Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Odkładacie na przyszłosć?

12822
#janko9 nieaktywny
17 października 2014r. o 13:46
Hej, czy udaje wam się odkładać na przyszłość, na emeryturę? Wg powszechnej opinii emerytury będą bardzo niskie... Trochę kiepska perspektywa się maluje ;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaaa niezalogowany
17 października 2014r. o 13:59
Odkładam od niedawna. Tzn. nie wiem w sumie, na co odkładam (obym nigdy nie musiała wybierać ich na jakąś nagłą rzecz), ale po prostu miesięcznie automatycznie zabiera mi z konta 150 zł. Na więcej mnie nie stać, może do emerytury (prognozowo za 40 lat) coś uzbieram ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Basiek niezalogowany
17 października 2014r. o 15:16
Staram się odkładać odkąd rozpoczęłam karierę zawodową. Staram się nie schodzić do poziomu 100 zł-mc, a czasami jest to nawet 500 zł.
Szkoda tylko, że lokaty czy inne konta oszczędnościowe są w chwili obecnej tak nisko oprocentowane. Znalezienie czegoś więcej niż 4% w skali roku jest trudnym zadaniem - ranking za wrzesień http://www.marketmoney.pl/sekcje/ranking-rachunkow-oszczednosciowych-wrzesien
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NENE niezalogowany
17 października 2014r. o 15:29
Nie odkładam bo to jak czekanie na nic ,człowiek nie wie co będzie za rok a gdzie do emerytury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
17 października 2014r. o 15:39
Jeżeli już odkładacie to nie trzymajcie pieniędzy w banku. Państwo może wam zająć oszczędności w każdej chwili ,tzw. rozwiązanie cypryjskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 16:12
Ja odkładam w taki sposób iż upatrze sobie coś tym razem to nowsze auto uzbieram ta kwote pozniej kupuje i znowu zbieram na cos :) do emerytury mam w sumie czas bo dopiero 22 roczek mam :D Wiem tylko jedno nigdy nie wezme pozyczki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 17:26
taaa....zwłaszcza że co poniektórym na teraźniejszość nie starcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 17:29
~ napisał(a): taaa....zwłaszcza że co poniektórym na teraźniejszość nie starcza



prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.