Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
12 maja 2020r. o 17:18
Kładę lachę na Twój ipeenek wraz historią Forum Stolca . Zawsze zastanawiało mnie dlaczego tutaj mamy taki szlam ... ? Być może chodzi o wzbudzanie kontrowersji , albo o zwyczajną sprzedaż reklamowego miejsca ? Dla mnie dawniej Bolec był próbą znalezienia podobnych do mnie Braci Lachów i Sióstr Słowianek . Dzisiaj został tylko Stolec i szlam . Kompletny brak refleksji i podstawowej kultury . Ja też lubię sobie poprzeklinać , bo kiedy trzeba powiedzieć qurwa mać , to nie ma się co bawić w eufemizmy , ale wqurwia mnie nieustanne prowokowanie do głupawych odzywek opartych o grę słów ... uważam to za i...dio... tyzm ...

... dla przykładu :

" jak tam u twójej macki , znowu ciągnie lachę na sakrencie " ... oczywiście bez znaku zapytania , bo Autor nie wie co to takiego jest .

Cały poziom Stolca moderującego Pannę .

Miłego wieczoru Falco ... Piąta Kolumno Stolca :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Bakopa niezalogowany
12 maja 2020r. o 18:00
Piter ,olej ,,zmoderowano kazimierz '' zaloguj się od nowa jako panna z małej litery ,albo Pana ,albo Pannna .
Nie pisz z tyldy po nocach jak cnotliwy ,niedoszły moderator niezłomny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
12 maja 2020r. o 18:11
no właśnie ...w czym problem?

ja sobie jakiś czas wstecz poradziłem rejestrując się jako Falko II

maleńka różnica...zmiana ''c'' na k'' i po problemie ...
ale chwilowo wolę Horusa ...:]


prawda że też świetny nick ?

szkoda że nijaki''niecierpek'' już nie istnieje bo przecież Horus mu się podoba ...
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Bakopa niezalogowany
12 maja 2020r. o 18:19
~~Kasztankowa Aksamitka napisał(a): no właśnie ...w czym problem?

ja sobie jakiś czas wstecz poradziłem rejestrując się jako Falko II

maleńka różnica...zmiana ''c'' na k'' i po problemie ...
ale chwilowo wolę Horusa ...:]


prawda że też świetny nick ?

szkoda że nijaki''niecierpek'' już nie istnieje bo przecież Horus mu się podoba ...
:)


Marcin Jano zrobił z siebie falusa i dalej pisze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
12 maja 2020r. o 18:30
no właśnie ...przecież codziennie można założyć sobie konto ...

jeśli się chce...;)

mnie szkoda na to czasu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
12 maja 2020r. o 23:21
Panna do chorągiewek nie należy . Panna jest Panna i tyle . Akceptowana wraz całym domniemanym chamstwem , albo nie . Panna nie potrafi się ślinić ... no taka ułomność . Panna ufa bezimiennemu Stwórcy , nie jakiemuś tam Falco/Horusowi , jakiemuś Jahwe , czy innym Światowidom , bo Panna wie jakie mentalne znaczenie mają nowożytni bogowie Stolca i jakie starożytni bogowie Egiptu.

Horus ... qurwa jego mać ... czyżbyś Głupia Papugo nie przesadził z aspiracjami :D:D:D

A Może SET ? A Może mumia Immunoteepch ? A może sam RA ? :D :D :D .

Lecisz po pasemkach Falco ... spytaj Szacowną Małżonkę , co to znaczy :D:D:D

Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Mina niezalogowany
12 maja 2020r. o 23:41
... zapomniałem dopisać

... pojutrze zrobię zadymę w siedzibie Szacownej Redakcji , jeśli moderacja nie zwróci Pannie jutro Kwiatu Życia ... ja się nie boję rejestracji jeszcze raz pod tym samym loginem , ale wqurwia mnie , jak i moich mentalnych dziadów nakładanie maseczek na twarz :)

Wpadnę do Szacownej Redakcji bez maseczki i co zrobicie ? :D Umrzecie na koronoświrusa :D

A jutro jeszcze zadzwonię żeby przypomnieć Szacownej Redakcji o Pannie i Kwiecie Życia

Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
13 maja 2020r. o 6:23
~~Zielononiebieska Mina napisał(a):
A Może SET ? A Może mumia Immunoteepch ? A może sam RA ? :D :D :D .

/c]

rzadko wiesz o czym piszesz dlatego często wychodzisz na durn.ia...

wyjaśnij tu na forum kim jest ten 'Immunoteepch''

co za ignorant ...hahaha

wizyta w redakcji?...zadyma?...a to dobre...
a jakie to ''środki przymusu'' chcesz zastosować ? :]

oni nie mają żadnego obowiązku przywracać ci nicka ale mają prawo (wręcz obowiązek )za twoje chamskie odzywki ograniczyć cię lub nawet zablokować ...
no chyba że postraszysz Kazimierza tym czym mnie straszyłeś mianowicie że zrobisz z kogoś Pendolino...
tylko czy ktoś się wystraszy?...hahaha

przypominam ci kmiocie że lamentujesz tu ,jęczysz pod niebiosa a kilka dni wstecz pisałeś o nich ''gnoje''

teraz to ''szacowna redakcja''?
i ty kmiocie piszesz że nie jesteś ''chorągiewą''?
jesteś nią a na dodatek bez ułamka ambicji...:]

(o której będziesz?...pytam bo może wpadnę ale jak już , to radzę -miej maseczkę ...)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza