Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dworzec PKS w centrum handlowym?
~ niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 15:45
~handlowcy napisał(a): Na pewno nie pozostaniemy obojętni wobec tej informacji panie Starosto.
Do zobaczenia -
- kupcy z ul Wesołej.

Kupcy czy sprzedawcy bo ja jako kupujący to olewam Wesołą wolę Manhatan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 15:50
~ napisał(a):
~handlowcy napisał(a): Na pewno nie pozostaniemy obojętni wobec tej informacji panie Starosto.
Do zobaczenia -
- kupcy z ul Wesołej.

Kupcy czy sprzedawcy bo ja jako kupujący to olewam Wesołą wolę Manhatan.


Czas skończyć z tym bazarowym,prymitywnym handlem zwłaszcza odzieżą. Ani to modne, ani to ładne, ani to tanie.Zleżałe badziewie tam sprzedają po butikowych cenach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 16:23
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~handlowcy napisał(a): Na pewno nie pozostaniemy obojętni wobec tej informacji panie Starosto.
Do zobaczenia -
- kupcy z ul Wesołej.

Kupcy czy sprzedawcy bo ja jako kupujący to olewam Wesołą wolę Manhatan.


Czas skończyć z tym bazarowym,prymitywnym handlem zwłaszcza odzieżą. Ani to modne, ani to ładne, ani to tanie.Zleżałe badziewie tam sprzedają po butikowych cenach.


Zgadza się, że ceny to mają z kosmosu. Tylko dlatego że bluza ma znaczek adidas itp. Albo coś jest NEXTa czy GAPa . :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~` niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 16:50
Śmiechu warte,
może najpierw popatrzeć na ilość zatrudnionych w PKS Bolesławiec,
poszukać zysków z umów paliwowych a nie sprzedawać grunty i za 3 lata powiedzieć PKS jest znowu nierentowny!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnes85 niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 17:07
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~handlowcy napisał(a): Na pewno nie pozostaniemy obojętni wobec tej informacji panie Starosto.
Do zobaczenia -
- kupcy z ul Wesołej.

Kupcy czy sprzedawcy bo ja jako kupujący to olewam Wesołą wolę Manhatan.


Czas skończyć z tym bazarowym,prymitywnym handlem zwłaszcza odzieżą. Ani to modne, ani to ładne, ani to tanie.Zleżałe badziewie tam sprzedają po butikowych cenach.


Ostatni raz na wesołej kupiłam coś z 10 lat temu....drożej niż w butikach a towar lichy z Łodzi...papapatki :*
p.s na manhattanie chociaż warzywa dużo tańsze i większy wybór :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 17:34
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~handlowcy napisał(a): Na pewno nie pozostaniemy obojętni wobec tej informacji panie Starosto.
Do zobaczenia -
- kupcy z ul Wesołej.

Kupcy czy sprzedawcy bo ja jako kupujący to olewam Wesołą wolę Manhatan.


Czas skończyć z tym bazarowym,prymitywnym handlem zwłaszcza odzieżą. Ani to modne, ani to ładne, ani to tanie.Zleżałe badziewie tam sprzedają po butikowych cenach.


Zgadza się, że ceny to mają z kosmosu. Tylko dlatego że bluza ma znaczek adidas itp. Albo coś jest NEXTa czy GAPa . :/
komus chodzilo ze na Wesolej drozyzna a nie na Manhatanie. Na Manhatanie mimo tego ze zdrozalo to sa to dobrej jakosci rzeczy a na wesolej chinszczyzna ktora po kilku praniach zmienia ksztalt. Wole kupic firmowe jeansy na Manhatanie za 30,50zl niz za 100zl na rynku na Wesolej ktore po paru praniach powyciagaja sie. Jak chce cos nowego to ide np do galerii bo jest szansa na wyprzedaz i paragon w razie czego mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 19:12
A moze by ta zamiast pks-u rundo zrobic...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SRU niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 19:30
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~handlowcy napisał(a): Na pewno nie pozostaniemy obojętni wobec tej informacji panie Starosto.
Do zobaczenia -
- kupcy z ul Wesołej.

Kupcy czy sprzedawcy bo ja jako kupujący to olewam Wesołą wolę Manhatan.


Czas skończyć z tym bazarowym,prymitywnym handlem zwłaszcza odzieżą. Ani to modne, ani to ładne, ani to tanie.Zleżałe badziewie tam sprzedają po butikowych cenach.


Zgadza się, że ceny to mają z kosmosu. Tylko dlatego że bluza ma znaczek adidas itp. Albo coś jest NEXTa czy GAPa . :/
komus chodzilo ze na Wesolej drozyzna a nie na Manhatanie. Na Manhatanie mimo tego ze zdrozalo to sa to dobrej jakosci rzeczy a na wesolej chinszczyzna ktora po kilku praniach zmienia ksztalt. Wole kupic firmowe jeansy na Manhatanie za 30,50zl niz za 100zl na rynku na Wesolej ktore po paru praniach powyciagaja sie. Jak chce cos nowego to ide np do galerii bo jest szansa na wyprzedaz i paragon w razie czego mam.


Firmowe jeansy hahaha za 30 pln. A tak co do tematu no to kolejny syf,czy ktoś się zastanowił nad tym ile zwykły przedsiębiorca musi zapłacić kosztów,lepiej sprzedać oddać niż się martwić ldzmi którzy płacą zus. Starosta chyba zapomniał co obiecywał. PKS tak samo pozbył się terenu na którym można było wykorzystać wiadomo o co chodzi,o kasę pozbyć się bo kmuchy siedzą w zarządach. Sprzedali już całą Polskę,bo się nie opłaca. Komuchy won
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza