Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 sierpnia 2014r. o 10:16
~ napisał(a):
no wlasnie zaden z tych kandydatów nie rozumie i nie spełnia oczekiwań mieszkancow miasta. w dalszym ciągu bedzie to co jest albo jeszcze gorzej bo wszyscy sa upaprani w lokalne rozgrywki i w jakis sposob spowinowaceni, finał bedzie taki ze podzielą sie znowu jakimis tam posadkami i dogadaja sie jeszcze przed ogloszeniem wynikow.
jedyny scenariusz własnie aby ludzie postawili na kogosnie nie zwiazanego ze szkolnictwem, służbą zdrowia, sądownictwem czy tez zasiadajcego obecnie w radzie miasta lub na stanowiskach panstwowych zakładow. Tam sie zawsze pcha znajomych na stołki wiec nie ma co liczyc na zmiany po takich kandydatach.
ludzie umowcie się na kogos nawet na sasiada ale sie zjednoczcie w tej umowie i niech bedzie sasiad waszym przedstawicielem.


No właśnie, dlatego stawiam na Przemka :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
9 sierpnia 2014r. o 11:39
~Janek napisał(a): Rafi juz raz przepraszales Pana Moszczysnkiego. Miasto tworyz miejsca pracy ? Kto ci takich bredni naopowiadal. Chyba, ze przez rozrost admisnistracji i zwiekszenie zatrudneinia w spolkach miejsckich. Miejsca pracy tworza przedsiebiorcy, ktorzy powinni miec stworzone odpowiednie "srodowisko" do ich tworzenia.
Ja z checia oddam glos na kogos mlodego, znajacego jezyki. Kogos ktor pracowal w duzym biznesie lub prowadzil jakies wieksze przedsiebiorstwo. Tu potrzeba kogos z otwartym umyslem i potrafiacego zarzadzac w sytuacjach kryzysowych. Urzednik nie rozumie i nie zrozumie z jakimi problemami boryka sie przedsiebiorca.
I co z tego że przepraszałem ?? to już prawa wypowiedzi nie mam ?? czy obrażam Pana Przemysława ?? otóż nie, piszę prawdę jak większości ludzi na tym portalu ;). Druga odpowiedz miasto buduje miejsca pracy poprzez inwestycje w strefy i inne tego typu rzeczy i tyle ;). Kogoś młodego powiadasz ?? i bogatego biznesmena ?? żeby świnka miała więcej w korycie oby tak dalej to będzie dalej PO i PIS w tym kraju wygrywać a my młodzi będziemy bezrobotni ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Straszne i smutne niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 11:45
Panie Rafi , Pan wie jak działa gospodarka ?
A od kogo miasto ma pieniądze ? To smutne że młody a taki nierozgarnięty


Zmoderowano 09.08.2014 godz.13:20 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
9 sierpnia 2014r. o 13:07
Miasto ma z podatków a Pan Przemysław sugeruje likwidacje podatków ale myślę że to pit na wodę nie ma opcji żeby pan Przemysław był w stanie coś takiego zrobić sama nazwa partii mówi już sama za siebie ;). Jedynym zagrożeniem może być Pan Bogdan Nowak ;) ten to chociaż by działał w interesie kultury której w mieście jest co raz mniej dodajmy jeszcze ze też trzeba zacząć od budowy sportu w mieście a nie gadać o podatkach i zmianach funkcji z prezydenta na burmistrza Bolesławiec to nie Zgorzelec czy Lubań czy inne zadupie z nazwą burmistrz. Jeżeli pojawi się odpowiedni kandydat co będzie chciał tego co pisze to ja stawiam przy nim głos, a Pan Przemysław mocno zawiódł i lepiej by było żeby się wycofał ze startu na prezydenta miasta a kandydował na radnego bo zapewne będzie burzył to co zostało zrobione jeżeli by wygrał wybory po samym wywiadzie to widać

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Straszne i smutne niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 13:35
Ja się doczytałam że chodzi mu o redukcję a nie likwidację podatków.Jak chcesz płacić wszystko co zarobisz nikt ci nie broni.Zgłoś się na ochotnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 13:38
Chcecie młodego,z wyższym wykształceniem, mgr. górnictwa związanego z KGHM... no to macie Józefa Króla...(nie mylić z Królem z PWiK)
Startował 4 lata temu ale wówczas był mało znany ...
Mam nadzieję ,że w obecnych wyborach wystartuje bo tylko On mógłby przyczynić sie do rozbicia "kolesiostwa"...

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=4953&strona=6
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NY niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 14:34
~ napisał(a):
Mam nadzieję ,że w obecnych wyborach wystartuje bo tylko On mógłby przyczynić sie do rozbicia "kolesiostwa"...

Zawsze będzie kolesiostwo niezależnie od partii i rządzących.
Mnie tylko martwi, że bezroboty będzie na przykład kandydował na prezydenta. Ciekawe kto mu da głosy, pewnie mim ;) Ze skrajności w skarajność niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 14:53
Józef Król, pan magister nic konkretnego sobą nie reprezentuje. Cicho o nim w mieście. No chyba, że popiszemy o jego wyczynach w "Paryskiej"! :D
Niech dalej stawia tequilę kolesiom, może zagłosują, jak będzie kandydatem. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza