Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Mlecznoróżowy Złocień niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 21:37
Horus napisał(a):

nawet wspomniał o dzieciach i o odwyku ....hahaha


Zapytaj psychopaty, skąd to przychodzi jego 16 letni syn na odwiedziny, do domu .
Aż strach pomyśleć co w tym domu zastaje i co się w nim działo gdy tam mieszkał, ściany mają uszy , nie wszystko da się ukryć. A jednak chłopak kocha bezwarunkowo, nawet takiego typa, który na tą miłość nigdy nie zasługiwał. Obraz nędzy i rozpaczy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Hakonechloa niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 21:44
jak zwykle gadasz sam ze soba przygłupie głupio by to wyglądało jakby Panna przed sądem pokazał jakim chamem jesteś na forum to lepiej się wlogować co za typ przebrzydły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 czerwca 2020r. o 22:14
napiszę ci tak ...
o wielu ,wielu sprawach wiem tyle że pewnych spraw mimo wszystko nie poruszam ...
piszesz że syn go odwiedza czyli z nim nie mieszka ...a przecież podkreślał jak to wspólnie gotują...;)
a przecież córka też z nim nie mieszka ...

wiem tyle że mogę go zniszczyć w każdej chwili ...

i tak jak piszesz że ''ściany mają uszy '' tak ja napiszę że Bolec to małe miasteczko i bywa że ma się kilku wspólnych znajomych ...;)

nieźle mnie ubawiło jego zaskoczenie że znam niejakiego ''słonia''
ale tak ...znam typa ...nieroba ''rampiarza'' :] myślał biedaczyna że ''przykozaczy'' kiedy powiedziałem że na ''zeta'' to trzeba zapracować a nie żebrać ...;)a tu ''zonk'' ...:]

czyli ...jest sam jak palec ...stąd te jego rozpaczliwe próby w szukaniu czy to poparcia czy znajomych ...

ale na to wszystko trzeba sobie zasłużyć ...
trzeba umieć to zrobić a ponad wszystko chcieć ...


nic mnie typ nie obchodzi ...to jak skończy również ...
to że ja zachowałem kilku dobrych ,bardzo dobrych znajomych z tamtych lat jest dla niego bolesne i ja to wiem ...

fajnie że to napisałeś chociaż ....kto wie czy zaraz ponownie nie przeczytam ze sam ze sobą piszę ...;)







Dopisane 04.06.2020r. o godz. 22:03:

~~Żółtawordzawa Hakonechloa napisał(a): jak zwykle gadasz sam ze soba przygłupie głupio by to wyglądało jakby Panna przed sądem pokazał jakim chamem jesteś na forum to lepiej się wlogować co za typ przebrzydły


:]

tak ,tak ...przewidziałem to ...
rób z siebie durnia...


Dopisane 04.06.2020r. o godz. 22:14:

~~Żółtawordzawa Hakonechloa napisał(a): jak zwykle gadasz sam ze soba przygłupie głupio by to wyglądało jakby Panna przed sądem pokazał jakim chamem jesteś na forum to lepiej się wlogować co za typ przebrzydły





~Szarawa Bergenia .................. 2019r. o 18:52

Postów:

A czy to Falco ciągle pisze o miłości, przyjaźni i łączeniu ludzi ? Podkreślam PISZE, bo nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością, a wręcz przeciwnie jest mu to całkowicie obce. Dlatego chociaż nie lubię Falca bo mam ku temu powody, to w tej sprawie trzymam jego stronę. Chociaż ma niewyparzony jęzor i całkiem obce mi poglądy, to nigdy nie był takim chamem jak tamten, który jest w stanie zniszczyć i podeptać ludzi, których później fałszywie nazywa przyjaciółmi, żeby wybielić się w oczach innych


ta też mój post? :]
chcesz kolejne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Hakonechloa niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 22:15
oj przygłupie podowiadywałeś się dzis plotek na temat Piotra i az język cieświrzbi zeby to upublicznić ale jestes na tyle cwany ze robisz to spod tyldy pamietaj ze o tobie też gadają masz ksywe "forumowe ruchadełko" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 czerwca 2020r. o 22:32
mądrość tu nie ma nic do rzeczy ...
po prostu nigdy nie napiszę skąd mam wiedzę ...

:]

co to tu wcześniej napisano?

aha...''ściany mają uszy''

plotką jest fakt że dzieci z nim nie mieszkaja?

przecież nigdy tego sam nie napisał ...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Hakonechloa niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 22:38
a co ci do tego forumowe ruchadełko ? masz już wnuki czy dalej nie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 czerwca 2020r. o 22:38
~~Żółtawordzawa Hakonechloa napisał(a):

o tobie też gadają masz ksywe "forumowe ruchadełko" :D


wow...

wszystkim zainteresowanym serdecznie za to dziękuję ...
nie zdawałem sobie sprawy z tego ile we mnie ''mocy'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Hakonechloa niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 22:40
:D raczej ku.rewstwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.