Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotkanie otwarte z parlamentarzystami KO - K. Gasiuk-Pihowicz, D. Jazłowiecka i T. Kostuś
~~Brązowożółta Gipsówka niezalogowany
19 czerwca 2023r. o 16:36
Myszka,a ty PO co tu,a sio ,spadaj do warszafki,do norki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malwa smukła niezalogowany
19 czerwca 2023r. o 17:02
A ja tam podjadę bo bardzo mnie ciekawi ilu to naszych forumowych pisdzielców zdobędzie się na odwagę by zadać jakieś pytanie posłance.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwona Fasola niezalogowany
19 czerwca 2023r. o 17:18
~~Miętowy Perukowiec napisał(a): Danuta Jazłowiecka to specjalistka w relacjach Polski z UE. Była w europarlamencie, kiedy zdaniem PIS-owców Polska była "na kolanach". Teraz dumnie kroczymy z podniesioną głową w kierunku POLEXITU.

POLEXIT - TAK!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Trzykrotka niezalogowany
19 czerwca 2023r. o 18:45
~~PatologiaObywatelska napisał(a): Czy to całe chamstwo związane z niemiecką opozycją w naszej ojczyżnie musi niepokoić nasze miasto.Jeszcze żeby byli chociaż mieli szacunek do innych i odrobinę tolerancji.Już się lewacka hydra sama zjada jak w przypadku panów ze szkła kontaktowego...Aby tak dalej .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ela niezalogowany
19 czerwca 2023r. o 18:48
Widać po odpowiedziach PiS owców jak brak szacunku i prymitywizm reprezentują . Zero kultury .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Driakiew niezalogowany
19 czerwca 2023r. o 21:34
właśnie dlatego należy rozmawiać w ich tonie...inaczej do takich nic nie dotrze...


no i co piSSowskie ''gadzinówki''?
niedawno wróciłem ze spotkania ...zadałem dwa ,może trzy pytania ale najważniejsze jednak padły po spotkaniu bo przecież nie byłem tam sam...
a wy gdzie byliście piSSlamscy klakierzy?...mieliście szansę wykrzyczeć ;D swoje ''gorzkie żale'' i co?
pochowaliście się za klawiaturkami ...
trzeba było być tam ...porozmawiać ,pytać o to Panią Kamilę ...później Panią Nowacką która pojawiła się już po spotkaniu...

tak to jednak jest z wami piSSiorami ...w pewnych sytuacjach tchórzliwie podkulacie pod siebie ogony...
kmiotki ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ot co niezalogowany
19 czerwca 2023r. o 22:07
~~Ela napisał(a): Widać po odpowiedziach PiS owców jak brak szacunku i prymitywizm reprezentują . Zero kultury .

wywodzi się z partii ryśka petru, nie POtrafili liczyć więc partia dotacji nie otrzymała, a chcą sterować Polską ? litości!! a ty paniusiu o kulturze to raczej nie pisz,bo to widać na wiecach tuska jaką kulturą dysponujecie i jeszcze wciągacie w to dzieci,dno i wodorost
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
19 czerwca 2023r. o 22:09
Tej fali nikt już nie zatrzyma, pis odchodzi do historii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie