Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Złocistorudy Złotokap niezalogowany
21 maja 2018r. o 18:16


tata klucznika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Migdałowiec niezalogowany
21 maja 2018r. o 18:28
Słabe to złoty .A choćby nawet to jaki on ma wpływ .
Taki sam jak na dziadka w Wehrmachcie .
Tucznik jest ograniczony ale jego ojca nie tykaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
23 maja 2018r. o 19:23
Coś dla Lachów :)

http://www.pch24.pl/rodzima-bzdura--czyli-w-co-wierza-wspolczesni-poganie-,60447,i.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 maja 2018r. o 6:16
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): Coś dla Lachów :)

http://www.pch24.pl/rodzima-bzdura--czyli-w-co-wierza-wspolczesni-poganie-,60447,i.html


Szczypiorek , Ty to qurwa jesteś watykańskim szowinistą . Historia Lachów , to tysiąclecia , a historia watykanizmu datuje się na dwa tysiące lat. Przypomnę Ci , że na soborze Nicejskim ustaliły kosmici ostateczny kształt świętego pisma . Nigdy nie wierzyłem w Światowida , ale czuję się Lachem , nie chrześcijanem i nie będziesz mnie gnoju obrażał ... albo w ryja :) Miłego dnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatkowy Dzwonek niezalogowany
24 maja 2018r. o 10:45
Do Panny z zdzieckiem: ty jesteś lachociagiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
26 maja 2018r. o 19:18
[img=1527355101_6c6pxcc.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiały Uczep niezalogowany
26 maja 2018r. o 20:35
Pedalstwo się rozbestwiło,a trzeba ukrucić tej mniejszości. Zwalczać pederastów i na dobrą ubitą drogę sprowadzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 maja 2018r. o 10:46
~Bławatkowy Dzwonek napisał(a): Do Panny z zdzieckiem: ty jesteś lachociagiem


No zobacz Pan jaka wiedza i elokwencja . Cieciu ja mam pięćdziesiąt parę lat i napisałem więcej niż Ty przeczytałeś :D Z reguły piszę to co myślę , ale bywam niekiedy kontrowersyjny , co wcale nie oznacza o zajęcia jakim mnie oskarżasz ... Cieciu


... Ty Dzwonek , czy Ty w ogóle jeszcze myślisz ? ... No to pomyśl nad tym :

Kluczniku wiesz , że Cię lubię . Teoria płaskiej Ziemi , to wymysł współczesnych baranów od manipulacji . Możesz mieć nawet tysiące dowodów , a ja mam jeden na kulistość ... fraktalizm Natury. Mniemam , że wiesz ile wynosi liczba Pi i wiesz czym jest Złoty Podział. Wiem , że wiesz :D Jak pani na matematyce mówiła 3,14 , to nie kłamała :D Kłamała pani na religii twierdząc , że JAHWE , to Stwórca . Ale ktokolwiek jest bez winy niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem. Mylić się jest rzeczą Ludzką ... jak Dzwonek :D Noż Qurwa ... ja pedałem :D Ja uwielbiam Vaginę , ale tylko tą jedną . Kojarzę ją z MIŁOŚCIĄ

No a teraz pooglądaj Kluczniku zdjęcia z okrągłej Ziemi z lat osiemdziesiątych. Nie wiem dlaczego Marek Biliński właśnie taki podkład wideo dodał do fantastycznej muzy , ale ... ładnie to wygląda . O wiele lepiej niż dysk Rencywida stworzonego przez Hrabiego Praczeta. Dysk się kupy nie trzyma Kluczniku , kula jest ... naszą MATKĄ :)



No tak mnie coś wzięło na Bilińskiego , ale ta potęga Natury ... współczuję Tym , co wszystko już wiedzą , ja się dopiero uczę i nigdy nie przestanę :)

To się nazywa POKORA :)

Miłej Niedzieli Wam życzę :)


Dopisane 27.05.2018r. o godz. 10:46:

Cholera nie ten teledysk. Ten miał być :



Jak myślisz Kluczniku , dlaczego Stwórca stworzył Wszechświat i tego głupka Dzwonka ? Nie mówiąc o galaktykach w strukturze plastra miodu. Od lat się nad tym zastanawiam i myślę sobie , że Stwórca po prostu kocha tworzyć . Jest jak rzeźbiarz , albo malarz , albo muzyk z prawdziwego zdarzenia. Ale ważne jest dla mnie to , że jest. To nie jest wiara , to jest wiedza . A dowody znajdziesz w Naturze

:)

Dobra idę spać , czas odespać betoniarę :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.