Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Werbena niezalogowany
2 maja 2020r. o 11:44
~~Sina Katalpa napisał(a): przecież Ty jesteś już zaszczepiony ,

Tobie nic i nikt nie pomoże

pomóż sobie SAM.


Kimkolwiek jesteś ... Głupi Jasiu teraz charuje , nie ma MODERATORA na Bolcu , więc mogę mówić . To o czym mówi Sokal , to jest właśnie nasza rzeczywistość . Wielu Mądrych Ludzi wypowiada się w tym samym tonie. Na przykład Pani Ewa Pawela i konkurentka Sokala od hiperfizyki Pani Rajska . W telewizorni o takich rzeczach nie gadają , bo telewizornia jest tubą propagandową aktualnej władzy , natomiast rozwój świadomości oparty jest czasami o dopalacze ... :D

Święty Jan pisząc Apokalipsę bazował na nie znanych grzybkach , ale napisał , tyle tylko , że większości apokalipsa kojarzy się z tragedią , a tak na prawdę w tym po ... pi ...e ...r...dolonym świecie apokalipsa jest tylko zmianą. Sathana , która rządzi tym światem wraz z własnym bogiem mamonem też została stworzona :)

Na chwilę obecną delektuję się piwkiem , nikotyną i swobodnym myśleniem ... bez żadnej qurwa kontroli . Nazywam to wolnością.

Na de mną jest tylko Stwórca i chemiczne niebo ...no i pada :D

Nie oczekuję zbawienia ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
9 maja 2020r. o 6:22
Lubię słuchać Mądrych Ludzi , wquwiają mnie Ci co pozjadali już wszystkie rozumy .

Nadal mam swe Autorytety i jeszcze kilka wakatów i żaden Buc ze Stolca mnie nie przekona , że nie mam prawa do istnienia :



A Kwiat Życia Głupia Papugo to symbol hiperfizyki , określenie fraktalizmu natury , Symbol Stwórcy drukowany w kamieniach starożytności na tej nieszczęśliwej ... pięknej Planecie. Jak widzisz są ludzie , którzy lubią mówić i czytać prawdę , ale co Ty o prawdzie możesz wiedzieć ... zakonnico tfuVenu :D

Miłego przygłupie ... zgłoś do moderacji :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowoniebieski Hibiskus niezalogowany
9 maja 2020r. o 7:10
Kiedy to stado baranów zrozumie że jest hodowane w kulistej zagrodzie przez istoty o wyższej inteligencji (homo capensis) a politycy to marionetki i cały ten cyrk z wojnami, rewolucjami , ustrojami , partiami i pandemiami jest przez nich zaplanowany i kierowany od tysięcy lat .I że aktualnie zaplanowano redukcję stada bo za bardzo się rozrosło ,wszyscy przywódcy krajów dostali rozkaz z góry i posłusznie go wykonują. W tej chwili trwa straszenie stada wilkiem(virusem) aby łatwo się zgodziło na szczepionkę w cztery litery i po jakimś czasie połowa zaszczepionych baranów opuści kulistą zagrodę z powodu jakiej kolwiek choroby.Ale stado baranów jest tempe i zaraz będzie beczeć że to jakaś teoria spiskowa.A beczcie sobie zamiast postawić rogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
9 maja 2020r. o 7:23
~~Zielononiebieska Mina napisał(a):

Lubię słuchać Mądrych Ludzi

Miłego przygłupie ... zgłoś do moderacji :)



po co mam to zgłaszać ?....przecież ...

Pannazdzieckiem.......................... o 22:15

Postów: 12284

piona Papugo ................ Jak dobrze jest mieć do czynienia z Mądrymi Ludźmi.

Dobrej nocy życzę :)
Ludzie w zasadzie myślą logicznie.


właśnie takich ludzi potrzebujesz...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
9 maja 2020r. o 8:18
~Lawendowoniebieski Hibiskus napisał(a): Kiedy to stado baranów zrozumie że jest hodowane w kulistej zagrodzie przez istoty o wyższej inteligencji (homo capensis) a politycy to marionetki i cały ten cyrk z wojnami, rewolucjami , ustrojami , partiami i pandemiami jest przez nich zaplanowany i kierowany od tysięcy lat .I że aktualnie zaplanowano redukcję stada bo za bardzo się rozrosło ,wszyscy przywódcy krajów dostali rozkaz z góry i posłusznie go wykonują. W tej chwili trwa straszenie stada wilkiem(virusem) aby łatwo się zgodziło na szczepionkę w cztery litery i po jakimś czasie połowa zaszczepionych baranów opuści kulistą zagrodę z powodu jakiej kolwiek choroby.Ale stado baranów jest tempe i zaraz będzie beczeć że to jakaś teoria spiskowa.A beczcie sobie zamiast postawić rogi


Ja Pannazdzieckiem ... choć wiele wiem , to nie wiem kiedy to stado baranów da się zaszczepići na koronaświrusa Być może w poprzednim wcieleniu rywalizowałem z samym Getism jak dzisiaj z Głupiśą Papugą

... ale Panna jest wciąż z Wami Bracia Lachy i Wy Piękne Słowianki , nie damy pogrześć mowy .

Na pohybel szczepionkom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
9 maja 2020r. o 8:35
ty kmiocie rywalizujesz ze samym sobą ...

jak to było wczoraj?

zapewniałeś że kończysz pisać do mnie i co?

10 minut głu.pku nie wytrzymałeś ... :]

idź nachlej się i daj sobie spokój z tymi swoimi pierdołami jakie tu wypisujesz ...

znajdź sobie jakiegoś nowego ''rycha '' czy ''zbycha'' i takiemu wstawiaj te swoje pierdy o jahwe czy promieniach ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Robinia niezalogowany
9 maja 2020r. o 8:41
~~Zielononiebieska Mina napisał(a):
~Lawendowoniebieski Hibiskus napisał(a): A beczcie sobie zamiast postawić rogi


Ja Pannazdzieckiem ... choć wiele wiem , to nie wiem kiedy to stado baranów da się zaszczepići na koronaświrusa Być może w poprzednim wcieleniu rywalizowałem z samym Getism jak dzisiaj z Głupiśą Papugą

... ale Panna jest wciąż z Wami Bracia Lachy i Wy Piękne Słowianki , nie damy pogrześć mowy .

Na pohybel szczepionkom


Panna ,za kołnierz nie wylewasz ,jak tam u Ciebie z,, tymi'' męskimi sprawami ? Pykasz coś czy tak jak Skornik ?
Alkohol zabija .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
9 maja 2020r. o 10:22
Jeszcze żyję głupki , pomimo moderacji i świetlanej postawy Pana Janusza T. Poleciłem Wam Krajskiego , bo aspiruje do grona moich AUTORYTETÓW ... ale jeśli dalej macie się zamiar babrać w gównie Stolca ... to sukcesów.

Panna idzie po piwo , bo tej rzeczywistości na trześwo nie da się oglądać :)

ps. dlaczego nie MODERUJESZ CENZORZE ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza