Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bogiem genderyzmu jest seks
2900
#falco nieaktywny
22 stycznia 2015r. o 10:00
hehehe...''załagodzenie emocji''?

jak to zrobić kiedy dla niektórych ''czarne jest białe'' ;)

dzisiaj nie mam czasu na te pierdoły... :D ale może Panna UDOWODNI NAM ISTNIENIE BOGÓW...

dlaczego ''istnienie Zeusa ,Afrodyty,Hermesa ujęto w spisie nazwanym ''mitologią''?
może Piotr...heheh Paweł i inne Judasze to też ''mitologia'' ;)

kończę kawę i jadę krzewić wiarę w ''bożka Mamona'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edo niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 10:45
Cyt. (...) "Wystarczy go poznawać i słuchać - bo jest najmądrzejszy na świecie i wie wszystko najlepiej! W swojej dobroci obdarzył nas wolnością wyboru, ale też daje każdemu chcącemu szansę by mógł go poznać.
Problemem jest, że wszystkie wartościowe rzeczy są drogie, wymagające wysiłku i wyrzeczeń. Aby osiągnąć szczyt trzeba się w wysiłku wspinać pod górę. A prościej jest staczać się: żreć, kopulować i wykorzystywać innych dla własnych dążeń."(...)
Klepiesz mantrę. Nie poznałeś GO i nie poznasz. Aż przejdziesz na drugą stronę. ON jest zbyt doskonały ażeby ludzie mogli go, ot tak , poznać. A juz na pewno nie ty. Zbyt dużo bufonady w twojej wypowiedzi, o tym poznawaniu, i cytujesz niepotrzebnie banały z katechizmu. A tak naprawdę, ten cytat, w części zaczynającej się od staczania, o ironio, pasuje do postępowania niektórych, powołujących sie na JEGO IMIĘ, kościelnych funkcjonariuszy, tu na ziemi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 10:54
falco napisał(a): jak to zrobić kiedy dla niektórych ''czarne jest białe'' ;)


"Zapomniałeś" odpowiedzieć na pytania:
Jaki system etyczny jest wyższy od chrześcijańskiego, w którym kobieta, słaby, biedny traktowany był lepiej? Buddyści, animiści, indianie, papuasi, muzułmanie czy czy aborygeni budowali lepiej i więcej, którzy szybciej rozwijali przemysł i bogactwa w swoich krajach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~katol niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 11:01
~edo napisał(a): Nie poznałeś GO i nie poznasz. Aż przejdziesz na drugą stronę. ON jest zbyt doskonały ażeby ludzie mogli go, ot tak , poznać.


Bardzo wiele ci się wydaje..Możemy go poznać w części, która jest dla nas wystarczająca. Całego poznamy w niebie, szkoda że większość nie chce do nieba. Ale możliwość ma każdy!

I wbij sobie do głowy, bo szkoda powtarzać. Boga możemy wyłącznie poznać dzięki Kościołowi, który założył Chrystus.
Gdyby nie Kościół, skąd i co wiedziałbyś o Bogu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tylda niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 11:57
~katol napisał(a):
Gdyby nie Kościół, skąd i co wiedziałbyś o Bogu?


Rycerzy też już nie ma, a wiemy o nich sporo... I średniowiecze i jego korzenie też zgłębić możemy... Są tacy, co i UFO widzieli... Podobno...

Dziękuję za analizę psychologiczną mojej osobowości - nie zgadza się zupełnie ze stanem rzeczywistym, ale ciesz się, że udało Ci się ją postawić. Bo ja taka jestem skomplikowanie prosta.... :>

Złe cytowanie było, edo przepraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ferdynand niekiepski niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 12:05
~katol napisał(a):
~edo napisał(a): Nie poznałeś GO i nie poznasz. Aż przejdziesz na drugą stronę. ON jest zbyt doskonały ażeby ludzie mogli go, ot tak , poznać.


Bardzo wiele ci się wydaje..Możemy go poznać w części, która jest dla nas wystarczająca. Całego poznamy w niebie, szkoda że większość nie chce do nieba. Ale możliwość ma każdy!

I wbij sobie do głowy, bo szkoda powtarzać. Boga możemy wyłącznie poznać dzięki Kościołowi, który założył Chrystus.
Gdyby nie Kościół, skąd i co wiedziałbyś o Bogu?

Powtarzasz formułki wyuczone na lekcjach katechizmu, wątpię, czy rozumiesz do końca to co piszesz ładnymi słówkami. A tak coś szczerze, od siebie, swoimi słowami nic już nie powiesz?. Wystrzegam się takich gorliwców jak Ty. Do wyznania wiary wystarczy mi dekalog, nie powiem że idealnie go przestrzegam, jestem tylko człowiekiem.
Gorliwcy, klepiący okrągłe formułki, są o krok od fanatyzmu. Za dużo przez fanatyków w przeszłości płonęło stosów - w imię o zgrozo, Chrystusa. A o niebo się nie martw. Do takiego , jak katolicy sobie te miejsce wyobrażają , nie mam ochoty iść. Wolę piekło. Ale, dla odmiany te, jakie sobie wy, wyobrażacie - te z lekcji katechizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 13:12
~tylda napisał(a): Rycerzy też już nie ma, a wiemy o nich sporo... I średniowiecze i jego korzenie też zgłębić możemy...


Osiągnęłaś prawdziwe szczyty (czego -domyśl się) :D
Gratuluję błyskotliwości - Bóg i rycerze to faktycznie prawie to samo.
To z którego podręcznika historii dowiemy się wszystkiego o Bogu? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~katol niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 13:21
~ferdynand niekiepski napisał(a):
Powtarzasz formułki wyuczone na lekcjach katechizmu, wątpię, czy rozumiesz do końca to co piszesz ładnymi słówkami. A tak coś szczerze, od siebie, swoimi słowami nic już nie powiesz?. Wystrzegam się takich gorliwców jak Ty. Do wyznania wiary wystarczy mi dekalog, nie powiem że idealnie go przestrzegam, jestem tylko człowiekiem.


Prawdziwy widzimista z ciebie! Widzi ci się cóś, to piszesz ;)
To może wskaż, gdzie to w katechizmie takie formułki padaja które piszę "nie swoimi słowami".
Drogi widzimisto :) Dekalog to dał Bóg pewnemu prymitywnemu plemieniu ponad 3 tysiące lat temu, aby go trochę ucywilizować i przygotować na przyjście Chrystusa!
To jesteś te 3000 lat w plecy :D
PS
A skąd znasz dekalog? Mojżesz ci podyktował? ;-)
A może dekalog to też wymysł takiego gorliwca jak np. ja? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie