Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy 'Konfederacja ' jest partią prorosyjską?

~~Burawa Mina niezalogowany
13 czerwca 2020r. o 13:48
Horus napisał(a): jak widzę jesteś ''trudnym przypadkiem'' ;)

napisz tu krótko - tak lub nie...

czy nie zgadzanie się korwina z potępieniem przez polski sejm aneksji Krymu to jest to tym samym przyzwolenie na takie działanie?


pytanie to zawiera w sobie fałszywą tezę więc nie można na nie odpowiedzieć tak lub nie :D

qwax_ ci to wyjaśnił :D prościej nie można :D

Napisz kto zostanie wybrany premierem w tych wyborach prezydenckich :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
13 czerwca 2020r. o 13:55
Horus napisał(a):

tak..będą czwartymi ...
za Trzaskowskim Kamyszem i Hołownią ...
zachowałem kolejność w tym jak widzę wyniki tych wyborów


horusek, liczyć też nie umisz?

albo, no właśnie, taka to cała twoja prawda jest, całą dobę, gdzieś ci umknął, jakby nie było lider tych wyborów, duda,

ja myślę, że utrzyma prezydenturę, słyszałam też, że po elekcji ma powołać nowy rząd, w którym utworzono całkiem nowe stanowisko, giermka przybocznego, dla czaskowskiego, ponoć ma podawać dudzie długopis do podpisywania, tak na oko press pisali, no to chyba prawda, no nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 czerwca 2020r. o 16:16
[img=1592054234_3blvldx.jpg]



Dopisane 13.06.2020r. o godz. 16:16:

"Rozsierdzilem masę pisowców, którzy są pewni - nie wiadomo dlaczego - że oczywiście musimy głosować na PADPiSa. Ja nigdy nie poprę pisowskiej żydokomuny, która buduje socjalizm, zawraca nas do PRL i opiera swe rządy na totalnym bezprawiu" - napisał na Twitterze poseł Konfederacji Jacek Wilk.

I żeby było jasne: obie opcje są równie obrzydliwe, ale właśnie dlatego żadna nie powinna mieć pełni władzy. Dlatego z dwojga złego, najlepiej by się po prostu blokowały - dodał.

Polityk wywołał polityczną burzę, gdy na antenie TOK FM powiedział, że jeśli Krzysztof Bosak nie wejdzie do II tury, to trzeba będzie głosować na Rafała Trzaskowskiego.''

no ...robi się coraz ciekawiej...;)

czyżby Wilkowi nie potrzebne były by ''wygodne'' stanowiska?
przeciwnie jak jego politycznym ''wodzirejom'' z własnego obozu?



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 czerwca 2020r. o 17:44
"Wypowiedź o Trzaskowskim to zaś tylko jego [Wilka] prywatne zdanie, a nie stanowisko partii. "

I tyle na ten temat.




Dopisane 13.06.2020r. o godz. 17:44:

Co do aneksji Krymu, Korwin nie widział w tym problemu. Problem widział w zajęciu Ukrainy wschodniej i z tym się nie godził. Są wywiady na youtube, kto chce, ten znajdzie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 czerwca 2020r. o 19:05
o ...fajnie że wpadłeś ...
a więc wyraź teraz swoje prywatne zdanie na temat tego co wczoraj mi napisałeś ...

''nie skończy się na donosie''

co przez to mam rozumieć?

to dla mnie bardziej zajmujące (w tej chwili ) niż słowa jakiegoś Wilka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Mina niezalogowany
13 czerwca 2020r. o 19:26
wystarczy rzucić mu kość i już waruje cały dzień :D waruj Horus, waruj :D czekasz, żeby ci coś napisał, żebyś go później donosicielu straszył sądem :D co za łoś :D

to kto będzie tym premierem :D ?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 czerwca 2020r. o 20:45
co ty tu pierdzielisz?
gdyby korniszon postraszył mnie sądem ani razu bym nie zareagował a po prostu bym czekał na wezwanie...
ale on mnie nie straszy donosem..;)

więc po prostu kiedy go widzę -zalogowanego ;)- pytam i oczekuję odpowiedzi...

więc co się podniecasz i wcinasz?

był tu jeden taki co straszył i widzisz jak skończyła ta miernota? :]
siedzi teraz po ''krzakach'' i trzęsie rajtami ...
i słusznie ...:]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Mina niezalogowany
13 czerwca 2020r. o 21:12
gdyby był donosicielem napompowanym manią wielkości tak jak ty, to pewnie by się tak zachował :D ty szczycisz się zbieraniem haków na ludzi którzy uważają cię za de.bila :D

Panie sendzio oni mi dokuczają a ja jestem krulem tego forum taki mondry jestem a nikt mnie nie rozumie mam swój prywatny ipenek wie pan, a wie pan rze niedługo bendom wybory i bendzie nowy premier :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.