Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HA-NOI

~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 9:45
~Kalinowykardynalska Czeremcha napisał(a): Co do obsługi to nie polecam, Pani bodejże jest nowa, ale kupczym na to, potrafi się jedynie rozłączać jeżeli ktoś ma jakieś uwagi. Dowóz dzisiejszy 1.45h, a jest środa, oczywiście nowy kierowca. Gdyby nie kucharz to poszlibyście na dno razem z garami. Ps kierowca bardzo nieprzyjemny :)


do obslugi Ha-Noi - proponuje nigdy wiecej nie obslugiwac tego leszcza....pewnie kupil sajgonki na 3.5 i wylewa teraz zale....gonic takich frajerow!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złoty Łubinnik niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 11:58
Nikt nikogo nie dzieli na tych co kto zamawia,czym przyjechał,w jakim domu mieszka czy znajomych(Ci to akurat czekają najdłużej bo wiesz,że do Ciebie nie będą sapać).Czy krewetki czy sajgonki wszystko potrzebuje czasu a my niejesteśmy cydotwórcami.Juz wiem o co poszło ...i proszę Pani nawet ja praktycznie znając już numerację powiatu w promieniu 20km nie jestem w stanie dostarczyć jedzenia w 20 min w porze obiadowej z tego zakorkowanego jeszcze wygwizdowa... nawet w tygodniu i napewno od tej konkretnej kelnerki w życiu nie usłyszysz takiego czasu realizacji nawet na Zabobrze bo doskonale wie jak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowy Kiścień niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 15:11
Tak samo będą przed urlopem jak talony przed świętami. Nie róbcie sobie nadziei
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółta Psianka niezalogowany
9 sierpnia 2023r. o 17:46
~ napisał(a): Nie wspominając już o tym, że to wątpliwej jakości i świeżości jedzenie podają na obtłuczonej zastawie. Jak dla mnie żadna przyjemność spożywać posiłek przy brudnym stole z uszczerbionego talerza.

Poza tym, pomyślcie trochę. Jeżeli pozwalają żeby klient zasiadał przy utytłanym stole, to jaką muszą zachowywać higienę w miejscach, gdzie wzrok klienta nie sięga ... :>

Jak dla mnie miejsce porażka. Dziwne, że SANEPID tego jeszcze nie zamknął.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Jasnota niezalogowany
9 sierpnia 2023r. o 17:48
widać że ktoś szuka wrażeń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 11:15
~Kalinowykardynalska Czeremcha napisał(a): Co do obsługi to nie polecam, Pani bodejże jest nowa, ale kupczym na to, potrafi się jedynie rozłączać jeżeli ktoś ma jakieś uwagi. Dowóz dzisiejszy 1.45h, a jest środa, oczywiście nowy kierowca. Gdyby nie kucharz to poszlibyście na dno razem z garami. Ps kierowca bardzo nieprzyjemny :)Zastosowana autokorekta


rusz swoje 4 litery lamentujacy leszczu! leniu smierdzacy!
ja dzwonie, za 20 minut podjezdzam i mam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienny Platan niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 13:15
Ostatnio zamówiłem pieczonego królika a podali gotowanego zająca - w ramach przeprosin proponowali wędzonego kota ale odmówiłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Łubinnik niezalogowany
10 sierpnia 2023r. o 14:52
~~Rudożółta Psianka napisał(a):
Ktoś napisał: ~ napisał(a): Nie wspominając już o tym, że to wątpliwej jakości i świeżości jedzenie podają na obtłuczonej zastawie. Jak dla mnie żadna przyjemność spożywać posiłek przy brudnym stole z uszczerbionego talerza.

Poza tym, pomyślcie trochę. Jeżeli pozwalają żeby klient zasiadał przy utytłanym stole, to jaką muszą zachowywać higienę w miejscach, gdzie wzrok klienta nie sięga ... :>

Jak dla mnie miejsce porażka. Dziwne, że SANEPID tego jeszcze nie zamknął.

to prawda bylam tam z rodzinka i wstyd, stol musielismy wytrzec sobie sami a jedzenie paskudnie slone , mieso rwarde, nigdy wiecej. w Polsce podaje sie tez te potrawy mniej pikantne. nie bardzo mozna bylo to jesc, oby jak najmniej takich jadlodajni w Boleslawcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego