Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotkajmy się w niedzielę
~~Konopna Języczka niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 23:21
~~Białawoszary Oczar napisał(a): Dotknęła mnie ta śmierć. Trudno mi jednak solidaryzować się z Owsiakiem, który przyjął rolę bulteriela po jednej ze stron w wojnie Polsko-Polskiej.
Prezydent Gdańska jest kolejną ofiarą tej wojny. Zamiast solidaryzować się z Owsiakiem, lepiej się pomodlę o jego opamiętanie.
Pomódl się księże za siebie.Ofierze mordu twoja modlitwa w niczym już nie pomoże,a J.Owsiakowi nie jest do niczego potrzebna.To moja opinia i mam do niej pełne prawo na podstawie twoich wynurzeń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Berberys niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 9:01
Co Jurek zachorował że potrzebuje wsparcia ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Tulipan niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 9:26
czy jest jakiś plan tego spotkania czy tylko tak po prostu przyjdziemy, postoimy, i się rozejdziemy ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Berberys niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 13:15
~~Indygowy Tulipan napisał(a): czy jest jakiś plan tego spotkania czy tylko tak po prostu przyjdziemy, postoimy, i się rozejdziemy ?



coś na zasadzie ciamajdanu :-). Przyjdziecie postoicie, cykną dwa zdjęcia i po akcji :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
17 stycznia 2019r. o 17:42
skorn napisał(a):
DP napisał(a): nazwał|a mnie cymbałem a ja
jestem dzwonem

zanotowane



i dobrze skorn
będę dzwonić w twojej głowie tak długo aż zrozumiesz, bo ja wiem jak to jest
gdy Te ściany są grubsze od ścian w skarbcu mennicy narodowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 18:22
~~Kremowy Berberys napisał(a):
~~Indygowy Tulipan napisał(a): czy jest jakiś plan tego spotkania czy tylko tak po prostu przyjdziemy, postoimy, i się rozejdziemy ?



coś na zasadzie ciamajdanu :-). Przyjdziecie postoicie, cykną dwa zdjęcia i po akcji :-)


Zbierze się ze 20 osób?

Może tak emem lepiej zajmie się mową nienawiści na bolcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Katalpa niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 20:19
Atak na Jerzego Owsiaka może dla pisu skończyć się sromotną klęską i niech tak się stanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 stycznia 2019r. o 20:30
fałsz ...ów wyszedł w chwili kiedy to ogłosili że ''zrezygnują z wystawienia kandydata'' do stanowiska prezydenta Gdańska ...
bali się ''środkowego palca'' od mieszkańców Gdańska ...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.