Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
2438
#rafi nieaktywny
9 sierpnia 2014r. o 15:30
~Straszne i smutne napisał(a): Ja się doczytałam że chodzi mu o redukcję a nie likwidację podatków.Jak chcesz płacić wszystko co zarobisz nikt ci nie broni.Zgłoś się na ochotnika.
Może i redukcje ;) nie ma to znaczenia. Tak czy siak temu panu już dziękujemy, raczej wątpię żeby ktoś chciał pana Moszczyńskiego za słabo i jest związany z partią Palikota a ja takiego kogoś nie chce

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zalik niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 15:49
Bron BOZE przed SLD. Jaka on ma wiedze o samorządzie ten wielki magister?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 sierpnia 2014r. o 21:33
rafi napisał(a): Dlaczego uważa się Pan za lepszego od obecnego prezydenta ?? skoro nawet nie jest pan w stanie podać nic co miało by przekonać mnie jak wyborce że to właśnie Pan jest tym co zmieni coś ;). A tu widzę z duże chmurki mały deszczyk ;), czyli to co zawsze że nagle w Polsce i w Bolesławcu nie będzie bezrobocia, młodzi przestaną wylatywać z kraju itp a może jeszcze legalizacja narkotyków w Bolesławcu ?? ;)


Dzisiaj zmierzę się z tym postem

Otóż dlatego że władza powinna tak organizować lokalną polityk aby przedsiębiorcy mieli warunki do jak najszybszego rozwoju.Tak aby mogli płacić swoim pracownikom wyższe pensje.
Przez ostatnie trzy kadencje to nie konkurenci obecnego prezydenta przegrywali .To przegrywali mieszkańcy Bolesławca.Prezydent Piotr Roman otoczony służalczą radą
realizowali wizje swojej wyobraźni.Niestety nie było i nie ma w tych wizjach zwykłych ludzi.Rośnie wyludnienie , podatki oraz długi .Zakłady w strefach otrzymują lepsze warunki niż nasi przedsiębiorcy a w zamian zatrudniają głównie na umowę zlecenie.Przecież władza mogła by postawić warunek inwestorowi .
" tak dostaniesz preferencyjne warunki inwestycji ale w zamian zatrudniasz pracowników na umowę stałą minimum za tyle a tyle.
Jak można władza może się chwalić że posiada tani siłę roboczą / niewolników XXI wieku/"
Proszę z uwagą przeczytać wywiad .Ja nie obiecuję tego o czym Pan pisze lecz wskazuję co należy w pierwszej kolejności zmienić.
Do wstrzymania wypywu młodych powinna dążyć władza od dawna.Tymczasem Pan Prezydent Piotr Roman jest dumny że młodzi mogą się swobodnie przemieszcza po świecie./ tak napisał w odpowiedziach na 100 pytan internautow.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 21:55
PanM napisał(a):

O.Zakłady w strefach otrzymują lepsze warunki niż nasi przedsiębiorcy a w zamian zatrudniają głównie na umowę zlecenie.Przecież władza mogła by postawić warunek inwestorowi .
" tak dostaniesz preferencyjne warunki inwestycji ale w zamian zatrudniasz pracowników na umowę stałą minimum za tyle a tyle.
J


Czy się stoi czy sie leży ile sie należy...???

Twój ruch jest zwolennikiem komunizmu czy kapitalizmu?



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~życzliwy niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 22:10
P.Moszczyński, najlepsze co może Pan zrobić to przestać już cokolwiek w tym wątku (a najlepiej w jakimkolwiek) pisać. Pogrąża się Pan z każdym wpisem. Pomysły od ultraliberalnych do ultrasocjalistycznych. To się ani kupy ani du.y nie trzyma. Typowe dla kompletnych laików. "Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera". Tak może kiedyś było ale nie teraz. Trzeba mieć wiedzę i doświadczenie. W każdym zawodzie i na każdym polu działania. Oprócz tego przydatne są: kultura, kindersztuba, odopowiedni poziom samokrytycyzmu i inteligencja.
Czy Pan to wszystko ma? Jeśli nie, to po co panu to kandydowanie? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LSD niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 22:14
~ napisał(a): Chcecie młodego,z wyższym wykształceniem, mgr. górnictwa związanego z KGHM... no to macie Józefa Króla...(nie mylić z Królem z PWiK)
Startował 4 lata temu ale wówczas był mało znany ...
Mam nadzieję ,że w obecnych wyborach wystartuje bo tylko On mógłby przyczynić sie do rozbicia "kolesiostwa"...

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=4953&strona=6


No ba , LSD w akcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Darek niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 22:39
p. Moszczyński to fajnie, że wybiera pan sobie wygodne do odpowiedzi posty i nawija jak katarynka te same dyrdymały. Zero konkretów, zero wyliczeń... Jednym słowem niech nie będzie niczego. Dużo pan pisze o przedsiębiorcach i pomocy dla nich, tym czasem taki właśnie przedsiębiorca, pan Pietraszkiewicz, który nie jest ratuszowym klakierem (bo tak klasyfikuje pan tych którzy są przeciwni pana teoriom) rozjechał pana na bobrzanach i nie odpowiada pan na jego konkretne pytania. Odpowiedzi tych pan nie udzieli bo nie jest pan w ogóle przygotowany... Pana słowotok to zlepek jakichś lektur internetowych i populistycznych bredni, które nijak się mają do rzeczywistości. Powiem jedno... Litości!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Podatnik niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 22:55
Jeśli obniży Pan podatki, myślę że wielu będzie na Pana głosowało. Ja pierwszy z moją rodziną napewno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.