Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nauczyciel bolesławieckiej szkoły skazany za molestowanie
~~Grynszpanowa Karagana niezalogowany
20 maja 2023r. o 19:25
~~Jasiek napisał(a): Może trochę zboczę z tematu: zrobiło się ciepło i trudno rozpoznać czy dziewczyna idzie do szkoły czy na dyskotekę.
Co na to dyrekcja szkoły???

Dzisiaj między szkołą a dyskoteką niewielka różnica - mamy edukację w stylu disco polo. Coraz głupsi są młodzi ludzie. Może o to chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JP3 niezalogowany
20 maja 2023r. o 20:51
~~Jasiek napisał(a): Może trochę zboczę z tematu: zrobiło się ciepło i trudno rozpoznać czy dziewczyna idzie do szkoły czy na dyskotekę.
Co na to dyrekcja szkoły???

A co na to rodzice?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Koleus niezalogowany
20 maja 2023r. o 21:55
~~JP3 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiek napisał(a): Może trochę zboczę z tematu: zrobiło się ciepło i trudno rozpoznać czy dziewczyna idzie do szkoły czy na dyskotekę.
Co na to dyrekcja szkoły???

A co na to rodzice?

Podbijam.
A co na to rodzice?
Dyrekcja może tyle co kot napłakał. Zaraz będzie o łamaniu praw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lodzia niezalogowany
20 maja 2023r. o 21:56
~~Płoworuda Scewola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Olo napisał(a): co to za nauczyciel , czego uczył?

Jak pedofil to czego mógł uczyć? Religii! :D


Masz te niespełnione fantazje, co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Tulipan niezalogowany
20 maja 2023r. o 22:42
Niech się chłop odwołuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Mak niezalogowany
21 maja 2023r. o 5:01
~~Srebrzystobiała Ułudka napisał(a): Szkoła powinna wyciągnąc z tego wnioski i wprowadzic procedury zakazujące przebywania nauczyciela z uczniem sam na sam w jednym pomieszczeniu w trakcie poprawy ocen i nakazujace obecnosc osoby trzeciej. Dzięki temu niemozliwe bedzie molestowanie. Bedzie to tez w interesie nauczyciela ktory moze pasc ofiara zarzutow.

No, nie do końca, nigdy nie wiesz, co kto ma w głowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Szafirek niezalogowany
21 maja 2023r. o 14:32
~~Jasiek napisał(a): Może trochę zboczę z tematu: zrobiło się ciepło i trudno rozpoznać czy dziewczyna idzie do szkoły czy na dyskotekę.
Co na to dyrekcja szkoły???

A co ma do molestowania czy pedofilii ubiór? Ja mogę wyjść prawie naga na ulicę i nikt nie ma prawa mnie tknąć bez mojej zgody. Faceci to zwierzęta czy o co chodzi bo nie czaje jakoś inaczej odczuwają popęd seksualny czy po prostu są je-anymi śmieciami tego świata i myślą że wszystko im wolno?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowa Karagana niezalogowany
21 maja 2023r. o 14:53
~~Koralowy Szafirek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiek napisał(a): Może trochę zboczę z tematu: zrobiło się ciepło i trudno rozpoznać czy dziewczyna idzie do szkoły czy na dyskotekę.
Co na to dyrekcja szkoły???

A co ma do molestowania czy pedofilii ubiór? Ja mogę wyjść prawie naga na ulicę i nikt nie ma prawa mnie tknąć bez mojej zgody. Faceci to zwierzęta czy o co chodzi bo nie czaje jakoś inaczej odczuwają popęd seksualny czy po prostu są je-anymi śmieciami tego świata i myślą że wszystko im wolno?


Biedna, naga kobieto! Współczuję ci z powodu twojej bezmyślności. I braku kultury.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.