Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co sprawia, że jesteś szczęśliwy?

9478
#lia nieaktywny
18 marca 2015r. o 22:10
Dzisiaj o tym samym pomyślałam, tzn sama sobie zadałam pytanie co sprawia, że jestem nie szczęśliwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
19 marca 2015r. o 7:26
Krótki film o marzeniach , lubię posłuchać ludzi

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 marca 2015r. o 7:42
lia napisał(a): Dzisiaj o tym samym pomyślałam, tzn sama sobie zadałam pytanie co sprawia, że jestem nie szczęśliwa


lia :)
więcej optymizmu pomimo wszystko ... :)
tak niewiele słów a tak wiele goryczy ...
spójrz w okno..spróbuj dostrzec że słońce świeci również dla Ciebie ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13372
#zakochana nieaktywny
19 marca 2015r. o 7:44
CNC napisał(a): Krótki film o marzeniach , lubię posłuchać ludzi

:D



CNC dziękuję za ten krótki film o marzeniach.. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
19 marca 2015r. o 9:19
falco napisał(a):
lia napisał(a): Dzisiaj o tym samym pomyślałam, tzn sama sobie zadałam pytanie co sprawia, że jestem nie szczęśliwa


lia :)
więcej optymizmu pomimo wszystko ... :)
tak niewiele słów a tak wiele goryczy ...
spójrz w okno..spróbuj dostrzec że słońce świeci również dla Ciebie ;)
źle to ujęłam :) pierw zadałam sobie pytanie co sprawia, że jestem szczęśliwa wiec żeby było sprawiedliwie zadałam też pytanie co sprawia, że jestem nie szczęśliwa :D Każdy z nas miewa lepsze i gorsze dni. Staram się cieszyć każdym dniem i jestem szczęśliwa kiedy mam zdrową rodzinę obok siebie. U mnie jest znacznie więcej tych dni kiedy jestem szczęśliwa bo mimo wszystko staram się nastawiać pozytywnie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 marca 2015r. o 9:34
lia napisał(a): pierw zadałam sobie pytanie co sprawia, że jestem szczęśliwa wiec żeby było sprawiedliwie zadałam też pytanie co sprawia, że jestem nie szczęśliwa :D Każdy z nas miewa lepsze i gorsze dni.


Takie zestawienie wiele ułatwia. Bo logicznie biorąc, kiedy wyeliminujemy to co nas unieszczęśliwia, to chyba powinniśmy być szczęśliwi :)

Lia zapraszam do tematu poezja! Aa wrzuciła bardzo kwieciste wiersze :) pozdrawiam

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 marca 2015r. o 10:48
''alterku-putlerku''
gdzie twój obiektywizm?...gdzie twoje ''umiłowanie '' gramatyki? ;)
zapewne i teraz nie wiesz o czym piszę czy ...nie chcesz wiedzieć :D
aha...tak jak lubisz ''zapominać'' tak widzę lubisz również ''nie-dostrzegać'' ;)
ale z ciebie ''mniodek'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samotny niezalogowany
19 marca 2015r. o 19:12
ja byłbym szczęśliwa gdybym znalazł swoja miłość , ale jestem biedny , brzydki i nikomu niepotrzebny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza