Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdzie się podziały tamte Lane Poniedziałki?
~~Tamara niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 22:04
Myślę że ta tradycja zanika przez pogodę. Niestety ostatnie lata nie sprzyjają jest zimno lub pada deszcz i to zniechęca, dla dzieci to fajna impreza chodź u mnie w domu nadal się tym cieszymy oczywiście z mniejszą ilością wody ( bo zimno i w domu), pamiętam czasy jak woda strumieniami lała się po schodach na klatce schodowej było trzeba uważać bo sąsiad mógł się zaczaić hahaha. Fajne czasy, na jutro mam przygotowane wiadro pełne balonów w wodą wnuki kurtki przeciwdeszczowe i idziemy na bitwę. }}}
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwas niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 22:42
~~Tamara napisał(a): Myślę że ta tradycja zanika przez pogodę. Niestety ostatnie lata nie sprzyjają jest zimno lub pada deszcz i to zniechęca, dla dzieci to fajna impreza chodź u mnie w domu nadal się tym cieszymy oczywiście z mniejszą ilością wody ( bo zimno i w domu), pamiętam czasy jak woda strumieniami lała się po schodach na klatce schodowej było trzeba uważać bo sąsiad mógł się zaczaić hahaha. Fajne czasy, na jutro mam przygotowane wiadro pełne balonów w wodą wnuki kurtki przeciwdeszczowe i idziemy na bitwę. }}}
No jak, przecież jest ocieplenie, globalne ocieplenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Mak niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 23:07
~~qwas napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tamara napisał(a): Myślę że ta tradycja zanika przez pogodę. Niestety ostatnie lata nie sprzyjają jest zimno lub pada deszcz i to zniechęca, dla dzieci to fajna impreza chodź u mnie w domu nadal się tym cieszymy oczywiście z mniejszą ilością wody ( bo zimno i w domu), pamiętam czasy jak woda strumieniami lała się po schodach na klatce schodowej było trzeba uważać bo sąsiad mógł się zaczaić hahaha. Fajne czasy, na jutro mam przygotowane wiadro pełne balonów w wodą wnuki kurtki przeciwdeszczowe i idziemy na bitwę. }}}
No jak, przecież jest ocieplenie, globalne ocieplenie?


I to znaczy, że od razu ma być +20°C? Nieuk..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 1:51
A ja lany poniedziałek mam codziennie, w dzieciństwie jak mnie ojciec pasem okładał, a teraz dzięki wódeczce na stole i zagryzam sobie grzybkami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiałe Parzydło niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 2:02
Bo w chwili obecnej ludzie reagują agresją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 3:27
~~Ciemnokasztanowy Mak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~qwas napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tamara napisał(a): Myślę że ta tradycja zanika przez pogodę. Niestety ostatnie lata nie sprzyjają jest zimno lub pada deszcz i to zniechęca, dla dzieci to fajna impreza chodź u mnie w domu nadal się tym cieszymy oczywiście z mniejszą ilością wody ( bo zimno i w domu), pamiętam czasy jak woda strumieniami lała się po schodach na klatce schodowej było trzeba uważać bo sąsiad mógł się zaczaić hahaha. Fajne czasy, na jutro mam przygotowane wiadro pełne balonów w wodą wnuki kurtki przeciwdeszczowe i idziemy na bitwę. }}}
No jak, przecież jest ocieplenie, globalne ocieplenie?


I to znaczy, że od razu ma być +20°C? Nieuk..

Nie no , skąd może niech będzie tyle ile przed globalnym ociepleniem ....około 25 stopni.
Eko oszołomie .
Mam 50 lat za mojego dzieciństwa co roku na dyngusa laliśmy wodę wiadrami i nikt nie chorował bo było ciepło .
Teraz nikt się nie oblewa bo jest zimno . Od kilkunastu lat.
To nie jest zmiana klimatu . Zimy przychodzą później , brak wiosny i jesieni , gorące lata . Biegun ziemi się przesuwa i wszystko się zmienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Malwa niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 6:00
~~Horus napisał(a): A ja lany poniedziałek mam codziennie, w dzieciństwie jak mnie ojciec pasem okładał, a teraz dzięki wódeczce na stole i zagryzam sobie grzybkami


Wybacz ojcu przeztan pic wodke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 6:31
~~Żółtawordzawa Malwa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): A ja lany poniedziałek mam codziennie, w dzieciństwie jak mnie ojciec pasem okładał, a teraz dzięki wódeczce na stole i zagryzam sobie grzybkami


Wybacz ojcu przeztan pic wodke


a ty nie czekaj aż ktoś cię wodą poleje tylko sam włóż głowę pod zimną wodę ...ochłoniesz ...;)
4.5 godziny wstecz jak widzę kogoś jeszcze bardziej poniosło ...
druga w nocy ....to się nazywa ''fan'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza