Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Trawiasta Kapusta niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 15:48
~~Mlecznoróżowy Złocień napisał(a): Gdzieś było napisane "nie rzucajcie pereł przed wieprze" i to była święta prawda, bo wieprz pożarł perły, a teraz łazi i s_____a . Wieprz, ze swoim ryjem nie szczędzi nikogo, z nikim się nie liczy, zamienia w chlew wszystko z czym się zetknie. Wszyscy to widzą, tylko on, ślepy knur, zapatrzony w swoje wybujałe ego niczego nie widzi. I s___a , s___a , s__a wszędzie gdzie się da.


Oj obyś nie przegiął ,za takie PISanie o Jarosławie Smoleńskim to po pocztowych wyborach bekniesz jak nic .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Złocień niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 15:53
~~Trawiasta Kapusta napisał(a):
~~Mlecznoróżowy Złocień napisał(a): Gdzieś było napisane "nie rzucajcie pereł przed wieprze" i to była święta prawda, bo wieprz pożarł perły, a teraz łazi i s_____a . Wieprz, ze swoim ryjem nie szczędzi nikogo, z nikim się nie liczy, zamienia w chlew wszystko z czym się zetknie. Wszyscy to widzą, tylko on, ślepy knur, zapatrzony w swoje wybujałe ego niczego nie widzi. I s___a , s___a , s__a wszędzie gdzie się da.


Oj obyś nie przegiął ,za takie PISanie o Jarosławie Smoleńskim to po pocztowych wyborach bekniesz jak nic .


A to pannazdzieckiem przekręcił się na Jarosław , nie wiedziałem :( Przepraszam :( To prawie jak Grodzka/i.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 kwietnia 2020r. o 16:36
~~Szarożółty Ostrokrzew napisał(a): HAHAHA...

''styczność finansową '' wielu z tobą miało i kiepsko na tym wyszli ...:]

ale o tym niech ci przyjaciel korniszon przypomni ...
on to się deklarował że odnajdzie wszystkich których oszukałeś ...

ja z mojej strony mogę napisać to co widziałem i słyszałem ...
jak to było z tą pożyczką od pewnego forumowicza którą chciałeś zaciągnąć w mieszkaniu przy Nadrzecznej?

jak to było z tą pożyczką od pewnego kogoś komu chciałeś wmówić ''koniec świata'' i w związku z tym stwierdziłeś że kasa mu nie będzie potrzebna...hahaha

tak ...idź nachlej się bo to jedyne co może zagłuszyć w tobie poczucie samotności ...

a może weź ze sobą 20 złociszy i udaj się na poszukiwanie swojego ''katharsis'' ...hahaha

nawet ''rycho'' wolał się ''zebrać'' i skończyć tą ''znajomość'' :]


ale wiesz co kmiocie?

ja sobie poleję lampeczkę słodziutkiego winka i wypiję w pewnej intencji ...hahaha

oby stan twojego umysłu uległ poprawie ...

nie wiem tylko czy jedna lampeczka ...ba...czy litr by coś zmienił ?...hahaha


Dokładnie ... bucu ... chlej ile możesz tylko tyle Ci zostało oprócz siania dymu gdziekolwiek się da .

Pamiętasz Falco jak jechaliśmy do Sołtysa Parkoszowa po Twoją czerwoną Jettę ... zadałem Ci pytanie , dlaczego nie chcesz pojechać do mego Przyjaciela z Radogoszczy ? Co odpowiedziałeś bucu ?

Wtedy myślałem , że mam w Tobie kumpla na zabój ... przeliczyłem się lowelasie :D

Psiocz dalej , wisi mi to :D ... Głupia Papugo , męska dziwko i ... sam już nie wiem , jak Ciebie określić .

Jedno jest pewne ...łodpierdul sie ło de mnie i won z bajania . Bo syf jaki wprowadzasz na Forum Bolca może nawet Skornika sprowokować do agresji :)

Choć wiadomo , że Młody Padawan łagodnym człowiekiem jest , jak Jego domniemany miszcz :)

Bucu , proszę Cię .... nie gadaj ze mną ... pod jakąkolwiek postacią i gdziekolwiek ... proszę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 kwietnia 2020r. o 16:37
qwax_ napisał(a): "SZCZEPIONKI - BRYTYJSKI MINISTER ZDROWIA MA PONAD 75% UDZIAŁÓW W SPÓŁCE FARMACEUTYCZNEJ"
Aż się prosi w takim przypadku wprowadzić obowiązek szczepień ;)


Cytat z filmu : "eeeee,eeeee dobra,może tego kur.wa nie będę publikował"

Ja tez jestem przeciwko obowiązkowym szczepieniom,ale czemu ty dziecko wklejasz takie filmy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
25 kwietnia 2020r. o 16:43
kc napisał(a):
Ja tez jestem przeciwko obowiązkowym szczepieniom,ale czemu ty dziecko wklejasz takie filmy ?

A możesz robić te swoje "wycieczki" do kogoś innego?
Od jakiegoś czasu przyp... się regularnie do moich mostów.
Zakochałaś się, czy jest jakiś inny powód??

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 kwietnia 2020r. o 17:07
qwax_ napisał(a):
kc napisał(a):
Ja tez jestem przeciwko obowiązkowym szczepieniom,ale czemu ty dziecko wklejasz takie filmy ?

A możesz robić te swoje "wycieczki" do kogoś innego?
Od jakiegoś czasu przyp... się regularnie do moich mostów.
Zakochałaś się, czy jest jakiś inny powód??


Inny, ale żeby go zrozumieć musiałbyś umieć logicznie i krytycznie myśleć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
25 kwietnia 2020r. o 17:23
kc napisał(a):
qwax_ napisał(a):
kc napisał(a):
Ja tez jestem przeciwko obowiązkowym szczepieniom,ale czemu ty dziecko wklejasz takie filmy ?

A możesz robić te swoje "wycieczki" do kogoś innego?
Od jakiegoś czasu przyp... się regularnie do moich mostów.
Zakochałaś się, czy jest jakiś inny powód??


Inny, ale żeby go zrozumieć musiałbyś umieć logicznie i krytycznie myśleć.

Myśleć? Ale myśleć tak jak ja ty uważasz za słuszne? Tak po lewacku?
Bo chyba tylko takie myślenie jest akceptowane przez Twój "wyzwolony" umysł?
Siedzisz sama i wymądrzasz się na forum?
Czyżby facet odszedł, czy może nigdy go nie było? Bo któż by ci dorównał w "yntelekcie"??
Więc odwal się i strofuj tych, którym się to podoba.
A i ja obiecuję nie drażnić feministki ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 kwietnia 2020r. o 17:32
qwax_ napisał(a): Myśleć? Ale myśleć tak jak ja ty uważasz za słuszne? Tak po lewacku?
Bo chyba tylko takie myślenie jest akceptowane przez Twój "wyzwolony" umysł?
Siedzisz sama i wymądrzasz się na forum?
Czyżby facet odszedł, czy może nigdy go nie było? Bo któż by ci dorównał w "yntelekcie"??
Więc odwal się i strofuj tych, którym się to podoba.
A i ja obiecuję nie drażnić feministki ;)


A gdybym pod twoimi postami pisała, że jestem pod wrażeniem tego co wklejasz, że inni w odróżnieniu od ciebie są ślepi, to kim bym była ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza