Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
1 maja 2020r. o 7:05
poprzytulać to ty się możesz za 20 zł. do swoich ''promieni'' z Ukrainy czy Białorusi ...
im nie przeszkadza że wali od ciebie ''szambem'' :]

tutaj jesteś i pozostaniesz sam ...
a powodem jest to że potrafisz ''zeszmacić '' się nawet w stosunku do dawnych swoich znajomych o których nawet ostatnio ktoś wspomniał ...

czy uważasz że kiedy nazwałem cię ''szmatą w ludzkiej skórze'' minąłem się z prawdą ?
przecież teraz jak na dłoni widać jakie masz podejście do ludzi...
jesteś żałosny w tych swoich jękach i prośbach jakie obserwuję ...

czy dziwić może to że wszystko to pozostaje bez jakiejkolwiek reakcji?

pozostaje ci kmiocie ''wspomnień czar'' ...hahaha

i co?...jak tam z tym twoim ''tematem'' o problemach Falco z bolecnautami i bolecnautkami ?

gdzie je widzisz frajerze?
za to twoich coraz więcej ...hahaha

nikt już z tobą nie chce pisać ....ja to robię tylko w jednym celu - by skopać ci dupsko i pokazać wszystkim kim jesteś szujo ... :]

jak widzę nie jestem w tym odosobniony...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
1 maja 2020r. o 8:13
prostaku ...zwykłego przekazu nie potrafisz ogarnąć tym swoim wybujałym ''yntelektem''

twoja agresja to zwykła ucieczka w obliczu bezsilności ...
zresztą dupku mam zasadę ''nie kopać leżącego''
a ty ''leżysz i kwiczysz'' ...hahaha

zresztą twoje ''straszenie'' jest tu dosyć szeroko znane...
nawet twój ''przyjaciel'' skorn doświadczył tego swego czasu ale jako ''zapominalski'' teraz gotów ci lizać dup.sko....hahaha

tak że nie strasz ,nie strasz bo się ...wiesz...hahaha
a jak już musisz to udaj się do pobliskiego parku ,tupnij nogą a stado wróbli ze strachu się poderwie do lotu ...osiągniesz pełną satysfakcję ...prawie orgazm...hahaha
może podobny do tego z tą ''czarnulką'':] jest jeszcze czy jak to promienie ...często znikają za chmurami ...hahaha

idź nachlej się i nie zatruwaj tu atmosfery...

pamiętaj że trzymam rękę na pulsie i każdy przejaw twojego chamstwa który wyłapię ...sam wiesz ...
pilnuj się bo kolejny twój chamski tekst zniknął ...i ''jam to sprawił '' cyt. z Zagłoby jakbyś nie wiedział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Werbena niezalogowany
1 maja 2020r. o 9:05
"Tym samym żeś uczynił z siebie tchórza " cytat z Voltera :) Volter był Masonem , a Zagłoba , kiedy Pan Wołodyjowski z szablą stawał wobec bisurmanów , jedynie gardłował z pod flagi FALCO :D

Miłego dnia adwersarzu . Tyś sprawił , że nie mam o czym z Tobą dyskutować :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
1 maja 2020r. o 9:17
no ...wreszcie spokój ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Katalpa niezalogowany
1 maja 2020r. o 12:14
szturmówkę i na pochód razem,

tfu ,zapomniałem że jest zakaz zgromadzeń,

dla Ludu Pracuj(ęczącego)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
1 maja 2020r. o 12:44
:D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Werbena niezalogowany
1 maja 2020r. o 21:14
Jeśli szukasz to znajdziesz , ale proszę Cię ... niczego się nie bój i posłuchaj Sokala :



:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Katalpa niezalogowany
1 maja 2020r. o 21:41
przecież Ty jesteś już zaszczepiony ,

Tobie nic i nikt nie pomoże

pomóż sobie SAM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.