Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga na internetowych oszustów
~~. niezalogowany
6 grudnia 2017r. o 15:44
I tak zdążyłem zrobić screena z poprzednim zdjęciem i już slę do dyrektora bolesławieckiego intermarche. Nie wywiniecie się gagatki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 grudnia 2017r. o 15:59
~~. napisał(a): I tak zdążyłem zrobić screena z poprzednim zdjęciem


wydrukuj i powies sobie nad lozkiem hihi

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przemo niezalogowany
6 grudnia 2017r. o 16:00
Też uwaga na oszusta który ogłasza się że załatwia prawo jazdy na Ukrainie BOLECOGŁOSZENIA,edukacja (korepetycje) te prawo jazdy są nieważne przecież Ukraina nie jest w UE,a zostaną nam przez Policje te prawo jazdy zabrane,jak i strat i na pieniądze a święta jak i Sylwester idzie więc oszustów nie BRAK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
6 grudnia 2017r. o 16:18
emem napisał(a):
~~. napisał(a): I tak zdążyłem zrobić screena z poprzednim zdjęciem


wydrukuj i powies sobie nad lozkiem hihi

proszę nie ironizować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 grudnia 2017r. o 17:00
~~. napisał(a):
emem napisał(a):
~~. napisał(a): I tak zdążyłem zrobić screena z poprzednim zdjęciem


wydrukuj i powies sobie nad lozkiem hihi

proszę nie ironizować


To powieś sobie w kiblu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja się boję dyrektoróF niezalogowany
6 grudnia 2017r. o 23:39
~~. napisał(a): I tak zdążyłem zrobić screena z poprzednim zdjęciem i już slę do dyrektora bolesławieckiego intermarche. Nie wywiniecie się gagatki
Czy odnoszę tylko takie wrażenie czy próbujesz kogoś straszyć? Może wyślij też do dyrektora MZGK!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
7 grudnia 2017r. o 7:34
~~ja się boję dyrektoróF napisał(a):
~~. napisał(a): I tak zdążyłem zrobić screena z poprzednim zdjęciem i już slę do dyrektora bolesławieckiego intermarche. Nie wywiniecie się gagatki
Czy odnoszę tylko takie wrażenie czy próbujesz kogoś straszyć? Może wyślij też do dyrektora MZGK!


To później. Na razie wysłałem jeszcze do twojej starej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
7 maja 2018r. o 10:18
Uwazajcie na SMS od Biedronka lub Lidl , ja byłem wczoraj wybrańcem, skłamałbym mówiąc że śie nie podjarałem z początku jako ich klient :)

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/oszusci-podszywaja-sie-pod-biedronke-i-lidla-oferuja-falszywe-bony,834806.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza