Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy na otwarciu BCCenter
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2012r. o 6:51
~SALAMANDRA napisał(a): Od niedawna mieszkam w tym województwie i akurat blisko Bolesławca.Nie wiem dlaczego w tym rejonie społeczeństwo jest tak zgorzkniałe, nieufne i wogóle sami pesymiści. Ekspedientki w sklepach mają tak smetne miny, że powinny przcować wyłacznie w branży usług pogrzebowych.

...nie wiesz dlaczego?przyjmij się tam do pracy a się dowiesz szybciutko :D
mają problem z wyborem miejsca wakacji-Karaiby czy tylko Majorka...
gdzie wydać tą kasę którą tam zarabiają- u Cartiera czy tylko u Gucciego...
czy trwać przy starym ,,starym,, czy zmienić na ,,nowszy model,,
czy dziecko wysłać do Oxfordu czy do Yale...
no i myślą po jaką cholerę ja chodzę do pracy ... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~seba niezalogowany
26 listopada 2012r. o 21:35
~ napisał(a): no i g cie to obchodzi...nie ekscytuj sie tak bo na zawal kopniesz w kalendarz,a my szare spolecznesto prawdy sie i tak nie dowiemy,zreszta co by ci to dalo..uwielbiam te pospolite gadki wszechobecne... ah ci to tacy owacy, zajmijcie sie swoim zyciem,tym co wy mozecie zrobic,aby wam bylo dobrze,nie komu innemu..Oni,ci ktorz tak was bola ta zasade znaja,praktkuja i zle na tym nie wychodza;]
Czy mi się wydaje czy może ty sie ekscytujesz?Chciałbyś mnie obrazic? Uraziłem twoją wybitną inteligencję?Chyba masz w tym jakiś interes skoro ICH bronisz!Ja podchodzę do tego spokojnie i nie obchodzisz mnie ty i oni :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2012r. o 21:41
~seba napisał(a): Bo ja jestem realistą a nie bystrzakiem i wszędzie węsze "teorię spisku"


A wiesz, że realnie patrząc Elvis Presley żyje?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~seba niezalogowany
26 listopada 2012r. o 23:26
~ napisał(a):
~seba napisał(a): Bo ja jestem realistą a nie bystrzakiem i wszędzie węsze "teorię spisku"


A wiesz, że realnie patrząc Elvis Presley żyje?? :)
Rozumiem twoją irytację!Otworzyłeś interes w galeri i liczysz na cuda bo masz wrodzoną inteligencje!{dlatego tak pilnie czytasz opine na ten temat bezimienny rycerzu}.Nie uderzam w ciebie tylko w ten chory projekt,bo taka galeria w naszym mieście nie ma racji bytu i zal mi ciebie że dałeś wpuścic się w maliny.Nie masz argumentów wiec próbujesz ośmieszyc przeciwnika choc nie jestem twoim wrogiem tylko mówię co myślę.Pozdrawiam i niech ci się kręci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2012r. o 14:57
A to na pewno się wyklucza?
Zakwestionował moim zdaniem słusznie - co to za galeria bez parkingu? Ale ważniejsi od niego decydenci mieli inne zdanie - to co ma się rzucić pod samochód?
A kto jak nie prezio powinien otwierać ważniejsze obiekty w mieście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2012r. o 16:30
~seba napisał(a): Rozumiem twoją irytację!Otworzyłeś interes w galeri ..zal mi ciebie że dałeś wpuścic się w maliny

Temu co napisałeś najbliżej jest do Twoich ukochanych "teorii spisku" . Dla mnie to typowe spekulacje, które nazywam bredzeniem albowiem nie mają nic wspólnego z rzeczywistością:P

~seba napisał(a): .. bo masz wrodzoną inteligencje!

Wiem o tym.Dlaczego już drugi raz mi o tym przypominasz?? :)
Szkoda , że nie mogę się zrewanżować tym samym :)

~seba napisał(a): {dlatego tak pilnie czytasz opine na ten temat bezimienny rycerzu}.

Ty też, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie, nie spekuluję o tym czym się zajmujesz:P

PS.Mów mi Grzdylu!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~milicjant niezalogowany
28 listopada 2012r. o 17:14
a ja wysłałem dziecko po mleko. uprzedzony przez koleżankę pouczyłem aby sprawdziło cenę naq półce i w kasie. oczywiście próbowali dorobić około 50 gr na kartonie. ładnie zaczynają działalność jak w pierwszych dniach tak oszukują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9629
#playboyek nieaktywny
28 listopada 2012r. o 22:36
a ja ubolewam nad tym że np zamiast ccc nie ma np.Deichmanna i że nie ma takich sklepów jak HM,Tally Weijl czy Zara :) ale w zasadzie nie ma co narzekac lepiej ze otworzyli cokolwiek niż nic:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.