Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HA-NOI

2900
#falco nieaktywny
17 lutego 2014r. o 18:54
to nie ona.... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
17 lutego 2014r. o 19:19
~~1111 napisał(a):

chciałam powiedziec ze stoły były utytłane nie ze było mase ludzi wrecz przeciwnie było 2 gosci i ja z corkami a kelnerka obgryzała paznokcie i siedziała

sorry...to ja ne wim z reguły jak już doszło do takiej sytuacji to po prostu było w trakcie weekendowej inwazji.


Dopisane 17.02.2014r. o godz. 19:02:

~NoName napisał(a): zawsze miła)
jak dobrze że nie zołza :|


Dopisane 17.02.2014r. o godz. 19:19:

falco napisał(a): to nie ona.... :D

Falcosiu zapodaj z sobie z prostamola bo już czas. :| :D :*

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lutego 2014r. o 19:38
juz wzionem se... :)
od razu jasność nastała...

pamiętam jak zapodałaś mi kaczkę...
zaraz ,zaraz... kaczka była w szpitalu ale co Ty byś tam robiła?...no chyba że tamta kaczka była z Pekinu...
chyba znowu coś pomieszałem.... :|

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
17 lutego 2014r. o 20:16
falco napisał(a):

pamiętam jak zapodałaś mi kaczkę...
zaraz ,zaraz... kaczka była w szpitalu ale co Ty byś tam robiła

Tak tak to było na 1000-lecia,tam też mnie widziałeś ale jak Ci piguły podbierałam :D żadnej kaczki czy innego basenu Ci tam nie podawałam :| wypraszam sesobie :| :D :*

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
17 lutego 2014r. o 21:25
eeeeeeeee tą czarnulkę też kojarzę :) nono :) a czemu uciekłaś ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
17 lutego 2014r. o 21:49
Bo mi się limit na buty wyczerpał ooooo :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
17 lutego 2014r. o 22:17
Ha Noi niestety ze swojego punktu widzenia muszę ocenić dostatecznie (no może z plusem), żarcie prawie niczym się nie różni od siebie, (dla porównania we Wrocławiu na ul. Hallera jest mała Chińska knajpa tańsza niz Ha-No,i tam porównajcie ) ceny na poziomie raczej średnim, jeśli chodzi o drób zapewniam że jest świeży (znajoma firma zaopatruje). A co do obsługi: Pani (taka czarna, wysoka) która pracowała kiedyś to był ktos z powołania, kontakt z klientem i w ogóle. Aczkolwiek banan w cieście rządzi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
17 lutego 2014r. o 22:31
Małe co nieco z miodkiem.To jest to co misie lubią najbardziej :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima