Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Trójka umiera...

~Izabelowa Lewizja niezalogowany
19 maja 2020r. o 17:17
Nawet nie wiecie, jak upadek Trójki poprawia mi humor. Dla mnie to prawdziwa rozkosz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 maja 2020r. o 17:27
Tylko że nikt nie wie, kim jesteś, więc nie ma to żadnego znaczenia.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Hutujnia niezalogowany
19 maja 2020r. o 17:31
~Izabelowa Lewizja napisał(a): Nawet nie wiecie, jak upadek Trójki poprawia mi humor. Dla mnie to prawdziwa rozkosz.


https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Ivan-Komarenko-krytykuje-Trojke-Niech-sie-wszyscy-pozwalniaja-niech-ich-trafi-szlag
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Psianka niezalogowany
19 maja 2020r. o 17:48
~Izabelowa Lewizja napisał(a): Nawet nie wiecie, jak upadek Trójki poprawia mi humor. Dla mnie to prawdziwa rozkosz.


No prawdziwa rozkosz to będzie dopiero wtedy , gdy Resortowe Dzieci zbankrutują :D
Póki co nic na to nie wskazuje :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Rogownica niezalogowany
19 maja 2020r. o 18:02
~Izabelowa Lewizja napisał(a): Nawet nie wiecie, jak upadek Trójki poprawia mi humor. Dla mnie to prawdziwa rozkosz, większa niż sex z księdzem.


Oświadczenie.
Ja Agnieszka Kamińska – prezes Polskiego Radia biorę na siebie pełną odpowiedzialność za wywalenie piosenki tego chama, gbura, psychopaty, przedstawiciela gorszego sortu, elementów animalnych, sługusa kondominium rosyjsko-niemieckiego i pseudopiosenkarza niejakiego Kazika. Zrobiłam tak dlatego, że durni obywatele podpuszczeni propagandą polskojęzycznych mediów wywindowali na szczyt listy przebojów piosenkę, która uderza w najdroższy memu sercu skarb naszego Narodu, czyli w pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego brata profesora doktora Lecha Aleksandra Kaczyńskiego zamordowanego przez nieustalonych jeszcze sprawców, których już wkrótce ujawni raport podkomisji Marszałka Seniora Antoniego Macierewicza. To uderzenie i naigrywanie się z drobnych przywilejów jakimi wdzięczny Naród z chęcią obdarza naszego Umiłowanego Przywódcę (oby żył wiecznie!) nosi znamiona mowy nienawiści i jest przykładem pogardy i niewdzięczności. Jest przecież oczywiste, że nawet najmniejsza łza, wzruszenie, czy smutek Pana Prezesa znaczy więcej niż nawet największa tragedia prymitywnego plebsu, który chce epatować swoimi emocjami na zamkniętych cmentarzach zamiast siedzieć w domu i oglądać TVP lub słuchać Polskiego Radia jak wychwalają rajską szczęśliwość naszej Ojczyzny. Tymczasem ja jako prezes Polskiego Radia stoję i stać będę wiernie na straży dobrego imienia naszego Pana Prezesa, choćby mi przyszło polec na polu chwały. I wszystkich, którym się nie podoba wycinanie piosenek niesłusznych odpowiadam twardo: ręka lub język podniesiony na naszą władzę zostaną odcięte!
Agnieszka Kamińska

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowozłota Aralia niezalogowany
19 maja 2020r. o 18:36
Kazik pisze protest song teraz w sytuacji pandemii, kiedy rząd robi wszystko dla uratowania zdrowia obywateli. Gdzie był Kazik za poprzedniej władzy, gdzie protest songi np. na wycieczki na koszt podatników po świecie. Prezes był na cmentarzu nie pojechał na wycieczkę do Peru. "Twoja wrażliwość jest większa niż moja"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Chaber niezalogowany
19 maja 2020r. o 18:51
~Brązowozłota Aralia napisał(a): Kazik pisze protest song teraz w sytuacji pandemii, kiedy rząd robi wszystko dla uratowania zdrowia obywateli. Gdzie był Kazik za poprzedniej władzy, gdzie protest songi np. na wycieczki na koszt podatników po świecie. Prezes był na cmentarzu nie pojechał na wycieczkę do Peru. "Twoja wrażliwość jest większa niż moja"


Dziadyga jest za stary na wycieczki po świecie ,zostaje mu ino cmentarz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Kaczeniec niezalogowany
19 maja 2020r. o 19:00
Dla jasnosci i porzadku : zaden z wymienionych redaktorów nie został zwolniony tylko odszedł sam , inna sprawa że chodziło o przedłużenie lub nie umowy pracy. Widocznie warunki pracy nie odpowiadają. W koncu "za 6tys pracuje zlodziej lub dziwny czlowiek " .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza