Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Siedzę na koniu!
~zula999 niezalogowany
31 października 2012r. o 8:47
Hmmm....powiem tak....ja po śmierci mojej córki....z jakich przyczyn by nie była......ni szukałabym rozgłosu i na 100% nie robiłabym sobie zdjeć w bikini na koniu :> Społeczeństwo oczekuje jakiejkolwiek skruchy od tej ,,kobiety" a ona wykorzystuje fakt,że było o niej głośno w całym kraju by się prezentowac i robić z siebie celebrytke....nie ma żałoby bo to babsko zrobiło to z premedytacja i jak dla mnie to nic jej nie tłumaczy i powinna pójść do więzienia.....z dziciobójczyni robi sie bohaterke...coś jest nie tak!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
31 października 2012r. o 22:27
kiedyś się mówiło.Jak nie potrafisz ,nie pchaj się na afisz.Teraz wystarczy że gazety piszą w tv pokazują,a w radiu nagłaśniają.Wymiar sprawiedliwości sobie nie radzi.Za długi do kicia ,a za inne przewinienia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~felietonista niezalogowany
31 października 2012r. o 22:38
hemi napisał(a): na bolecmamę sypią się gromy (szczególnie na "zaprzyjaźnionym" portalu :> ) a ona po prostu zrobiła felieton ..



Człowieku, wiesz co to jest felieton ? Odnoszę wrazenie, ze ani Ty, ani BolecMama nie macie o tym pojecia. Trochę nauki nie zaszkodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 października 2012r. o 23:07
hemi napisał(a): na bolecmamę sypią się gromy (szczególnie na "zaprzyjaźnionym" portalu :> ) a ona po prostu zrobiła felieton o tym co nas wszystkich bulwersuje


hehe no tak hemi.. generalnie Hanaf jak nie ma pomyslu na swoje wypociny to odnosi sie do tekstow na Bolec.Info... zenada ;]

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
31 października 2012r. o 23:15
masii: pomijając kwestię jakości artykułu,czy tez mej wypowiedzi (komentarza),to skupiając sie na meritum ...czyz to nie jedna wielka farsa,że osoba,która oszukuje wszystkich dookoła swymi łzami po porwaniu dziecka,teraz staje się rozchwytywana?


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paul niezalogowany
1 listopada 2012r. o 1:22
Jakby nie patrzec emem to felietony Bolecmamy sa na wiele nizszym poziomie niz felietony pani Hanaf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
1 listopada 2012r. o 2:04
a mnie matka madzi fascynuje bo potrafi niezle kiwać a to dzisiaj sie liczy, tez chciałbym umiec tak robić wszystkich w konia, poza tym ona mi sie podoba fizycznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
1 listopada 2012r. o 6:24
no to pozazdroscic guściku...

proponuje obejrzec którys z programow Panstwo w panstwie.

Ile tam jest pokazanych przykładow na to, ze w Polsce tylko dzieki błędom urzednikow skazuje sie ludzi na wiele lat!
A ta wywłoka zabiła małe dziecko i co? Jest sławna ,pokazuja jej zdjecia w gazetach -normalnie celebrytka!
Pytam sie do jasnej cholery ! Gdzie jest prokuratura ?!
Co robią te tępaki za swoimi biurkami ze ta morderczyni chodzi sobie jak gdyby nic sie nie stało?!

A moze panowie przy korycie poswiecili małą Madzie -stworzyli tak zwaną pod-afere zeby zamydlic ludziom oczy i ukryc swoje przekręty!
Z doswiadczenia wiem ze takie sytuacje miały juz miejsce w tym chorym kraju.

Od dawna wiadomo ze polski wymiar sprawiedliwosci jest chory i wymaga wielkich zmian. Ale zeby był az tak chory?!

Nie miesci sie to wszystko w głowie! Tyle juz czasu minelo i nic konkretnego nie wiemy w tej sprawie. A powinnismy juz dawno o niej zapomniec tak jak Wasniewska powinna zapomniec o wolnosci .....

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza