Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
9 maja 2020r. o 10:42
... z męskimi sprawami ... pytasz Głupku , są przecież jeszcze Ukrainki , jak Lenka ... no piwo już mam , ale brakuje zdrowego rozsądku , który ładnie opisał Sapkowski w " Wiedćminie "

Ja nie walczę z POPISEM Głupi Jasiu. Ić w...iać fanatyków Systemu i nie zapomnij donieść , że Panna Cię bije :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
9 maja 2020r. o 18:50


Nie pozwolę zaszczepić Ludzkości . Wykorzystam wszelkie możliwe sposoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
9 maja 2020r. o 21:25
No i co Głupi Jasiu ... pandemia Szumowidła trwa w najlepsze , a Ty taki milczący ... gdzie jesteś Głupia Papugo ... samotność mi doskwiera . Czyżby PIS jest już dobry ? A co tam u Satany I u Mańka ?

Drodzy Państwo ... Skasowano mój login ,Kwiat Życia , ale jeszcze żyję i dopóki krwi w żyłach Informować Was będę o tym co znajdę ciekawego w necie .

Czyżbyś zdechł Głupia Papugo ? ... nie rób mi tego bo będę płakał

Dobranoc Bracia Lachy i dobrej nocy Wam Piękne Słowianki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
10 maja 2020r. o 17:05
Panna jeszcze żyje i poleca Wam to :



Śmierć k... retynom od fiducjarnego pieniądza i ścierwomediów .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Rdest niezalogowany
11 maja 2020r. o 16:41

,,Kobieta zaatakowała partnera... butelką, trafił do szpitala


Do zdarzenia doszło po godz. 15:00 w Ołoboku koło Bolesławca. W trakcie wspólnej libacji biesiadnicy – kobieta i mężczyzna – pokłócili się. W ruch poszła butelka. Ucierpiały obie osoby, ale to on doznał poważniejszych obrażeń.

Wezwano karetkę, która zabrała poszkodowanego do lubańskiego szpitala. Jak udało nam się ustalić, życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo ''.

TO NASZ MAGISTER PAWEŁEK .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
11 maja 2020r. o 16:51
DŻIZES!!!!!!!!!

ale nieszczęście ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
11 maja 2020r. o 21:25
Szlaban na Bajaniu mam już od kilku lat Głupia Papugo i wcale mnie to nie wzrusza. Wzrusza mnie Twa troskliwość o mą skromną osobę . Nie wiem , jak mam sobie tłumaczyć Twe zainteresowanie Panną . Pogadać z Tobą nie idzie . Po Twej twórczości grafomańskiej ... i se your ... że pozwolę sobie na cytat najlepszej frazy z Avatara . I jeszcze to poronione cytowanie w Twoim wydaniu . Umówmy się może tak , ja będę Cię nadal śledził podpisując się pod moimi postami , a Ty zrobisz tak samo i zawsze wtedy , gdy będziesz chciał coś napisać ... skończysz zwrotem Falco :)

Obaj jedziemy na tym samym wózku :D

Dobranoc . Panna :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
11 maja 2020r. o 22:45
~~Zielononiebieska Mina napisał(a):
''troskliwość''? ot dureń ...
ty głombie nawet teraz łżesz ze to niby ja się tobą ''interesuję''
to ty od lat niezdrowo interesujesz się nie tylko mną ale też życiem innych ...
zamiast więcej uwagi poświęcić na uporządkowanie własnego ,nędznego żywota...

przeszkadza ci ''cytowanie ''twoich wcześniejszych wypowiedzi?
oczywiście ...dzięki tym cytatom starzy ale też ponad wszystko nowi forumowicze mogą i dowiadują się prawdy o tobie a to pozwala im na zdystansowanie się do ciebie i wzbudza ich zrozumiałą ostrożność ...
dlatego od lat jęczysz tu że nikt nie chce skorzystać z twojego ''zaproszenia na piwko '' czy szachy...

jakoś nikt się na to nie ''zapisał''...hahaha

a ''umawiać '' to ty się możesz ze swoimi dziwkami z którymi poszukujesz swojego ''katharsis''...:]

na koniec kmiocie...nigdy nie wsiądę z tobą na jeden ''wózek''
możesz tylko o tym pomarzyć ...



Pannazdzieckiem .....................

Postów: 12284
... piona. Papugo .....Jak dobrze jest mieć do czynienia z Mądrymi Ludźmi.

i właśnie dlatego dzisiaj zostałeś sam ...wszyscy modrzy cię olali ...
zresztą przed laty też często widzieli w tobie ''mądrego inaczej ''

ale o tym wspomnę przy okazji ... może nawet już jutro ...
historia forum jest przebogata...;)
mój ipe-enek rówież ...:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.