemu człowiekowi. I Kościół wciąż o tym przypomina - kochaj bliźniego swego, jak siebie samego. A w nowym porządku świata będzie - masz tu swoją miskę ryżu i bądź posłusznym, bezwolnym narzędziem.
Dziś korporacje ośmielają się kneblować usta prezydentom największych państw. Zmieniają rządy, dyktują ustawy. A to dopiero początek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
16 września 2021r. o 9:53
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Papryka napisał(a):
Tak, tak - zwłaszcza stoi na straży godności ministrantów, kleryków i innych młodych chłopców !

I jeszcze jedno korporacyjne kłamstwo. Dałeś sobie wmówić że każdy ksiądz to pedofil, a w najlepszym wypadku homoseksualista. Nie pamiętasz " każdy Polak to pijak i złodziej"? Jesteś pijakiem i złodziejem? Uważasz że takie uogólnienia przybliżają nas do prawy? Takie hasła służyły temu, byśmy się czuli nic nie warci, żebyśmy z pocałowaniem ręki pracowali u Niemca za grosze. A czemu służą uogólnienia dotyczące księży, już wcześniej napisałem. Kościół trzeba zaorać, inaczej nie wprowadzi się nowego porządku świata - czytaj niewolnictwa korporacyjnego.


wiesz co?
wiesz że jestem antyklerykałem co zresztą potwierdzam ...brzydzę się klechami pedofilami tak samo jak brzydzą mnie pedofile wśród innych grup społecznych...
ale znajdź mi tu JEDEN !!!!! mój wpis gdzie napisałem że każdy ksiądz to pedofil...
JEDEN....

gwarantuję ci że nie znajdziesz...

co do ''orania''Kościoła...
tak...w takiej postaci jak obecnie funkcjonuje należy zrobić jak najszybciej...
nawet ludzie blisko związani z Kościołem twierdzą żeim szybciej oczyści się tą stajnię Augiasza tym lepiej ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
16 września 2021r. o 10:04
~~Horus napisał(a):
co do ''orania''Kościoła...
tak...w takiej postaci jak obecnie funkcjonuje należy zrobić jak najszybciej...
nawet ludzie blisko związani z Kościołem twierdzą żeim szybciej oczyści się tą stajnię Augiasza tym lepiej ...

Bo ludzie generalnie są dobrzy. Wskażesz im kilku księży pedofili to gotowi zaorać cały Kościół. A że nie zdają sobie sprawy, ze z Kościołem upadnie tez jego misja... Misja dbałości o godność każdego z nas. Niewolnik nie pójdzie do Nieba. A korpo chcą z nas zrobić niewolników. Nie będzie ci wolno mówić ani myśleć po swojemu.
Lenin też wmówił masom - wymordujemy ciemiężców i będziemy żyli w krainie miodem płynącej. Tyle tylko że ci "ciemiężcy" mieli jakieś pojęcie o organizacji produkcji. Jak ich zabrakło to miliony poumierały z głodu.
Po upadku Kościoła może i z głodu nie poumieramy. Ale moralnie i mentalnie będziemy trupami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
16 września 2021r. o 10:07
~~Horus napisał(a):
ale znajdź mi tu JEDEN !!!!! mój wpis gdzie napisałem że każdy ksiądz to pedofil...
JEDEN....


Poczytaj może o synergii to może zrozumiesz. Nie zawsze trzeba mówić wprost, by uzyskać zamierzony efekt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoy Romek niezalogowany
16 września 2021r. o 10:13
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a):
co do ''orania''Kościoła...
tak...w takiej postaci jak obecnie funkcjonuje należy zrobić jak najszybciej...
nawet ludzie blisko związani z Kościołem twierdzą żeim szybciej oczyści się tą stajnię Augiasza tym lepiej ...

Bo ludzie generalnie są dobrzy. Wskażesz im kilku księży pedofili to gotowi zaorać cały Kościół. A że nie zdają sobie sprawy, ze z Kościołem upadnie tez jego misja... Misja dbałości o godność każdego z nas. Niewolnik nie pójdzie do Nieba. A korpo chcą z nas zrobić niewolników. Nie będzie ci wolno mówić ani myśleć po swojemu.
Lenin też wmówił masom - wymordujemy ciemiężców i będziemy żyli w krainie miodem płynącej. Tyle tylko że ci "ciemiężcy" mieli jakieś pojęcie o organizacji produkcji. Jak ich zabrakło to miliony poumierały z głodu.
Po upadku Kościoła może i z głodu nie poumieramy. Ale moralnie i mentalnie będziemy trupami.

Po upadku KK i konfiskacie całego mienia co nakradli w Polsce od ponad 1000 lat, będziemy żyć w luksusie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
16 września 2021r. o 10:49
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a):
Nie będzie ci wolno mówić ani myśleć po swojemu.



nie będziesz miał cudzychbogów przedemną...

czy to nie dyktat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
16 września 2021r. o 10:49
~~Wesoy Romek napisał(a):
Po upadku KK i konfiskacie całego mienia co nakradli w Polsce od ponad 1000 lat, będziemy żyć w luksusie.

Ci co robili Rewolucję Francuską też tak myśleli. Ale nauka poszła w las i kolejni dali się nabrać w 1918 r.
Jak widać i teraz mało kto ogląda się wstecz i wyciąga wnioski z przeszłości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.