Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Rocznik Bolesławiecki 2021" już jest!
~~Rudobrunatnyrudawy Maczek niezalogowany
11 grudnia 2022r. o 15:54
~~Burgundowy Bieluń napisał(a): Tak naprawdę to jest kronika pochwalną ratuszowego. Dorzucą tam co roku dla niepoznaki kilka wpisów innych ludzi. Większość tekstu i zdjęć to peany na cześć cara. Także nie, dziękuję.


A ktory Rocznik przeczytał..ś?Oprocz pierwszego mam wszystkie i nic takiego w nich nie ma .
Kiedys film Kamasutra był tak opluwany ,Na złosc poszliśmy całą grupą.Piekny film ,muzyka barwy dech zapierało.Rocznik kupuję bo na poł roku mam co czytac .Długo ale ze zrozumieniem i tobie tego życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Pernecja niezalogowany
11 grudnia 2022r. o 16:07
~~Rudobrunatnyrudawy Maczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burgundowy Bieluń napisał(a): Tak naprawdę to jest kronika pochwalną ratuszowego. Dorzucą tam co roku dla niepoznaki kilka wpisów innych ludzi. Większość tekstu i zdjęć to peany na cześć cara. Także nie, dziękuję.


A ktory Rocznik przeczytał..ś?Oprocz pierwszego mam wszystkie i nic takiego w nich nie ma .
Kiedys film Kamasutra był tak opluwany ,Na złosc poszliśmy całą grupą.Piekny film ,muzyka barwy dech zapierało.Rocznik kupuję bo na poł roku mam co czytac .Długo ale ze zrozumieniem i tobie tego życzę.


Opraw go w ramki i powieś nad biurkiem w ratuszu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Maczek niezalogowany
11 grudnia 2022r. o 16:26
~~Blond Pernecja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawy Maczek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burgundowy Bieluń napisał(a): Tak naprawdę to jest kronika pochwalną ratuszowego. Dorzucą tam co roku dla niepoznaki kilka wpisów innych ludzi. Większość tekstu i zdjęć to peany na cześć cara. Także nie, dziękuję.


A ktory Rocznik przeczytał..ś?Oprocz pierwszego mam wszystkie i nic takiego w nich nie ma .
Kiedys film Kamasutra był tak opluwany ,Na złosc poszliśmy całą grupą.Piekny film ,muzyka barwy dech zapierało.Rocznik kupuję bo na poł roku mam co czytac .Długo ale ze zrozumieniem i tobie tego życzę.

Opraw go w ramki i powieś nad biurkiem w ratuszu.

Z mysleniem masz problem-to widać i czuć.Myślacy zakumał by że ratuszowy miałby cały zestaw. Moze masz to odkupie za kazdą cenę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Bambus niezalogowany
11 grudnia 2022r. o 17:22
~~Zyczliwa napisał(a): Nikt nikomu nie zabronił przyjść na tak dostojne wydarzenie widać że niektórym mile komentarze nie przypadają do gustu...? - hmmm. Osobiście był. m i jestem pod wrażeniem tak pięknego wydarzenia promocji Rocznika Bolesławieckiego 2021.Kto nie był jest piękna relacja w TV Bolesławiec- wydarzenia z dnia 9 grudnia 2022r. Z tego co wiem egzemplarz ten ma już dużo nabywców.niedziwie się okres świąteczny i kupowania prezentów. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich którzy przyczynili się do powstania tej szczytnej ksiazki


Autorka, deklarująca się jako miłośniczka Rocznika, powinna zwrócić uwagę na poprawność językową swoich wypowiedzi.Co oznacza termin "szczytna książka"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Sundaville niezalogowany
11 grudnia 2022r. o 17:55
~~Rezedowy Bambus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zyczliwa napisał(a): Nikt nikomu nie zabronił przyjść na tak dostojne wydarzenie widać że niektórym mile komentarze nie przypadają do gustu...? - hmmm. Osobiście był. m i jestem pod wrażeniem tak pięknego wydarzenia promocji Rocznika Bolesławieckiego 2021.Kto nie był jest piękna relacja w TV Bolesławiec- wydarzenia z dnia 9 grudnia 2022r. Z tego co wiem egzemplarz ten ma już dużo nabywców.niedziwie się okres świąteczny i kupowania prezentów. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich którzy przyczynili się do powstania tej szczytnej ksiazki


Autorka, deklarująca się jako miłośniczka Rocznika, powinna zwrócić uwagę na poprawność językową swoich wypowiedzi.Co oznacza termin "szczytna książka"

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gosc niezalogowany
11 grudnia 2022r. o 18:01
~~Zyczliwa napisał(a): Nikt nikomu nie zabronił przyjść na tak dostojne wydarzenie widać że niektórym mile komentarze nie przypadają do gustu...? - hmmm. Osobiście był. m i jestem pod wrażeniem tak pięknego wydarzenia promocji Rocznika Bolesławieckiego 2021.Kto nie był jest piękna relacja w TV Bolesławiec- wydarzenia z dnia 9 grudnia 2022r. Z tego co wiem egzemplarz ten ma już dużo nabywców.niedziwie się okres świąteczny i kupowania prezentów. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich którzy przyczynili się do powstania tej szczytnej ksiazki
super komentarz pozdrawiam życzliwa osobę takich więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czeslaw niezalogowany
11 grudnia 2022r. o 21:34
Był..m widział.m i gratuluje wszystkim autorom,redaktorom,remoderatorom,i każdemu kto przyczynił się do powstania Rocznika. Smutne ze tak wielu z nich już odeszło.Cieszy bo pojawiła się młodziutka autorka ,może za rok będzie więcej młodych.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawo i sprawiedliwie niezalogowany
11 grudnia 2022r. o 21:52
~~Czeslaw napisał(a): Był..m widział.m i gratuluje wszystkim autorom,redaktorom,remoderatorom,i każdemu kto przyczynił się do powstania Rocznika. Smutne ze tak wielu z nich już odeszło.Cieszy bo pojawiła się młodziutka autorka ,może za rok będzie więcej młodych.Zastosowana autokorekta

Młodziutka autorka to może być osoba bardzo zdolna iładnie pisząca . Ale za tym kryje się też że pisząca to co się jej pod nos podsunie. Bo niby od kogo mogła by pozyskiwać fakty.
Jak tam z " Gliniadą " w Bolesławcu ? Co o niej pisze w tym roczniku ?
Jak tam działki pod budowy domów dla mieszkańców ? Kryteria ustanowione przez mocodawców młodej pisarki preferują bogatych deweloperów. O parkomatach postawionych na zyczenie mieszkańców ," o tym w roczniku też jest ?
Oczyma z poza ratusza ten rocznik to peany na cześć " towarzystwa wzajemnej adoracji ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo