Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

22258
#Horus nieaktywny
9 czerwca 2020r. o 21:07
tani chwyt...

a nie prościej będzie jak wyślesz mi na priw twój wpis do Centralnej Ewidencji o Działalności Gospodarczej ?
mnie on nie interesuje ale jak widzę ciebie owszem...

cały świat nie musi wiedzieć o twoim istnieniu ...;)
ja nie muszę się reklamować ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Sosna niezalogowany
9 czerwca 2020r. o 21:13
Horus napisał(a): tani chwyt...

a nie prościej będzie jak wyślesz mi na priw twój wpis do Centralnej Ewidencji o Działalności Gospodarczej ?
mnie on nie interesuje ale jak widzę ciebie owszem...

cały świat nie musi wiedzieć o twoim istnieniu ...;)
ja nie muszę się reklamować ...;)
Pływasz. Ale jeszcze do tej rozmowy wrócimy. Nara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Chmiel niezalogowany
9 czerwca 2020r. o 21:29
wszyscy działają w granicach ,lub na granicy prawa

a to już zależy jak je interpretuje urzędnik ((lub urzad)

falco haki zbierają ,larum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
9 czerwca 2020r. o 21:32
"W następnej generacji lub później, powstanie farmakologiczna metoda na to, aby ludzie kochali swoje zniewolenie i będzie to taki pewien rodzaj dyktatury bez łez. Stworzony zostanie bezbolesny obóz koncentracyjny dla całych społeczeństw, tak, że ludziom zostaną odebrane ich swobody obywatelskie, ale będą raczej z tego zadowoleni, ponieważ ich uwaga będzie odwracana od jakiejkolwiek chęci do buntu przez propagandę lub pranie mózgu, lub pranie mózgu wsparte metodami farmakologicznymi. I taka wydaje się być ostateczna rewolucja."

"Nowy Porządek Świata" Aldous Huxley 1931

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 czerwca 2020r. o 22:36
~~Ultramarynowy Chmiel napisał(a): wszyscy działają w granicach ,lub na granicy prawa

a to już zależy jak je interpretuje urzędnik ((lub urzad)

falco haki zbierają ,larum


od dawna ...wiem o tym ...

kiedy to niejaka ''rogownica'' umilkła?...;)
od tego czasu istny wysyp wszelkich ''sosen'' ...hahaha

ja tam wolę po raz kolejny oglądać ''Szeregowca Ryana'' kiedy ten ''buc'';) się produkuje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Hiacynt niezalogowany
17 czerwca 2020r. o 19:24
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Starzec niezalogowany
1 lipca 2020r. o 13:47
Ponieważ Panna zawsze zazdrościła Smoleniowi ... świętej pamięci talentu aktorskiego , bo uwielbia Mądrych Ludzi , to chciała by przypomnieć , Jana Kobuszewskiego w interpretacji Marcina Dańca i Maurycego Polaskiego i niech mnie Głupia Papuga po sądach ściga :D



Ps . Marcinie ... obiecałeś i czemu BOGU się nie loguje ? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Starzec niezalogowany
1 lipca 2020r. o 14:36
Ale skoro już o kabareciarzach gadamy , to oczywiście Olga i jej trzech kumpli Wojtek , Maciek i Tomek ... tutaj najlepiej to zagrali :D



Niech mi kto powie , że " To by . or not to by " :)

ps . Marcinie ... obiecałaś mi zwrócić Kwiat Życia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza