Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tylko na Bolcu Wygrał ze wspólnotą zarządzaną przez TBS!
~~Płowoszara Hutujnia niezalogowany
24 stycznia 2019r. o 17:52
JAK PAN M.K. BY SIĘ WYPROWADZIŁ BYLIBYŚMY SZCZĘŚLIWI I DALI NA MSZE. kRYTYKOWAĆ TO ŁATWO,PO CO BYŁ MONITORING,ALE MIESZKANIE W TYM BLOKU Z TAKIM SASIADEM JAK M.K. II. H. TO UTRAPIENIE. NIE DAMY SIĘ TAK ŁATWO ZASTRASZYĆ.PANIE KILIMNIK ,A MOŻE BY SIĘ WRESZCIE WYPROWDZIŁ PAN.MIESZKA PAN TU KRÓTKO,ALE ILE PAN NABROIŁ?AJESZCZE CHCE B ROIĆ. A TO POPYCHANIE MNIE PRZY KLATCE W OBECNOŚCI WÓWCZAS MOJEJ 2-LETNIEJ WNUCZKI JAK MIAŁAM UDOWODNIĆ BEZ MONITORINGU.JEST PAN PO PROSTU DAMSKI BOKSER.MONITORING TO SKARB.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Gailadia niezalogowany
24 stycznia 2019r. o 18:33
Wyroki Sądu i TBS powinien wykonywać. Ale widać, tak się nie stało. Stąd pewnie rozpaczliwe szukanie sprawiedliwości przed nami wszystkimi na Forum Bolec.Info u Pana Marczewskiego. Gratuluję odwagi Panu Marianowi Kilimnikowi, bo przecież ilu jeszcze jest poszkodowanych, których nie stać na tyle determinacji, aby zawalczyć o swoje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszara Hutujnia niezalogowany
24 stycznia 2019r. o 18:57
MY LOKATORZY NIE DOPUŚCIMY DO ZLIKWIDOWANIA MONITORINGU BO BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Ambrowiec niezalogowany
24 stycznia 2019r. o 19:48
~~Płowoszara Hutujnia napisał(a): JAK PAN M.K. BY SIĘ WYPROWADZIŁ BYLIBYŚMY SZCZĘŚLIWI I DALI NA MSZE. kRYTYKOWAĆ TO ŁATWO,PO CO BYŁ MONITORING,ALE MIESZKANIE W TYM BLOKU Z TAKIM SASIADEM JAK M.K. II. H. TO UTRAPIENIE. NIE DAMY SIĘ TAK ŁATWO ZASTRASZYĆ.PANIE KILIMNIK ,A MOŻE BY SIĘ WRESZCIE WYPROWDZIŁ PAN.MIESZKA PAN TU KRÓTKO,ALE ILE PAN NABROIŁ?AJESZCZE CHCE B ROIĆ. A TO POPYCHANIE MNIE PRZY KLATCE W OBECNOŚCI WÓWCZAS MOJEJ 2-LETNIEJ WNUCZKI JAK MIAŁAM UDOWODNIĆ BEZ MONITORINGU.JEST PAN PO PROSTU DAMSKI BOKSER.MONITORING TO SKARB.



no to zaczyna się rozjaśniać dlaczego temu panu tak ten monitoring przeszkadza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Milin niezalogowany
24 stycznia 2019r. o 19:50
https://youtu.be/mL_L-lBYIAc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Gailadia niezalogowany
24 stycznia 2019r. o 19:58
Jak zarządca TBS nie wykona wyroku, to Pan Kilimnik wystąpi do Sądu o nadanie klauzuli wykonalności ? Jak już będzie klauzulę miał, to do komornika, a on już wejdzie na konto TBS i po sprawie. Wspólnota odzyska pieniądze. A może Wspólnota z TBS powinna zmienić zarządcę ?! Tak zrobiliśmy także i my, kiedy był zaciągnięty kredyt. Teraz prawie parę rat do całkowitej spłaty, bo zarządczyni znalazła sposób na wcześniejsza spłatę. A nasza sąsiedzka wspólnota wciąż ma jeszcze wiele do spłaty. Kto raz wyszedł z TBS, już do niego nie wraca. To coś znaczy. Z taką charyzmą jak Pan Kilimnik i Pan Hajdamowicz, każdemu innemu zarządcy powinno się dobrze współpracować na rzecz dobra całej Wspólnoty. Może czas na zmiany Panowie i Panie Waszej Wspólnoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Gailadia niezalogowany
24 stycznia 2019r. o 21:14
Pan Kilimnik wygrał w Sądzie z zarządcą TBS i może także to zrobić z Panią o pomówienia, operowania językiem nienawiści i szkalowaniem Jego dobrego imienia w środkach masowego przekazu. Zalecam Pani daleko posuniętą ostrożność, bo sukcesy Pana Kilimnika już Pani poznała.

Zmoderowano 25.01.2019 godz.0:33 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Scewola niezalogowany
24 stycznia 2019r. o 21:27
Moim zdaniem powinni zmienić zarządcę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza