Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podsumowanie WOŚP
~~Ołowianoniebieska Sasanka niezalogowany
6 marca 2018r. o 8:17
~~Cyklamenowy Dziurawiec napisał(a): zawsze docenić należy tych co pomagają innym, pn. przez zbiórkę pieniedzy, a tak robi właśnie WOŚP.

OK. W takim razie ja zorganizuję zbiórkę na walkę z rakiem. I z tego co zbiorę, przeznaczę na ten cel tak ze 2%. A resztę przechleję z kumplami. Czy wtedy też będziesz mnie doceniał? Przecież zbierałem na słuszny cel i przekazałem na niego część pieniędzy ze zbiórki. Obawiam się ze okrzyknął byś mnie złodziejem i oszustem.
W takim razie jaką część zebranych pieniędzy powinienem przeznaczyć na cel, na który je zbierałem, by być w porządku?
Problem z Owsiakiem polega na tym że nie chce jasno i klarownie powiedzieć jaki procent zebranych pieniędzy idzie faktycznie na cel, jaki ogłaszano w w momencie zbiórki. A skoro nie chce tego nam powiedzieć, pomimo nakazujących mu to wyroków sądowych, to zastanów się dlaczego.
Gdyby postawił sprawę jasno. w momencie zbiórki Np. 80% wydaję na cel główny, a 20% na inne bzdety, to każdy świadomie podejmowałby decyzję czy wrzucić pieniądze do puszki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 marca 2018r. o 8:22
Ołowianoniebieska Sasanka, wejdz na strone WOSP, pobierz rozliczenie i bedize wiedzial. Wszystko jest zgodnie z prawem.
Dodatkowo WOSP jest kontrolowane przez Ministerstwo Finansow i to ministerstwo nie widzi bledow, problemow, akceptuje rozliczenia. Mozesz poprosic ministerstwo o dokumenty.
Daruj wiec sobie przepisywanie bredni od jakiegos kurki.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Sasanka niezalogowany
6 marca 2018r. o 8:35
emem napisał(a): Ołowianoniebieska Sasanka, wejdz na strone WOSP, pobierz rozliczenie i bedize wiedzial. Wszystko jest zgodnie z prawem.
Dodatkowo WOSP jest kontrolowane przez Ministerstwo Finansow i to ministerstwo nie widzi bledow, problemow, akceptuje rozliczenia. Mozesz poprosic ministerstwo o dokumenty.
Daruj wiec sobie przepisywanie bredni od jakiegos kurki.

Dobrze wiesz dlaczego nie było WOŚP-u w Bolesławcu przez ładnych kilka lat.
Smród po sławetnej "zbiórce" w Bolesławcu ciągnął się latami. I tu cię zaskoczę!
Wtedy w papierach też wszystko grało :P
Śledziłem w tamtym czasie bardzo dokładnie to co na stronie WOŚP-u było publikowane. W dokumentach nie znalazłem żadnego odniesienia do rzeczywistej sytuacji z Bolesławca. Jeśli pozostałe komitety rozliczały się równie "rzetelnie", to nic tylko pogratulować ;)
A co do braku rozliczeń to chodzi o spółki takie jak złote melony czy jasne sprawy (które bynajmniej jasne nie są), które napączkowały na WOŚP-ie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 marca 2018r. o 8:37
~~Ołowianoniebieska Sasanka napisał(a): A co do braku rozliczeń to chodzi o spółki takie jak złote melony czy jasne sprawy (które bynajmniej jasne nie są), które napączkowały na WOŚP-ie.


Tymbardziej - zerknij w dokumenty Ministerstwa zamiast powielac bzdury kurki.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
6 marca 2018r. o 8:51


Zmoderowano 06.03.2018 godz.8:52 - powód: chamstwo i brak kultury (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowy Miłorząb niezalogowany
6 marca 2018r. o 8:57
A ja Marcinie proszę zerknij na swojego maila i odpowiedz mi na niego.

Pozdrawiam ciepło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Sasanka niezalogowany
6 marca 2018r. o 9:10
Po co? Ja już pogląd na temat działania pana Owsiaka i jego organizacji miałem okazje sobie wyrobić przy rozliczaniu sławetnej zbiórki. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Interes się kręci wciąż w myśl tych samych zasad, które mnie akurat nie przekonują, by popierać akurat tę akcję.
Ale nie mam nic przeciwko takim osobom jak Mir.ko, który z pełną świadomością, że koszty mogą nawet przewyższać zebrane kwoty, chce popierać tę akcję i wrzucać swój grosz do puszki. Szanuję!
Nie będę pisał że komuś rozum odebrało. Bo z tym to nigdy nic nie wiadomo. Równie dobrze ja mogę mieć z tym problem. Każdy ma prawo do swoich poglądów.
Unikajmy tylko kłamstw takich jak to że na stronie WOŚP-u znajdziesz pełne rozliczenie zbiórki. Oboje dobrze wiemy że tak nie jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Bylica niezalogowany
6 marca 2018r. o 14:02
~~Ołowianoniebieska Sasanka napisał(a): Po co? Ja już pogląd na temat działania pana Owsiaka i jego organizacji miałem okazje sobie wyrobić przy rozliczaniu sławetnej zbiórki. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Interes się kręci wciąż w myśl tych samych zasad, które mnie akurat nie przekonują, by popierać akurat tę akcję.
Ale nie mam nic przeciwko takim osobom jak Mir.ko, który z pełną świadomością, że koszty mogą nawet przewyższać zebrane kwoty, chce popierać tę akcję i wrzucać swój grosz do puszki. Szanuję!
Nie będę pisał że komuś rozum odebrało. Bo z tym to nigdy nic nie wiadomo. Równie dobrze ja mogę mieć z tym problem. Każdy ma prawo do swoich poglądów.
Unikajmy tylko kłamstw takich jak to że na stronie WOŚP-u znajdziesz pełne rozliczenie zbiórki. Oboje dobrze wiemy że tak nie jest.


Popieram ,tylko pieniądze dane księdzu nie idą na zmarnowanie . Osoba duchowna nigdy nikogo nie oszukała. To święci ludzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.