Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec krainą darmowego internetu?!
2438
#rafi nieaktywny
7 września 2014r. o 13:50
~ napisał(a):
Ripo napisał(a): Jaki w ogole ma zasieg ten caly miejski hotspot? wszedzie mozna korzystac?
Ma zasieg twoich ramion!!!A siega od Ratusza do Wiezowca!!!Bo tylko takie sa potrzeby według MAGISTRATU!!!
Czego wprowadzasz w błąd ?? hotspoty działają w zależności jak daleko jesteś od nadajnika. Ja ze swojej ulicy korzystałem nawet z hotspota z rynku mam też nie daleko dostęp do hotspota MPP7_1 więc też dobrze odbiera. Wadą jest tylko że ma ograniczenie czasowe i ograniczenia łączy które działają z jakością 100kb a tak działają bez zarzutów

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2014r. o 20:28
Rafi nie wiedziałem ,żeś właściciel ulicy, ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2014r. o 20:51
Nikt nie wprowadza w błąd. Hotspot przy szkole 4 źle działa. Nawet z bliska do niczego. Gdyby chodziło tylko o ograniczenia czasowe, to byłby drobiazg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
7 września 2014r. o 21:04
jeśli piszecie że wyciąga 12-15 kB to wczytanie bolec.info to 2 minuty. prawie każdy kogo stać na smartfona, tablet czy laptop woli wykupić pakiet u swojego operatora komórkowego niż doświadczać takiego ładowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2014r. o 21:14
Wcale się nie ładuje, można się zalogować do hotspota, a nic innego nie można otworzyć, a czasem by się przydało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2014r. o 21:22
Czyżby?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2014r. o 21:29
~ napisał(a): Czyżby?
Co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza