Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski za Pogodę w ARiMR
~~Siwawy Wrzosiec niezalogowany
20 grudnia 2020r. o 19:12
Kolejny "spec" na lukratywnej posadzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Wrzosiec niezalogowany
20 grudnia 2020r. o 19:22
~Czerwona Kalina napisał(a): Gratuluję i czekam na Ciebie w roli prezydenta Bolesławca. Na zredukowanie spółej miejskich, zadbanie o klimat wolny od kopciuchów i zadymiania osiedli i trucia nas mieszkańców Bolesławca z palenisk na działkach ogrodniczych. Jak dotąd żaden prezydent tego nie uczynił.

M M już się wykazał a właściwie niczym na stanowisku wice prezydenta. Najlepszą rzeczą jaką się wykazał to było wylanie kubła zimnej na swoją rozpaloną glowę, ale wniosków, mimo tego zabiegu, chyba nie wyciągnął. Być może się mylę, bo wiedział do kogo się "przykleić" żeby otrzymać posadkę w AR i MR. Stracił u mnie głos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Floks niezalogowany
20 grudnia 2020r. o 19:37
~~Jaskrawoczerwony Omieg napisał(a): Załatwcie mi jakąś posadkę. KOCHAM PIS !


Może i coś dla mnie się znajdzie . 10 tys. netto miesięcznie mi styknie, dajcie namiar.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Dąbrówka niezalogowany
20 grudnia 2020r. o 20:29
Pokładek jest z wykształcenia rolnikiem po technikum rolniczym a geodeta to drugi fakultet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czekoladowa Runianka niezalogowany
20 grudnia 2020r. o 20:32
Gdzie mogę zapisać się do PIS?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
20 grudnia 2020r. o 20:57
~~Makowa Dąbrówka napisał(a): Pokładek jest z wykształcenia rolnikiem po technikum rolniczym a geodeta to drugi fakultet

Przecież Pokładek jest już emerytem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Miłorząb niezalogowany
20 grudnia 2020r. o 21:39
No i wyszło szydło z worka.
Bez zgody pisuarów by niczego nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 grudnia 2020r. o 21:57
czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć ile samorząd bolesławiecki dostanie rządowych dotacji?

tylko konkretnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza