Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Afera taśmowa - kto nagrywał?

~majętny Stef niezalogowany
26 czerwca 2014r. o 16:42
Do leminga mówi się tak - "nie mamy dla ciebie płaszcza i co nam zrobisz?
Ciesz się że PiS nie rządzi bo by cię nie było stać na taki płaszcz."

No i leming się cieszy ,że chociaż płaszcza nie ma to przynajmniej go na niego stać.
No i głosuje później ponownie za dobrobytem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3812
#antykomercjalista nieaktywny
26 czerwca 2014r. o 16:58
:D :D :D dobre !!! Prawda czasu, prawda ekranu...konsomolskaja prawda :D pzdr

...Ale synowie ziemi nocą się zgromadzą śmieszni karbonariusze spiskowcy wolności będą czyścili swoje muzealne bronie przysięgali na ptaka i na dwa kolory...Z.H.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
26 czerwca 2014r. o 20:44
spadek po pzpr to nie sld bo oni sie tak zreformowali, ze az sie przereformowali do ostanien nitki i slad po nich ginie, spadek po pzpr to po i pis. to na kogo wyborcy maja glosowac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 czerwca 2014r. o 23:20
Na Korwina. W prawdzie dalej mnie w...ia tym swoim " lepiej żeby prywaciarz produkował kasę , bo urzędnik wyda na głupie radary" , ale to ostatni osobnik na polskiej scenie politycznej , który nie babra się w gównie. Chociaż Jaszczureczka może mieć rację , że ostatnia nadzieja nazywa się : Ozjasz Goldberg

No dobra ... nasze tragiczne położenie zawdzięczamy eurokołchozowi. Jeśli Górazłota zamierza rozpieprzyć KE od środka , to ja dalej jestem za. :D

POPISowców na taczki , razem z PSLiLewicą , nie mówiąc o paligłupotowcach.

Dobranoc :)


Dopisane 26.06.2014r. o godz. 23:20:

No i co z tego , że :
" UWAGA! Autor tego postu próbował użyć w swojej wypowiedzi bardzo brzydkich słów! "

Maniek zlikwiduj tego robota , nie tylko mnie w... ku ... rwia.

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
321
#kordek nieaktywny
27 czerwca 2014r. o 6:47
Pannazdzieckiem napisał(a): Dokładnie. Dziwię się Lemingom , że jeszcze głosują na POpaprańców.Przecież symptomy upadku Państwa są widoczne od ... policzmy ... od 25 lat.

Należy ich jak najszybciej pognać na cztery wiatry!

Miłego :)Dopisane 26.06.2014r. o godz. 09:16:Byłbym zapomniał : Putin z Obamą też podpisał umowę o " bratniej pomocy " Drogi Kolego :) Jak hamerykański Kneset wymyśli nową operację fałszywej flagi ( WTC ) to Ruscy mogą tam pojechać i społeczeństwo zglanować. Globalizm pełną mordą.

Precz z POpaprańcami. Czółko Kordek :D


Aferę podsłuchową i jej tło należy natychmiast wyjaśnić i rozliczyć tych , którzy złamali prawo. W innych sprawach chłopie wyluzuj. Oddziel spotkania prywatne przy piwie od oficjalnych stanowisk. Byliśmy na tym samym ognisku na imieninach BOLCA i rozumiesz teraz, dlaczego nie chciałem rozmawiać o polityce. Prosiłem Cię ostatnio o program i zamierzenia lokalne formacji którą wspierasz. Zbudowałeś już jakieś struktury? Masz pomysł na Bolesławiec? Podaj konkrety oprócz hasełek: POgonić, POpaprańcy itp.

Cezariusz Rudyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 czerwca 2014r. o 7:23
kordek napisał(a):
Aferę podsłuchową i jej tło należy natychmiast wyjaśnić i rozliczyć tych , którzy złamali prawo.


A po co ? Na siłę chcecie znaleźć kozła ofiarnego ? A czyż dodruk pieniędzy pod stołem na rzecz jedynej słusznej partii nie jest łamaniem prawa ? To Cię nie interesuje , jak widzę , tylko wieszanie kelnerów. Taka moralność Kalego , w tym jesteście dobrzy. Kordek , czy Ty w ogóle rozumiesz czym jest pieniądz fiducjarny ? Zaś jeśli o Bolesławiec chodzi , to nikt tutaj nic nie zrobi , ponieważ ryba jest zepsuta od głowy. Możecie sobie wymyślać wyborcze hasełka , lecz nie zmienia to faktu , że wciąż pozostajemy niewolnikami żydobanksterów nadzorowanymi przez jedyną słuszną partię. Ale wszystko wskazuje na to , że jedyna słuszna przy najbliższych wyborach pójdzie w niebyt :D Tak więc już dzisiaj radze Ci zmianę barw klubowych :D No chyba , że chcesz się utopić razem z tym dziurawym okrętem :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
321
#kordek nieaktywny
27 czerwca 2014r. o 8:01
Pannazdzieckiem napisał(a):
kordek napisał(a):
Aferę podsłuchową i jej tło należy natychmiast wyjaśnić i rozliczyć tych , którzy złamali prawo.


A po co ? Na siłę chcecie znaleźć kozła ofiarnego ? A czyż dodruk pieniędzy pod stołem na rzecz jedynej słusznej partii nie jest łamaniem prawa ? To Cię nie interesuje , jak widzę , tylko wieszanie kelnerów. Taka moralność Kalego , w tym jesteście dobrzy. Kordek , czy Ty w ogóle rozumiesz czym jest pieniądz fiducjarny ? Zaś jeśli o Bolesławiec chodzi , to nikt tutaj nic nie zrobi , ponieważ ryba jest zepsuta od głowy. Możecie sobie wymyślać wyborcze hasełka , lecz nie zmienia to faktu , że wciąż pozostajemy niewolnikami żydobanksterów nadzorowanymi przez jedyną słuszną partię. Ale wszystko wskazuje na to , że jedyna słuszna przy najbliższych wyborach pójdzie w niebyt :D Tak więc już dzisiaj radze Ci zmianę barw klubowych :D No chyba , że chcesz się utopić razem z tym dziurawym okrętem :D

Miłego :)


To,że moja partia pójdzie w niebyt mówiłeś już przy wyborach europarlamentarnych. Stało się inaczej. Nie mam również powodów aby być niezadowolonym z indywidualnego wyniku. Nie reprezentujesz całego społeczeństwa aby głosić takie poglady. Mów o sobie , o grupie ludzi z którą chciałbyś COŚ zrobić a nie za cały świat. Wracając do taśm to mam nadzieję ,że nie masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem jasno - wyjaśnić , opublikować , rozliczyć. Jeżeli okaże się , że trzeba postawić komuś zarzuty to należy to zrobić. Dlatego nie wciskaj mi rzeczy o których nie pisałem ( zamiatanie pod dywan) .

Cezariusz Rudyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 czerwca 2014r. o 8:10
kordek napisał(a): Napisałem jasno - wyjaśnić , opublikować , rozliczyć. Jeżeli okaże się , że trzeba postawić komuś zarzuty to należy to zrobić. Dlatego nie wciskaj mi rzeczy o których nie pisałem ( zamiatanie pod dywan) .


Sądząc po działaniach "góry" PO, które skupiają się szczególnie na tych co nagrywali, mocno rozmijasz się ze swoimi partyjnymi liderami.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.