Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent zapomniał?
~x niezalogowany
12 listopada 2014r. o 12:43
a może go ktoś porwał wczoraj coś widziałem na niebie i to nie był samolot.oddajcie nam prezydenta kosmoludy. glinoludem był teraz będzie kosmoludem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 listopada 2014r. o 13:03
nie cieszcie się
niecałą godzinę temu widziałem go z jakąś czarnulką ;) jak przespacerowali się przez Rynek
jeśli był porwany to wczoraj ,być może przez nią :D

ciekawe że nie przysiedli sobie na ''przecudnej urody'' ławeczce a tylko przeszli obok nie zaszczyciwszy jej nawet spojrzeniem...
być może- przejrzeli na oczy co za cholerny kicz odsłaniali z taką ''pąpą''
być może- wspominali bardziej wygodny ''mebel''
być może -dyskutowali gdzie taki w tej chwili znalezć ;)
być może ...mieli inne pomysły :D

ważne że ''nasz prezydent'' się ''znalazł'' ma się dobrze ,chodzi zadowolony a wręcz szczęśliwy jak ''skowronek'' ;)
faceci tak mają od czasu do czasu ...

jedyna zmiana która zaobserwowałem to ta,... że czas odwiedzić solarium

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~(:) niezalogowany
12 listopada 2014r. o 13:12
Ratusz sięga dna moralnego i patriotycznego, taka postawa to zachęta żeby na nich nie głosować. a na szkolnych akademiach mówili że nasze dzieciaki muszą uczyć się patriotyzmu ???? Żenada . A jeszcze widziano jak w parku budowano nowy plac- prezydent już tupie nogami żeby sie pochwalić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PATRIOTA niezalogowany
12 listopada 2014r. o 13:22
~(:) napisał(a): Ratusz sięga dna moralnego i patriotycznego, taka postawa to zachęta żeby na nich nie głosować. a na szkolnych akademiach mówili że nasze dzieciaki muszą uczyć się patriotyzmu ???? Żenada . A jeszcze widziano jak w parku budowano nowy plac- prezydent już tupie nogami żeby sie pochwalić


W czasie święta niepodległości?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 13:52
prosze o podpięcie tego tematu i podaniu kto z ubiegających sie o dodatkową kase za nieróbstwo zaszczycił swoją personą tą uroczystośc, pana jegomościa tez tam nie widziałem, ani reszty zakacapowanych tuzów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
12 listopada 2014r. o 13:52
~(:) napisał(a): Ratusz sięga dna moralnego i patriotycznego,


A czy można sięgnąć dna moralnego ale być patriotą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nuka niezalogowany
12 listopada 2014r. o 13:58
W tym roku po raz pierwszy brałam udział w obchodach 11tego listopada w Bolesławcu, no cóż zawiodłam się....nagłośnienie wcześniej nie sprawdzone nic nie było słychać co mówią do mikrofonu...ludzie którzy przyszli świętować na rynek pchali się tak blisko że stanęli przed żołnierzami ( brak słów
) brakowało kogoś kto by poprosił tych ludzi o odsunięcie się. Pod względem organizacyjnym totalna klapa. brawo dla żołnierzy oni jak zwykle zgrani w szeregu:) A to że nie było najważniejszych przedstawicieli miasta to żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asdf niezalogowany
12 listopada 2014r. o 15:49
up! up ! przypominam, jegomościu gdzie jestes bezelu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.