Lwiczka dzięki :* Łapki nadstawiłam :) A ja wczoraj taki pyszny smalczyk z cebulką, mięskiem, jabłuszkiem, przyprawami zrobiłam mniam mniam, a że mi nie wolno to oczywiście szybko zjadłam, ale tylko taką skromną kromeczkę ;( Nooo dobre te paluszki :*
dla Jowci ... no pewnie , ja zawsze się podzielę :D ....ziemnianka bierze róże a ja motylki hihi :D no dobra fakt kobitce naszej potrzeba motylków więc ok podzielę się :D hmmmm zjadłam już wszystko i dalej jestem głodna , główka mnie boli i spać mi sie chce a tu karzą pracować i co oni sobie wogóle myślą... :| hmmm Rybka ratunku ty wiesz kochanie co Jowcia robi z moimi motylkami ? aj jaka ja marudna dzisiaj :D no dobra ziemnianka bierz te motylki a oddawaj róże :D :D :D aaa na osłodę masz buziaka :* dla Jowci też :*
Wygrzebałam z torebki żelki i tic taci o smaku maracuji i brzoskwini :P
łapać bo rzucam ;) horercia jak mi pachnie ten smalec ;( a tu tak daleko do 15-tej :|
Lwiczka Ty się tu Rybką nie zasłaniaj nu nu ,daj Mu trochę łyknąć tlenu, a nie taka zaborcza jesteś :P
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.