Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podsumowanie WOŚP
~~Złotawa Kokoryczka niezalogowany
6 marca 2018r. o 15:10
~~Złotordzawa Bylica napisał(a): Popieram ,tylko pieniądze dane księdzu nie idą na zmarnowanie . Osoba duchowna nigdy nikogo nie oszukała. To święci ludzie .


Z księżmi, podobnie jak i z akcjami charytatywnymi różnie bywa. Jednym dać warto, innym nie.
Co do Owsiaka i niektórych księży mam wyrobiony pogląd.
Przykładem dobrego działania jest zbieranie 1% przez Ziemię Bolesławiecką. Wszystko transparentne, żadnego mataczenia. Są i księża w Bolesławcu którym nie jest żal podarować parę groszy bo przeznaczą go na przykład na pomoc osobom walczącym z uzależnieniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 marca 2018r. o 17:05
W Polsce są setki a może nawet tysiące fundacji, której pomagają. Tak więc WOŚP służący wielu podmiotom np. mediom do promowania się, można spokojnie olać. Tym bardziej, że w dobie internetu można pomagać bez pośredników.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
6 marca 2018r. o 17:24
skorn napisał(a): W Polsce są setki a może nawet tysiące fundacji, której pomagają. Tak więc WOŚP służący wielu podmiotom np. mediom do promowania się, można spokojnie olać. Tym bardziej, że w dobie internetu można pomagać bez pośredników.

To co piszesz, to w/g ciebie WOŚP służy do promowania ......Szkoda ,że tylko to widzisz,Ja w KAŻDEJ placówce służby zdrowia widziałem ich naklejki na sprzęcie.
Olej ich więc i daj spokój.
Jeszcze jedno.WOŚP to nie tylko zbiórka kasy na zakup sprzętu.W/g mnie ważniejsze jest wyzwalanie w ludziach gotowości do pomagania i dzielenia się z innymi.To rozbudzanie altruizmu szczególnie w młodych ludziach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółta Krzewuszka niezalogowany
6 marca 2018r. o 20:44
skorn napisał(a): W Polsce są setki a może nawet tysiące fundacji, której pomagają. Tak więc WOŚP służący wielu podmiotom np. mediom do promowania się, można spokojnie olać. Tym bardziej, że w dobie internetu można pomagać bez pośredników.


Popieram skorna .
N.p kościół katolicki pomaga bez rozgłosu wielu potrzebującym . I jak trzeba to modli się za nich za darmo .
Wielu po takiej pomocy wychodzi na prostą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
6 marca 2018r. o 20:59
Jest juz was dwoje, możecie przybic pione :)

Jakims trafem w Lubinie na inkubatorach sa serduszka. Zabraklo chyba miejsca na naklejki setki innych fundacji. A moze to siła (wina) telewizji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
7 marca 2018r. o 8:29
mir.ko napisał(a): Jest juz was dwoje, możecie przybic pione :)

Jakims trafem w Lubinie na inkubatorach sa serduszka. Zabraklo chyba miejsca na naklejki setki innych fundacji. A moze to siła (wina) telewizji.
cz ty wiesz ile kosztuje wyprodukowanie naklejek?tysiące złotych !nie lepiej tę kasę dać potrzebującym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
7 marca 2018r. o 9:01
pokaż system który pracuje dla ludzi i nie ma kosztów... utopia. bez reklamy nic nie funkcjonuje na obrotach

to tak jak by poprosić firmy motoryzacyjne by zrezygnowały z wszelkich reklam, promocji w terenie, logo na samochodach itd i obniżyły tym o min. 10 % ceny aut

walka z wiatrakami.

bez show orkiestry zbiórka będzie znikoma, wazne ze sprzet ratuje życie. a gdzie człowiek tam nic nie ma idealnego, nic nie poradzimy


Dopisane 07.03.2018r. o godz. 09:01:

jak moja mała cieszyła się jak jej dałem te naklejki w tym roku... i już jej zapada w pamięć, podrośnie i rzuci 5ka do puszki, może komuś pomoże tak jak jej Orkiestra pomogła po narodzinach

foto Lubin

[img=1520409701_syrubb0.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
7 marca 2018r. o 9:09
ramaj napisał(a): Jeszcze jedno.WOŚP to nie tylko zbiórka kasy na zakup sprzętu.W/g mnie ważniejsze jest wyzwalanie w ludziach gotowości do pomagania i dzielenia się z innymi.To rozbudzanie altruizmu szczególnie w młodych ludziach.

Nie krytykuje WOSP. Istnieja jednak roznorakie sposoby wyzwalania gotowosci niesienia pomocy, ktore nalezy promowac i zachecac do aktywnej dzialalnosci, czesto o bardzo niskich kosztach lub bez zadnych wkladow materialnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.