Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wałęsa: Zabraniam prezydentowi powoływać się na Solidarność
~Ceglana Cynia niezalogowany
21 stycznia 2020r. o 21:18
Cóż za chichot historii. SBcy, resortowe dzieci, Wałęsa, Jerzy Urban i reszta postkomuny znowu łączą siły w obronie Postkomuny.
Oj bolek, bolek... niech Ci Bóg wybaczy twoje życiowe wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Agrest niezalogowany
21 stycznia 2020r. o 21:25
~Ceglana Cynia napisał(a): Cóż za chichot historii. SBcy, resortowe dzieci, Wałęsa, Jerzy Urban i reszta postkomuny znowu łączą siły w obronie Postkomuny.
Oj bolek, bolek... niech Ci Bóg wybaczy twoje życiowe wybory.

Napisz co ty zrobiłeś dobrego dla tego Kraju .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglana Cynia niezalogowany
21 stycznia 2020r. o 21:34
Na pewno nie donosiłem na kolegów za telewizor czy paczkę fajek.

Na pewno nie sprzedałem się Kiszczakowi.

Na pewno nie piłem z Kiszczakiem wódki.

Tych zasług nie odbiorę Wałęsie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Kalocefalus niezalogowany
21 stycznia 2020r. o 21:58
brakuje abys napisał że walczyłeś o wolną Polske
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglana Cynia niezalogowany
21 stycznia 2020r. o 22:07
Ale przynajmniej nie walczyłem z wolną Polską dokonując nocnej zmiany jak wasz szczęściarz od totolotka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Werbena niezalogowany
22 stycznia 2020r. o 8:20
~~Przekrwiona Lilia napisał(a):
~~Bławatkowy Klon napisał(a): Stary chory człowiek ,nikt go nie chce ani żona ani dzieci ani Polacy. Nie wie co mówi nie ma co porównywać jego słów ze słowami Pana Prezydenta ,z którego jestem bardzo dumny.




To dlaczego się nie podpiszesz jak jesteś dumny?

A ty dlaczego się nie podpiszesz jak zadajesz takie pytanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Nachyłek niezalogowany
22 stycznia 2020r. o 8:34
~Ceglana Cynia napisał(a): Ale przynajmniej nie walczyłem z wolną Polską dokonując nocnej zmiany jak wasz szczęściarz od totolotka.

Gdyby nie ten szczęściarz od totolotka to żarł byś dzisiaj brukiew i korzonki leśne jak w Korei Północnej ,A do cywilizowanej europy jeździł byś brudnym paluchem po mapie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
22 stycznia 2020r. o 8:41
~~Chabrowy Nachyłek napisał(a):
~Ceglana Cynia napisał(a): Ale przynajmniej nie walczyłem z wolną Polską dokonując nocnej zmiany jak wasz szczęściarz od totolotka.

Gdyby nie ten szczęściarz od totolotka to żarł byś dzisiaj brukiew i korzonki leśne jak w Korei Północnej ,A do cywilizowanej europy jeździł byś brudnym paluchem po mapie .


nie przesadzaj, jesli prl bila o glowe 3 rp w pbk to cos z twoja glowa nie tak. na swiecie nie jest tylko korea, sa tez chiny, dlaczego do nich nie przyrownujesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.