Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowak zapowiada "Paradę z milości do gliny" - zaprasza do siebie 19 sierpnia
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
16 sierpnia 2023r. o 6:57
~~Turysta napisał(a): Niestety potrtal ... zaprasza do komentarzy a następnie jeżeli są im nie przychylne to ich nie publikuje !!!!

Ja wysłałem jeden komentarz który nie został opublikowany że prawdziwa Gliniada to była z Grupą Pana Nowaka która rozreklamowała Bolesławieckie Święto Ceramiki gdzie na paradę Glinoludów przyjeżdżali ludzie z całego Świata. !!??! Zastosowana autokorekta


Ja napisałem Grażynie ze kocham każdy kawałek jej pulchnego ciałka ,i nic ,kamień w wodę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Ziarnopłon niezalogowany
16 sierpnia 2023r. o 7:27
~~powód Kazimiesz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nie możliwe napisał(a): Nie możliwe jest połączenie tych dwóch ewentów.
ZA MAŁO KASY DO PODZIAŁU !


Jak ty połączysz ,,nie możliwe'' w ,,niemożliwe'' to i oni połączą te dwa eventy.

}:‑)
Jest możliwość połączenia nie możliwego w niemożliwe!
Więcej KASY Z URZĘDÓW! (pieniążków znaczy)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
16 sierpnia 2023r. o 8:33
A ile kasy zapłacili samorządowcy za poprzedni tzw glina szoł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Cis niezalogowany
16 sierpnia 2023r. o 8:48
Wiecie ile restauratorzy dostali kasy za kowida?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klk niezalogowany
16 sierpnia 2023r. o 9:14
Ooo to Papa G. wystąpi z friko?! Sam kiedyś zrezygnował, to i sam teraz powraca, ciekawe czy na koniu czy na rowerze;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Hiacynt niezalogowany
16 sierpnia 2023r. o 9:18
~~Bolecnauta napisał(a): A ile kasy zapłacili samorządowcy za poprzedni tzw glina szoł?


Ciekawe, bo ile kasuje Papa G. za swoje występy już wiemy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Cząber niezalogowany
16 sierpnia 2023r. o 9:38
~~Żółtobrązowy Hiacynt napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): A ile kasy zapłacili samorządowcy za poprzedni tzw glina szoł?


Ciekawe, bo ile kasuje Papa G. za swoje występy już wiemy...

Zapytaj tego komu zlecono i komu płacą za to badziewie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Podatnik niezalogowany
16 sierpnia 2023r. o 9:39
Zgodnie z informacją przekazaną przez Prezydenta Bolesławca Piotra Romana, firma Istotne Informacje otrzymała w 2022 roku kwotę 24600 złotych tytułem "Organizacja wydarzenia Glina Show w dn. 20.08.2022 w czasie BŚĆ 2022.
Dodatkowo Stowarzyszenie Boleslawianie.eu otrzymało od Powiatu Bolesławieckiego kwotę 8000 złotych za realizację zadania pt.: "Koncert bębniarzy podczas Glina Show w czasie Bolesławieckiego Święta Ceramiki".
Do tego sprzęt z BOK-MCC, ludzie z BOK-MCC itd. Zatem Glina Show 2022 kosztowało nas ponad 32600 złotych! Ile będzie w tym roku? 50 tysi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima