Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy na otwarciu BCCenter
~Kto wygrał fiata niezalogowany
25 listopada 2012r. o 16:39
wiecie coś było losowanie !!!!!!!!!!!!??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2012r. o 16:42
Byłam widziałam 5 osób w finale mieli odpowiadac na pytania ,nie wiem co było dalej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafi niezalogowany
25 listopada 2012r. o 17:25
Pan Łukasz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3299
#gb nieaktywny
25 listopada 2012r. o 19:47
pani Monia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~seba niezalogowany
25 listopada 2012r. o 20:01
Najbardziej interesuje mnie to czemu nasze władze miasta tak się udzielają przy otwarciu tej galerii a nie interesują się innymi MAŁYMI firmami{biedronka to był żart}.Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi OOOOOOOOOOOOO???????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2012r. o 20:06
~seba napisał(a): Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi OOOOOOOOOOOOO???????????????


A jak wiadomo o co chodzi, to o co chodzi, bystrzaku?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~seba niezalogowany
25 listopada 2012r. o 20:36
Domyśl się "INTELIGENCIE".Bo ja jestem realistą a nie bystrzakiem i wszędzie węsze "teorię spisku" .Ktoś wziął za to grubą kasę tylko nikt nie chce o tym mówic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2012r. o 0:09
no i g cie to obchodzi...nie ekscytuj sie tak bo na zawal kopniesz w kalendarz,a my szare spolecznesto prawdy sie i tak nie dowiemy,zreszta co by ci to dalo..uwielbiam te pospolite gadki wszechobecne... ah ci to tacy owacy, zajmijcie sie swoim zyciem,tym co wy mozecie zrobic,aby wam bylo dobrze,nie komu innemu..Oni,ci ktorz tak was bola ta zasade znaja,praktkuja i zle na tym nie wychodza;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.