Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Podoga w przedpokoju

12822
#janko9 nieaktywny
5 lutego 2015r. o 6:39
Czy posadzka żywiczna to dobry pomysł na podłogę do przedpokoju? Czy wygląda estetycznie? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym zakresie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 10:50
Co to za "podoga" w tytule? Przypadek czy celowo? Bo niestety znam ludzi ,którzy mówią : "trzeba "dugo"czekać", "muszę "poprzatać" w domu', "na"pododze" leży dywan", "przekułam" sobie uszy", "chyba się położę do "użka" i takie podobne "perełki' :D :D :D :D :| ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 10:52
~ napisał(a): Co to za "podoga" w tytule? Przypadek czy celowo? Bo niestety znam ludzi ,którzy mówią : "trzeba "dugo"czekać", "muszę "poprzatać" w domu', "na"pododze" leży dywan", "przekułam" sobie uszy", "chyba się położę do "użka" i takie podobne "perełki' :D :D :D :D :| ??


"poprzątać"oczywiście,tak niektórzy mówią,,"przątać" zamiast sprzątać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 11:03
Mondralo popszątaj sobie podogę i nie wymondżaj sie w internacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4783
#Quuczy nieaktywny
5 lutego 2015r. o 11:57
Pracuje w zawodzie posadzkarza i odradzam tego typu podłogi w mieszkaniu. Żywiczne jak i impregnowane podłoża nadają się jedynie do pomieszczeń przemysłowych tj. garaże, piwnice, hale, warsztaty. Znajoma kiedyś się uparła na żywicę w kuchni - wraz z malowaniem podłogi w "cętki". Wyszło całkiem przyzwoicie jednak po kilku miesiącach beton zaczyna zmieniać swoją barwę, dojrzewać oczywiście nierównomiernie - tu jaśniej, tam ciemniej i zrobiła się katastrofa, lepiej i taniej przy małej powierzchni jaką jest przedpokój zrobić sobie kafelki/panele.
Koszt zrobienia najpierw posadzki, potem żywicy na tak małym metrażu jest zabójczy. Sama robocizna (posadzka) wynosi ok 40-60zł/m do tego dochodzi beton + firma która położy żywicę, trudno taką znaleźć ze względu na mało intratny interes bo w przedpokoju masz z 10-20mkw.


//Quczy

Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daniel niezalogowany
5 lutego 2015r. o 13:37
Rzeczywiście do domu czy do mieszkania lepiej zainwestować w tradycyjną terakotę - ja akurat u siebie mam takie płytki o wymiarze 80x80 cm - takie duże - fajnie to wygląda, jest mniej spoin.
Posadzki żywiczne mają powszechnie zastosowanie właśnie w różnego rodzaju pomieszczeniach niemieszkalnych - tu masz opisane gdzie można to zastosować: http://www.pulako.com.pl/technologieNew.html
No ale kto co lubi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
5 lutego 2015r. o 13:37
u mnie przedpokoj to parkiet Finishparkiet a przy drzwiach płytki 'drewnopodobne'
Cerrad Setim Desert

http://www.e-plytki.eu/pl/c/SETIM/4177 , jest obecnie tego z roznych firm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 14:10
~ napisał(a): Mondralo popszątaj sobie podogę i nie wymondżaj sie w internacie.




Moja podłoga jest posprzątana i umyta ,natomiast mam pewność ,że twoja "podoga" i "użko" "dugo" nie były "przątane"już nie wspominając ,że należało by od czasu do czasu"poprzątać" w "gowie"..Ogarniasz? Jak nie ,to weź "ouwek" i zapisz na kartce i przybij"goździem" do ściany,instrukcja zawsze się przyda.Pozdro ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza