Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~LSD niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 23:31
~Podatnik napisał(a): Jeśli obniży Pan podatki, myślę że wielu będzie na Pana głosowało. Ja pierwszy z moją rodziną napewno.


No właśnie .Roman nigdy nic nie obniżył .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 23:56
~Podatnik napisał(a): Jeśli obniży Pan podatki, myślę że wielu będzie na Pana głosowało. Ja pierwszy z moją rodziną napewno.


Czyli dopóki go nie wybiorą (bo tylko wtedy mógłby obniżyć) to na niego nie zagłosujesz a jak go już wybiorą to twój głos do niczego już mu nie będzie potrzebny. Sam widzisz jakie pierdoły piszesz. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 sierpnia 2014r. o 0:01
Podatki obniża się w Warszawie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 0:14
Wyrozumiałości dla reszty ogółu...
Jaki słuchacz takie informacje. Politycy to robią, to normalny odwieczny schemat. Teraz na oczy przejrzałes narodzie? Wywal odbiornik tv z domu, nie patrz, nie słuchaj skoro wiesz lepiej nie trać czasu na te 'potyczki słowne' - ale to nie przepychaniki, to pułapka na tego 'mądrzejszego. Polityk powie A, naród odwarknie A lub B (zaprzeczenie A). Polityk wproadził Was w kanał, to on stworzył go dla Was. a My Wy nawet tego nie zauważacie. Kto tu mądrala i znawca tematu w końcu.

Farmazonów nigdy dość jeżeli odbiorca nie reaguje, to albo nie myśli albo ma to w nosie. Może ma się za mądrzejszego i już przed wysłuchaniem stawia się wyżej. To wynika z logiki, a że wszyscy są z nią na bakier to tak to wygląda. Politykierstwo to poligon, wszyscy grają, tylko wychodzi lipa jak ten pewny swego jest w totalnym błędzie i nie widzi FAKTU, że juz na wstępie przegrał.
Sprawdzain sprawdzianu, kto cwanszy, kto kogo w trąbe robi?
Ten co widzi wszystko a nie ten, który widzi to co chce.
Gówniarskie myślenie PEWNIAKA, krytykanta. Juz nie wiem jak to ując prosciej lub zwięźlej.

Dać przywileje jest łatwo, zabrać się już nie jest tak łatwo. Trzeba zrobić to w inny niewidoczny dla słuchacz sposób. Polityka nie da się zagiąć, bo to on kreuje Waszą rzeczywistość.
A zresztą, brać czynny udział w wyborach, kampani to jedno, komentować to co się widzi to drugie. A komentowanie bez wiedzy to strzelanie sobie samemu w łeb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 0:16
skorn napisał(a): Podatki obniża się w Warszawie.


Nie tylko, lokalne ustalane są w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 0:29
A co mało Ci zabierają na codzień? (kraj)
Biorą i biorą bo państwu mało, argument nie do obalenia co? zgonmy odpowedzialność na gminy itp. NIech niezadowolenie rozejdzie się po kościach.
A że gminy muszą być (to jeden z filarów wyzysku) - Dziesięcina była uczicwa ale 90% oddawania to juz jakies plucie w twarz.
Zabierze ten, zabierze tamten. A ja przy ostatnim groszu się unoszę. To jak węzeł, tak się zaplątał, że stał sie realnym światem i nikt tego nie zauważył? A kto go plątał i po co to już inna kwestia. Mówimy - ale ten kraj nienormalny, i zostawiamy myśl. No tak jest nienormalny, więc gdzieś leży przyczyna, ale dla nas do juz mega Quizz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 0:55
skorn napisał(a): Podatki obniża się w Warszawie.


Gdyby był tylko vat i dochodowy Polacy byli by bogaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 1:15
No no, a moze rolnikowi zabrac dotacje to i Vat sam zniknie?
http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/OrganizacjaFunduszyEuropejskich/Strony/czymsafundusze.aspx
Oddajacy Vat, przeznaczaja go na fanaberie rolnikow.
Zabrac biednym, dac bogatym. Innaczej nazwac tego nie mozna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima