Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uderzył w drzewo
~Orzechowa Aksamitka niezalogowany
21 kwietnia 2018r. o 20:51
Co się stało to się nie od stanie. Ludzie trochę współczucia. Gadać to każdy umie, a gdyby to samo spotkało waszą rodzinę też byście gadali że taki ktoś powinien zginąć? Ch*j was to obchodzi jaką była prędkość. Pasażer tego auta walczy o życie a wy ku*wa gadacie jakieś głupoty. Znajdziecie trochę skruchy?
Dużo zdrowia dla chłopaków ♡
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Rabarbar niezalogowany
22 kwietnia 2018r. o 8:43
~Kremowy Bluszcz napisał(a): Ile w was jadu,złośliwości i zero empatii

Nigdy nie mów hop,póki nie przeskoczysz,a jeśli nawet ci
się uda,to nie wiesz w co możesz skoczyć

KREMOWY BLUSZCZU - o jaki jad Ci chodzi nie ma tygodnia ,żeby jakiś dziwny czlowiek nie lądował na drzewie bo dostał parę dni temu Prawo Jazdy. Nie ma litości dla cymbałów,dobrze,że nikt nie jechał z przeciwnej strony i nie doszło do czołowego zderzenia.Wsiadająć za kierownicę auta nie można wyłączyć myślenia.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Rabarbar niezalogowany
22 kwietnia 2018r. o 8:43
~Kremowy Bluszcz napisał(a): Ile w was jadu,złośliwości i zero empatii

Nigdy nie mów hop,póki nie przeskoczysz,a jeśli nawet ci
się uda,to nie wiesz w co możesz skoczyć

KREMOWY BLUSZCZU - o jaki jad Ci chodzi nie ma tygodnia ,żeby jakiś dziwny czlowiek nie lądował na drzewie bo dostał parę dni temu Prawo Jazdy. Nie ma litości dla cymbałów,dobrze,że nikt nie jechał z przeciwnej strony i nie doszło do czołowego zderzenia.Wsiadająć za kierownicę auta nie można wyłączyć myślenia.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Rabarbar niezalogowany
22 kwietnia 2018r. o 8:43
~Kremowy Bluszcz napisał(a): Ile w was jadu,złośliwości i zero empatii

Nigdy nie mów hop,póki nie przeskoczysz,a jeśli nawet ci
się uda,to nie wiesz w co możesz skoczyć

KREMOWY BLUSZCZU - o jaki jad Ci chodzi nie ma tygodnia ,żeby jakiś dziwny czlowiek nie lądował na drzewie bo dostał parę dni temu Prawo Jazdy. Nie ma litości dla cymbałów,dobrze,że nikt nie jechał z przeciwnej strony i nie doszło do czołowego zderzenia.Wsiadająć za kierownicę auta nie można wyłączyć myślenia.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowobrązowa Hakonechloa niezalogowany
22 kwietnia 2018r. o 9:26
Orzechowy co spotkalo moja rodzine? Ja jezdze pomalutku przepisowo, wiec kolo sie odkreci uderze w drzewo ale przy malej predkosci. Wiec nie stanie sie przy takiej predkosci, co nie wiemy jak bylo, caglowka spadla mu na ... gazu??? Dla mnie moze sie stac wlasnie jak taki dziwny czlowiek bedzie jechal. Brawo drzewo, eliminacja idiotow.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Miłek niezalogowany
22 kwietnia 2018r. o 10:20
Bardzo dobze. Przez takich idiotów człowiek nie winny może zginąć. Jak trzeba zapieprzac żeby tak rozwalić auto .sam sobie winien .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marengo Trzykrotka niezalogowany
22 kwietnia 2018r. o 14:02
Będziecie inaczej śpiewać,jak będzie to wasze dziecko,lub inna bliska wam osoba.
Linczujecie ludzi nie znając przyczyny.Nikt nie popiera brawury i bezmyślności,ale zwykłego człowieczeństwa mieć,czyli choćby współczucia na pewno nie zaszkodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmelowa Piwonia niezalogowany
22 kwietnia 2018r. o 15:21
Pozdrawiam wszystkich tych którzy piszą coś typu"brawo drzewo" lub "eliminować idiotów" i inne komentarze tego typu których nawet nie wymienię bo serce boli przy pisaniu takich kobieta lekkich obyczajow rzeczy!!!! POZDRAWIAM ŚRODKOWYM PALCEM TAKICH "LUDZI" jeżeli w ogóle można nazwać takich s...ysynów ludźmi !!!
Byłem jako drugi tam...sam wyciągałem swojego młodszego brata przez bagażnik.Leży teraz w Jeleniej górze jest po operacji..Narazie jest dobrze..pozostali pasażerowie to moi kumple ze szkoły od podstawówki po gimnazjum...Jeden aż po dziś...W Legnicy leży jeden z nich i walczy o zycie..Kierowca jutro wychodzi naszczescie nic poważnego mu się nie stało...I ostatni leży w zgorzelcu jest też po operacji.Przed chłopakami długa droga teraz wszyscy jesteśmy dobrej myśli.Aby wszyscy wyszli z tego.
A wy ? Wy nie macie kobieta lekkich obyczajow serca...nic nie wiecie nic..nie wiecie co było powodem nic nie wiecie więc kobieta lekkich obyczajow nie macie prawa osądzać czy Kocham Bolec.Info ić takie głupoty ..Zastanówcie się co my czujemy i rodzina i co chłopaki przechodzą..To był wypadek każdemu może się to zdarzyć KAŻDEMU !!! Nie wiecie co już przeszli przed tym wszyscy !! A przeszli bardzo dużo mój brat starszy 2 lata temu zmarł to był ogromny ból sam go ratowałem ale nie udało się było za późno...nie mogliśmy się pozbierac...i teraz takie coś ..moja mama jest cały czas u mojego brata w szpitalu...Mojego kumpla brat starszy też zachorował i zmarł drugi jego brat też miał wypadek bardzo poważny we Wrocławiu leżał długo też...Następny kumpel ma cukrzycę jego mama mieszka za granicą ułożyła sobie życie z innym facetem on mieszkał trochę z ojcem teraz dłuższy czas z dziadkami....Wszyscy w życiu przeszliśmy tyle że nikt z nie ma kobieta lekkich obyczajow pojęcia....Więc może się zastanówcie najpierw a potem napiszcie....brak słów naprawdę żal mi takich ludzi..Albo komentarz typu "przez sygnały nie mogłem spać " No kobieta lekkich obyczajow mać typie....Mam nadzieję że coś do was dojdzie do tych kobieta lekkich obyczajow pustych głów...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.