Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy C+E

~Ciemnożółty Hebe niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 12:19
Tucznikowiec to najważniejszy zawód świata. Bez nich gospodarka upada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarna Kolkwicja niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 12:24
~Ciemnożółty Hebe napisał(a): Tucznikowiec to najważniejszy zawód świata. Bez nich gospodarka upada.
Z ciekawości zapytam , czy gdybyś stanął oko w oko z klucznikiem czy byłbyś taki odważny jak tu na forum schowany za monitorem?Odpowiedz proszę?Bo wasze twoje wpisy stają się nudne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Cyprysik niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 12:31
Tuczniku ,jak piszesz pod różnymi nickami ,to stosuj spację .Ona cię zdradza.
Wszyscy wiedzą ze to ty tu smrodzisz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
19 sierpnia 2018r. o 12:34
~~Brudnobiały Cyprysik napisał(a): Tuczniku ,jak piszesz pod różnymi nickami ,to stosuj spację .Ona cię zdradza.
Wszyscy wiedzą ze to ty tu smrodzisz !
smród z twoich ust czuć aż tu buraku.frajerzyno i tchórzu schowany za monitorem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynamonowy Migdałowiec niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 12:47
Już go raz zapraszałem. Nie przyjechał. Ale żyje nadzieją, że kiedyś w knajpie powiem tucznik. A wtedy się pojawi jego potężną budowa (180cm) bez karku rzuci się na mnie, niczym wściekłe zwierzę przeznaczone do uboju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Cyprysik niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 12:49
Najpierw go poczujesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
19 sierpnia 2018r. o 13:38
~Cynamonowy Migdałowiec napisał(a): Już go raz zapraszałem. Nie przyjechał. Ale żyje nadzieją, że kiedyś w knajpie powiem tucznik. A wtedy się pojawi jego potężną budowa (180cm) bez karku rzuci się na mnie, niczym wściekłe zwierzę przeznaczone do uboju.
wtedy to już będzie za póżno dla ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 16:32
Załóż sobie swoją firmę transportową C+E to znajdziesz odpowiedź, dlaczego pracodawcy się boją. Dla ułatwienia powiem, że kierowca to nie inżynier jakości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza