Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy C+E

~~Brunatnoczarna Kolkwicja niezalogowany
18 sierpnia 2018r. o 15:08
Największe buractwo to w osobówkach siedzi i korki robi , zamiast jechać to w smartfonach grzebią,Buractwo robactwo drogowe.Co drugi to nie wie gdzie jest i co tu robi,a mają czelność kierowców ciężarówek oceniać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
18 sierpnia 2018r. o 16:06
klucznick napisał(a):
~~Ciemnobursztynowy Miskant napisał(a):
klucznick napisał(a):
~Jasnozielony Jesion napisał(a): Klucznik to ty jesteś tucznik iem, nie zapominaj!
szanowny warchole.jak masz czelność nazywać kogoś tucznikiem to opisz siebie sprawdzimy wtedy kto jest tucznikiem?a znając realia to pewnie znalazło by się lepsze i ciekawsze przezwisko dla ciebie.pozdrowienia dla dziad transów co to kierowce za głupków mają.


ile twoja matka musiała śniegu zeżreć, żeby takiego bałwana urodzić...

pan klucznik - pan nad pany- co wszystkich od głupków wyzywa.

jaśnie pan gumofilc kierowca - co wszędzie był i wszystko widział...jedynie gdzie był to autogrill i autohof :) a jedyne co widział to wnętrze szoferki...

pan klucznik najmądrzejszy z mądrych...wszystkie rozumy pozjadał i wszystko wie najlepiej :) szkoda tylko, że to co zjadł zaraz wypadło dołem a w główce ten sam wiatr hula co wcześniej.

wypacasz się tu jak taki typowy wioskowy głupek - taki trolik internetowy. na pęczki lepszych od ciebie na byle jakim forum można znaleźć mały zakompleksiony polaczku...

żal mi ciebie bo do niczego nie doszedłeś i nie dojdziesz. dopóki będą tacy dziadkierowcy to będą i dziadtransy :) .
mały zakompleksiony polaczku?a to dobre jest ,nawet mnie nie znasz więc mnie nie oceniaj na podstawie moich wpisów na forum które to mają ośmieszyć tych wszystkich pracodawców co to na wypłatę nie mają dla kierowcy,a ty atakując mnie bronisz właśnie tych wszystkich złodziei i dziadów co to się za biznesmenów mają.Dopisane 18.08.2018r. o godz. 11:41:od razu widać że nie wiele wiesz i nie wiele będziesz wiedział nie wszędzie byłem i nie wszystko widziałem ,a głupka to sobie w lustrze poszukaj.a bałwan to cię spłodził i na wszelki wypadek życzę plajty wszystkim dziad transom.


nie pojmiesz tego nawet na weekendzie w domku :)

nie mierz wszystkich swoją miarką jako szukających kogo i jak tu wyd.ymać na kanister "oszczędności"...

cienki jesteś i już :) powinieneś się cieszyć, że ktokolwiek chce ci dawać kasę :) co prawda ciężko w szoferce znaleźć magistra co potrafi się poprawnie wysłowić a ty jesteś potwierdzeniem reguły :)

zarobki prezesa banku a na BAG-u machasz łapkami jak wiatraczkiem...potem leżysz 45 bo się "rozmową" zmęczyłeś :) taka jest niestety prawda o wielkim panu kieroffcy...

a teraz bierz schnell dusche i kicaj w miasto z plastika "naktaru" naciągnąć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
19 sierpnia 2018r. o 9:05
~~Ciemnobursztynowy Miskant napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Ciemnobursztynowy Miskant napisał(a):
klucznick napisał(a):
~Jasnozielony Jesion napisał(a): Klucznik to ty jesteś tucznik iem, nie zapominaj!
szanowny warchole.jak masz czelność nazywać kogoś tucznikiem to opisz siebie sprawdzimy wtedy kto jest tucznikiem?a znając realia to pewnie znalazło by się lepsze i ciekawsze przezwisko dla ciebie.pozdrowienia dla dziad transów co to kierowce za głupków mają.


ile twoja matka musiała śniegu zeżreć, żeby takiego bałwana urodzić...

pan klucznik - pan nad pany- co wszystkich od głupków wyzywa.

jaśnie pan gumofilc kierowca - co wszędzie był i wszystko widział...jedynie gdzie był to autogrill i autohof :) a jedyne co widział to wnętrze szoferki...

pan klucznik najmądrzejszy z mądrych...wszystkie rozumy pozjadał i wszystko wie najlepiej :) szkoda tylko, że to co zjadł zaraz wypadło dołem a w główce ten sam wiatr hula co wcześniej.

wypacasz się tu jak taki typowy wioskowy głupek - taki trolik internetowy. na pęczki lepszych od ciebie na byle jakim forum można znaleźć mały zakompleksiony polaczku...

żal mi ciebie bo do niczego nie doszedłeś i nie dojdziesz. dopóki będą tacy dziadkierowcy to będą i dziadtransy :) .
mały zakompleksiony polaczku?a to dobre jest ,nawet mnie nie znasz więc mnie nie oceniaj na podstawie moich wpisów na forum które to mają ośmieszyć tych wszystkich pracodawców co to na wypłatę nie mają dla kierowcy,a ty atakując mnie bronisz właśnie tych wszystkich złodziei i dziadów co to się za biznesmenów mają.Dopisane 18.08.2018r. o godz. 11:41:od razu widać że nie wiele wiesz i nie wiele będziesz wiedział nie wszędzie byłem i nie wszystko widziałem ,a głupka to sobie w lustrze poszukaj.a bałwan to cię spłodził i na wszelki wypadek życzę plajty wszystkim dziad transom.


nie pojmiesz tego nawet na weekendzie w domku :)

nie mierz wszystkich swoją miarką jako szukających kogo i jak tu wyd.ymać na kanister "oszczędności"...

cienki jesteś i już :) powinieneś się cieszyć, że ktokolwiek chce ci dawać kasę :) co prawda ciężko w szoferce znaleźć magistra co potrafi się poprawnie wysłowić a ty jesteś potwierdzeniem reguły :)

zarobki prezesa banku a na BAG-u machasz łapkami jak wiatraczkiem...potem leżysz 45 bo się "rozmową" zmęczyłeś :) taka jest niestety prawda o wielkim panu kieroffcy...

a teraz bierz schnell dusche i kicaj w miasto z plastika "naktaru" naciągnąć :)
szaowny dziad transie (widzę że musisz być skoligacony z trans)kanisterek?nie ja ani wczoraj ,ani dziś.(powinienem się cieszyć że ktoś mi daje kase?)ty chyba nie wiesz co gęgasz!ciemniaku,dziady aż piszczą za kierowcami!a ty taki tekst!kto tu czego nie rozumie?i kto tu jest cienki?napisz lepiej ile płacisz podstawy?i jak diety rozliczasz?zobaczymy wtedy kto tu jest uczciwy?reguła magistra?a to by ci kopara opadła bo nie stety nie należę do tej tzw grupy dyskusyjno-parkingowej co to wszystko wie i wszędzie była,pisząc posta postawiłeś siebie ponad mną co widać gołym okiem,czyli jesteś nikim przynajmniej dla mnie,a jeżeli panie dziad odważny napisz jaką firme reprezentujesz,a ja ci napisze co o tobie sądzą na parkingach?brak ci odwagi i dlatego będziesz dalej mnie poniżał !ale tak na prawdę to ty siedzisz na dnie!powodzenia w szukaniu magistrów C+E.kanister oszczędności ?ale z ciebie miernota!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Daglezja niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 10:17
Kszyhu ,a jak tam wasz piątkowy protest .Zakorkowaliście cały kraj ,daliście popalić gliniarzom .!

Pozdrawiam ; RiCö
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
19 sierpnia 2018r. o 10:26
~~Bakłażanowa Daglezja napisał(a): Kszyhu ,a jak tam wasz piątkowy protest .Zakorkowaliście cały kraj ,daliście popalić gliniarzom .!

Pozdrawiam ; RiCö
pal gume buraku!krzychu to cię chyba spłodził,a protest był tak skonstruowany żeby niczego nie wnieść dla tematu kierowcy tylko żeby dziadom jeszcze lepiej było.mówi dziad do dzida ja płacę kilometrówkę ;a ja od kursu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarna Kolkwicja niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 10:48
Klucznik prawdę pisze czyli kawa na ławę.A ci szanowni co to się za lepszych mają kopią go z każdej strony.Skoro go kopią to muszą się czegoś bać ,a boją się chyba tego że niedługo będą sami musieli jezdzić lub wyprzedać tabor.Czego i ja życzę z całego serca.Bo zawód kierowcy to bardzo ciężki chleb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Pięciornik niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 11:00
To prawda ,tak samo jak piekarza ,stolarza ,pielęgniarki czy księdza .
Tylko oni tacy jacyś skromni i mniej wulgarni.
Pewnie dlatego że nie zarabiają 3 tyś. euro na rękę .
Pozd. Ostaszewski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarna Kolkwicja niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 12:12
~~Czarniawy Pięciornik napisał(a): To prawda ,tak samo jak piekarza ,stolarza ,pielęgniarki czy księdza .
Tylko oni tacy jacyś skromni i mniej wulgarni.
Pewnie dlatego że nie zarabiają 3 tyś. euro na rękę .
Pozd. Ostaszewski .
To u szanownego pana kierowcy zarabiają 3 tyś euro?Koń by się uśmiał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza